Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Marcin dzwonił przed ósmą do pani doktor. Ciśnienie małemu trochę skacze, miał niskie, przed rozmową z Marcinem trochę wzrosło. Mały zaczął robić siusiu, ale niestety z krwią. Chociaż pani doktor uważa, że lepsze to niż nic.... generalnie jest odrobinę lepiej...

 

Agnieszko, trochę mi głupio, że tak "zajęłam" wątek Frania Maciusiem.... tak w sumie bez pytania... proszę Cię, pisz jak najwięcej o Franusiu, o jego postępach i w ogóle... pozytywne wieści są tu jak najbardziej potrzebne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla Maciusia dziś znowu przychodzę! I z wielką nadzieję czekam na lepsze wieści. Maciusiu, walcz Dziecinko!

 

 

Aguś, tabalugo, przez co Wy Dziewczyny musieliście przejść. Dziękować tylko, że wszystko jednak dobrze poszło i macie te swoje cudowne pociechy. Aguś Franio sie rozgada, nauczy się, zobaczysz. Ja mam znajomą która niesłyszącą córkę (nic nie słyszy) nauczyła mówić. A jak się da, to znaczy, że Aga Tobie uda się jeszcze lepiej. Bo wiem, że Ty nie odpuścic póki Franio nie nadgoni wszystko. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, no co Ty. Nie wyobrażam sobie, żebyś miała nie pisać o Marcinku.

Przeżywamy z Tobą każdy gorszy dzień maluszka, cieszymy się ogromnie z każdego najmniejszego sukcesu..

 

Żelciu, wierzę w to:)

W drugi dzień świąt odwiedziliśmy moją (dość daleką) rodzinę, widzieli Frania rok temu. Ależ oni byli zaskoczeni!!:) Nie wyobrażali sobie, że Franula w ciągu roku tak ogromnie się zmienił:)

 

Już się pakujemy, zaraz ruszamy w drogę do domu.

Mam nadzieję, że jak zajrzę tu wieczorem, będą dobre wieści od od Oli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja przyszłam poczytać co u Maciusia...Wierzę, że będzie dobrze! Maciusiu nie poddawaj się Malutki !!! Dobre mysli Wam ślę i ogrom sił aby przez to przejść...

Aguś brawo dla Franuli, Zobaczysz teraz to On już tylko pozytywnie będzie nas wszystkich zaskakiwał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ja powinnam pisać ten post, ale ..Boże, Twoja wiadomość Olu wstrząsnęła mną ogromnie..

Nie mogę uwierzyć...

Maciuś, kochany dzielny maluszek przegrał walkę o zycie...

 

[*]

 

Olu, Marcinie..nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo Wam współczuję..

Tak bardzo wierzyliśmy, że maluszkowi się uda..

Siły dla Was..

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciuś pożegnał się z nami.. patrzył na nas bardzo długo swoimi ślicznymi oczkami... na koniec, gdy już tętno zaczęło spadać po raz pierwszy się uśmiechnął... lekarze nic nie mogli zrobić... gdy umierał po raz pierwszy mogliśmy go dotknąć...

nie da się tego opisać... oboje jesteśmy w szoku.... ale wierzymy, że tam mu będzie lepiej... dosyć już wycierpiał...

teraz musimy przebrnąć przez wszystko... powiedzieć Agacie i Frankowi... zupełnie nie wiemy jak...

i musimy stanąć nad grobem własnego dziecka... jak?????

 

Módlcie się za nas, kochani!

Dziękujemy Wam, że byliście z nami przez te 10 dni... dni, kiedy zakochaliśmy się w tym maluszku po uszy i kiedy musimy się z nim już żegnać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu...serce pęka, gdy czytam Twoje słowa..

Nie jestem w stanie wyobrazic sobie nawet Twojego bólu..

 

 

Dobrze, ze byliście przy Maciusiu, gdy umierał..

dobrze, ze mogliście go dotykać w tej chwili, że nie był sam..

Tyle dzieci umiera w samotności...

 

 

Boże, jakie to niesprawiedliwe wszystko..

 

Tyle tylko, ze Wasz maleńki synek już nie cierpi..

 

Przytulam Cię mocno..

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...