Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Tak , ten nasz mlecz , który się tępi to jest b. dobry wykonanie przepisu tak jak pisała XX ,

i jest b. dobry na wiosenna surówkę w połączeniu np. z rzodkiewką (ale tą ze swojej

grządki) , z sałatą., wspaniale uzupełnia się mikroelementy. Wiosenna herbata z młodej pokrzywy,

z krwawnika , z owoców dzikiej róży,jest pyszna. Wsadzenie w rogu ogrodu dzikiej róży pomarszczonej,

daje płatki na konfiturę różaną,a jesienne owoce róży takie przemarznięte też są świetne na konfitury.

Nasza róża ma więcej wit. C niż cytryna. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I niech wtula,bo ciałko musi mieć zasoby tłuszczyku na zimę;)U nas raczej pogoda w kratkę,bo raz słońce,a raz deszcz no i wiatr do kompletu. Śniegu nier ma i Święta chyba będą szare.

Jak zawsze nieustająco za Franulka i wszystkich potrzebujących zmian na lepsze:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martynko, zbieraj się do roboty Dziewczyno, żadnych nam tu bladych twarzy nie pokazuj, jeno wracaj do zdrowia! NO!

 

I chciałam Wam Kochani wszystkim podziękować za zakupy u nas! Sprzedałam wszystko! Drobiazgi zostały. ;-) Nawet nie śmiałam śnić, że tak będzie! Dziekuję, dziękuje, tysiąc razy dziękuję. :hug:

Już zaczynam się za jajkami rozglądać i zajączki mi kicają po głowie. ;-)

Aguś, Franio, Wam też dziękuję za wszystko! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Martynka, znowu rozrabiasz..

XX, wiesz już który lekarz Was przyjmie? Nastaw sie ze spędzisz tam pół dnia

 

Żelciu, nieeeeee, to my Tobie bardziej:wiggle:

 

Wiecie co się dzieje z Frankiem? No jakby prochy brał normalnie:)

Nie umiem Wam tego opisać, ale ...kurcze, zrobił sie taki aktywny, chodzi wszedzie, wspina sie, gada, jak nakręcony

Wszędzie go pełno:)

Ja mam wrażenie, że on poznaje świat wszystkimi zmysłami:)

Jest baaaaaaardzo aktywny, normalnie jak...dziecko:)

Ciągle chce hoppa-hoppa:)

Musimy na wiosnę trampoline kupić:)

I nasza pani rehabilitantka powiedziała ze hipoterapia by mu się przydała. Myslę wieć ze od wiosny czeka nas zmiana planu rehab ruchowej.

Chyba zrezygnujemy z 1 godz rehab w tygodniu na korzyć hipoterapii. No zobaczymy, ale...jest cudnie:)

A najlepsze jest to, że w czasie tych harców Franiowi nie spadają już aparaty:) Może sie turlac, skakać, nic sie nie dzieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Aguś!

A czy jest to możliwe, że teraz kiedy ma aparaty słyszy lepiej i czuje się w związku z tym pewniej i dlatego ruszył w poznawanie świata?

Jeśli to tak jest, to zobacz za sprawą ilu ludzi to się dzieje! Franio po prostu chce nam wszystkim w ten sposób podziękować.

Normalnie duma mnie rozpiera, że ja też jestem w tej grupie.:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Wiesz Zelciu też tak myslę. Inaczej w kazdym razie nie potrfię tego wytlumaczyc:)

No i kolejna nowość: Franiu, daj mamie buzi..

I tu sa dwie opcje:

NIE,

albo

podchodzi i robi dzióbek:)

Ale reaguje właściwie!!!!

Ja wolę druga opcję:)

 

No i klocki!

Tak sie martwiłam ze mały nie bawi sie klockami, nie piętrzy ich..

Na 6.12 nieśmiało kupiłam pierwsze małe opakowanie, bo zauwazyłam, ze zaczyna uzywac kilku, które były w domu. Bawił sie super! Po tygodniu dokupiłam srednie opakowania, bo mało było. Wczoraj duze:) Teraz klocki sa WSZĘDZIE:)

Ale zobaczcie Frania...

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/Sa3v1Cp6FFuKLW6NiX.jpg

 

:wave::wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz rozumiesz o co mi chodzi? Max skupienia i...jejku..serce rośnie, kochani:)

 

I z tej okazji klockowy bajzel w ogóle mnie nie rusza:)

Nasza p natalia, rehabilitantka, jak przychodzi do nas to tylko się smieje:)

A jak Franiu rano słyszy dzwonek do drzwi zaraz mówi "TAAA" i przy tym podnosi jedną reke do góry, potem drugą, potem jedna noge i drugą...pokazuje jak bedzie ćwiczył!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kosmos normalnie:)

Wiecie jaka to niesamowita radośc dla nas? Widzimy jak Franula zmienia sie w oczach dosłownie..

(zestaw chusteczek proszę...)

:rolleyes:

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo budowniczy :)

 

to to pierwsze zdanie będzie jednak brzmiało : "plan zagospodarowania przestrzennego " :)

 

bardzo proszę :

http://dompapieru.com.pl/images/CHUSTECZKI%20ZAPACHOWE.jpg

 

jak braknie to doniosę ;)

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka jestem szczęsliwa??????????

jak stąd na księżyc:)

 

 

Wiemy, wiemy, a my razem z Tobą :)

 

 

tak mi się przypomniało,mój dzieć na moje stwierdzenie " kocham cie jak stad do księżyca" odpowiedział, "ja ciebie bardziej jak stąd do księżyca i z powrotem" - wtedy ja potrzebowałam chusteczek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle, że się troche zbiegło razem. Miał ruszyć, to ruszył. Przestał go irytować słuch, to mógł sie zająć czymś innym. No i efekty tych lat rehabilitacji. Wszystko w kupie no i zadziałało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Cieszę się, że są efekty ciężkiej pracy Franka, bo my właśnie także stanęliśmy przed takim trudem. Właśnie dzisiaj, ok. godz. 18-tej przyszedł na świat po cesarsku nasz Maciek, który niedawno skończył 29 tygodni swojego życia :) Chwilowo ma problemy jeszcze z krwią (niedokrwistość, a przez to niewydolność oddechową), ale mamy nadzieję na rychłą poprawę. Chciałem Was prosić w związku z tym o złapanie kciukasów i mały doping :)

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...