Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super :D

 

Aguś, mój Franek też jak bajkę ogląda to ładuje "coś" do buzi, najczęściej są to własne palce. Nie obgryza paznokci, ale paluchy musi "pomoczyć".. Zauważyłam, że ma to miejsce właśnie jak się zagapi na TV. Nie gryzie długopisów i ołówków, podczas zabawy też nie ma odruchu pchania czegokolwiek do buzi. Jak już go czasem postraszę, że dostanie szlaban na TV, to paluchy na policzku (podpiera głowę), blisko otworu gębowego ;)

 

Może Franki tak mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane moje czy ja moge prosic o kciuki? I mieszanie? Nie dla mnie dla córeczki znajomej- jutro ma przeszczep szpiku. Bardzo późno wykryto u niej chorobę marmurkowa kości. Jedyną szansą ratunku jest przeszczep ( i tak załatwienie wszystkiego w 2-3 mies uważam za cud) Byle mała przetrwała przeszczep szpiku i potem juz choroba się leczyła ( szanse są ok 40-50% 90% dzieci nie przeżywa roku nieleczonych)... Na dodatek jej 3 letni brat właśnie wychodzi z 2 zap. płuc po długim pobycie pod respiratorami i kolejnym zagrożeniu życia. Ja nie wiem ile ich rodzice jeszcze zniosa bo wszystko się wali im...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany...Sylwia, oczywiście, wszystkie ciepłe mysli w ich stronę. Pisz koniecznie jak dzieciaczki. Franula wczoraj skonsumował niemal aparat podczas "Świata małego Ludwika". Szwagier juz ma dla nas Ludwiczka, więc podróż wiadomodokąd będzie udana. Mam nadzieję;-) A bajka jest niesamowita!!!!! Gdyby nie Franek pewnie myslałabym: Boże kto wymysla takie nudziarstwa... Na ekranie np banak i lektorka kilka razy powtarza "banan" itd. Zresztą możecie zobaczyc na yt. Zachęcam!;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany...Sylwia, oczywiście, wszystkie ciepłe mysli w ich stronę. Pisz koniecznie jak dzieciaczki. Franula wczoraj skonsumował niemal aparat podczas "Świata małego Ludwika". Szwagier juz ma dla nas Ludwiczka, więc podróż wiadomodokąd będzie udana. Mam nadzieję;-) A bajka jest niesamowita!!!!! Gdyby nie Franek pewnie myslałabym: Boże kto wymysla takie nudziarstwa... Na ekranie np banak i lektorka kilka razy powtarza "banan" itd. Zresztą możecie zobaczyc na yt. Zachęcam!;-)

 

Oj tak niektóre bajki dla dzieci są po prostu dla nas, dorosłych, niezrozumiałe....albo za mądre :p

Pamiętam jak był okres narzekania na Teletubisie - że głupie, że nudne, że"niedorozwinięte"....

A moja córka je uwielbiała, teraz synek też lubi je oglądać.

I widzę ile ta bajka mu daje - dużo uczy, Młody powtarza słowa, gesty...

Fajnie jest pooglądać jak dzieciaczki "rozmawiają"z telewizorem.

 

Niedawno Młody zaskoczył mnie znajomością wszystkich postaci z bajki Przystanek Dżungla z Disney Junior - mówił że jest Skuterka, Spychol, Żabol.... słodkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia, mieszamy, mieszamy, za przeszczep i zdrowie dzieciaczków!

:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

 

 

Oj, mnie Teletubisie też mocno wyprowadzały z równowagi ;) Teraz już jesteśmy na etapie Aut i Aut2. I tak w tym temacie, dla mam synków mam zagadkę. Co to jest "Flał flą fli". Tak mówi mój Tomek, lat 3,5. I podpowiedź - jest to kwestia z bajki Auta 2 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...