Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Sylvia, mój Piotruś (dzisiaj 8-letni) też się urodził w podobnym terminie jak córcia Twojej koleżanki (34w3d). Leżał w inkubatorze, miał żółtaczkę, wysokie CRP. Po 11 dniach wyszliśmy do domu i nie było żadnych problemów z jego zdrowiem. Mam więc nadzieję, że malutka też da sobie radę, ładnie urośnie i utrzyma wagę i że niebawem mama będzie mogła zabrać ją do domu. Trzymam za to kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani Aga sama nie poprosi, z wiadomych przyczyn ;-) Ale już mozna głosować na bloga Frania. Im więcej głosów tym większa szansa. Nawet nie chodzi o wygraną, choc to też, to też, ale o "reklamę" bloga. Wiadomo im więcej ludzi zerknie, tym wieksza szansa na pomoc w Frania leczeniu.

Jakbyście chcieli, mogli i w ogóle to tutaj mozna zerknać

http://www.blogroku.pl/kategorie/dzielny-franek,gwisc,blog.html

 

sms o treści A00207 na numer 7122 :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , wysłałam na Franusia 4 razy,i nie czytałam ich odpowiedzi za każdym razem po wysłaniu:mad:

no i jak wreszcie doczytałam , to piszą, że mogę tylko raz !! i namawiają na inne !

Co sobie myślą , jak chcę więcej razy , to mogę !! a nie jakieś ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło poszło- a ja blondynka oczywiście nie wpadłam na to, że poza swoim telefonem mogę wysłać jeszcze z telefonu Ciemiężyciela ;) (bardzo mi się spodobało to określenie- pozwolisz Jamles, że pożyczę) a dzisiaj spotkanie rodzinne więc jeszcze z 5 komórek powinno pójść :-)

Aaaa i na FB też umieściłam info- a nóż widelec ktoś się jeszcze zainteresi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...