Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

AgnesK, o dniu urodzin Frania nie mogę nie pamiętać,

bo Twój Waleczny Franuś i mój Mąż urodzili się tego samego dnia, tego samego miesiąca :)

 

z okazji 28 miesiąca życia,

Najdzielniejszemu Franusiowi Na Świecie

moc buziaków przesyła ciocia tola i wujek Miras :)

 

mylo-6-ad-902-8717723461_1420_k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy naprawdę szczęśliwi.

Już pan mąż przygotowuje ...kolację świąteczną:)

Bo 7.XII jest od dzis Dniem Frankowych Aparatów:)

Aguś ja muszę też napisać, że bardzo jestem szczęśliwa, że takiego Tatę i Męża poznałam! Mówią, że za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta, a u Was jest odwrotnie. To, że Ty możesz i robisz tyle dla Frania jest także wielką zasługą Taty!!! Tworzycie wspaniali team!!! Ty jesteś wojowniczką na zewnątrz a Tatuś jest w domu! Wam nie może się nie udać!!! Takim Ludziom to zaszczyt pomagać!!

Buziaki dla całej Walecznej Rodzinki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, te kłucia są straszne. Trzy podejścia:( Franulek ma ssraszne te swoje biedne umęczone żyłki:(

Najlepiej obierają mu pani w IMiDz i CZD, maja doświadczenie z maluchami.

Dziś była masakra, ale udało się.

Narazie mamy tylko morfologię i tu b.z. Nadal wartości czerwonokrwinkowe podniesione.

Poczekam, co przyniosa jutrzejsze wyniki - może coś się wyjasni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i klops , nie wiemy za dużo - jonogram jest kompletnie niewiarygodny, Franiu powinien trafić wg tych wyników natychmiast do szpitala pod kroplówkę:jawdrop:Lab oferuje nam, ze pobierze jonogram ponownie, za free, ale nie wiem.. Wczoraj kłuły go 3 razy, mały zwymiotował ze stresu. To był koszmar po prostu. W labie powiedzieli mi ze przy takich żyłkach najlepiej by było zebysmy do szpitala pojechali, na pediatrię, na pobranie. Ale jeszcze nie zwariowałam - jak wejdziemy z małym na oddział to przeciez zgarniemy wszystko, co będzie na naszej drodze.

Najsprawniej pobierają Franiowi krew babeczki w CZD i IMiDz.

Kurka, wodna. Nie mam sumienia męczyć Franulę, no nie mam, ale z drugiej strony wiem, że musimy powtórzyc to jedno badanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niedobrze...Aga nie wiem czy u nas w Pl są dostępne takie specjalne plastry i maść znieczulająca - nazywa się to Enema, smarujr się maścią miejsce i nakleja plaster, po godzinie można pobrać krew i podobno nie boli ale na stres związany z samą czynnością jak wiadomo nie działa. Okruszek miał takie plastry w No i w szpitalu i w przychodniach, naklejali na obie ręcę tak na wszelki wypadek gdyby kłucie się nie udało...

Trzymam mocno kciukasy zacisnięte za Naszego Krasnalka :stirthepot::stirthepot::stirthepot:a Tobie Agnieszko się nie dziwię, że Masz opory bo badanie jest konieczne ale ta świadomość wcale nie pomaga na bolące serce Matki...:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niedobrze...Aga nie wiem czy u nas w Pl są dostępne takie specjalne plastry i maść znieczulająca - nazywa się to Enema,....
Aneta s, co Ty naszemu Franiowi lewatywę proponujesz ? :mad:;)

ENEMA

 

:lol2:

 

 

Ps.

EMLA plaster znieczulający 2 sztuki

 

 

EMLA

Edytowane przez Zbigniew100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...