Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Aniu, super. To juz zapisz sobie, bo jutro mogę nie mieć baterii pod ręką:

 

to sa baterie p13

Chyba wszystkie firmy maja takie same symbole, ale na wszelki wypadek, aparaty Frania to Phonak Solana microP

 

Ewa, dziękuję, ze jeszcze do kolegi dzwoniłaś

 

A wiecie ze to pierwszy turnus, na którym organizatorzy pomysleli o mamach? każda ma 2 zabiegi dziennie.Ja na początku poprosiłam o 1 bo 2 to i tak nierealne przy Fr. Do tej pory nie byłam na żadnym. A mam masaż klasyczny pleców!! Ale mi żal tracić..mówię wam

I tak sobie myslę, ze żebym Żelci chociaz przekazać mogła. Ale za daleko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś no widzisz musimy razem kiedyś na turnus się wybrać, to ja będę Frania pilnować a Ty na masaż a potem Ty Stefka a ja na masaż.

Niestety ja nawet będąc w domu nie mogę na masaż pojechać bo nie mam z kim Stefka zostawić. A są chwilę kiedy bardzo by się przydał. Na przykład teraz. :-)

A ja w ogole bardzo lubie masować i bardzo lubię rehabilitować Stefka, mimo, że to trudne. Teraz jak jest bez gorsetu to robiłam 4 razy dziennie po 20 -25 min. Mimo zmenczenia byłam bardzo zadowolona, że mi się to udaje. Ale mój kręgosłup zdrajca jeden dziś odmówił posłuszeństwa. Nie cierpie go za to! I w ogóle ciało człowieka za słabe jest, ta część roboty Twórcy wymaga poprawki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, przytul ode mnie Agnieszkę mocno (jak ADHDowca ;) )

 

Mam nadzieję ,ze aparaty jednak pancerne są i dadzą radę:)

 

Aga, Ty nawet w najczarniejszych myślach nie przypuszczasz co mi do głowy przyszło jak Cię usłyszałam, no jak nic maja mnie za wariatkę bo przyklękłam na środku poczekalni w przychodni :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nic maja mnie za wariatkę bo przyklękłam na środku poczekalni w przychodni :oops:

 

Strach się bać, co by było, jak by Ci Aga zawisła.:rolleyes:

 

Agnieszka, proszę miętolić te plecy. Mniemam że masażyst/ka nie dotyka dołu, bo by na nim rence połamala....:-P

I niech będą błogosławieni ci, którzy pomyśleli w takich momentach o chwili dla zapomnianych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, "przetłumacz " Franiowi ,że jak nie przestanie ruszać aparatów to takie nakrycie dostanie

 

 

http://sklep.optionall.pl/static/photo/14/28/oslona-glowy-duza_jpg_900x650_q90.jpg

 

 

albo może takie ' pancerne '

 

 

http://massport.pl/image_func.php?img=gfx/ab155a2b001059c1a552750b00928e6c.jpg&maxwidth=300&lang=pl

 

 

:p

:lol2:

 

 

Sprytny ten "nasz " Franula :yes::cool:

 

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, ale się usmiałąm:)

 

APARATY DZIAŁAJĄ!!!! BATERIE TEŻ!!!!

 

Tylko pewnie baterie trochę dostały po grzbiecie, więc trzeba bedzie niedługo wymienić

 

ALE SĘ CIESZĘ:)

 

Phonaki sa testowane na dzieciach jednak:))

 

Ewa, ta zmienili nam pokój, bo wycinka drzew była dokładnie na wprost naszego okna, jakies 15 m od budynku. Wyobrażasz sobie jaki to hałas? Ja dostawałam na głowę. Tłumaczyłam Franiowi , że pan robi ciach-ciach piłą, ale na nic to było. Jak tylo panowie odpalali piły zaczynał sie płacz:(

Nasz pokój akurat był najmniej korzystnie umiejscowiony. Inne dzieci sa dalej od m,iejsca wycinki.

Teraz za to mamy cuuudowny spokój:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeej, wczoraj wieczorkiem nie zajrzałam i nie wiedziałam o sytuacji aparatowej... Franio to jednak artysta jest. :D

 

Aga, strasznie się cieszę, że aparaty działają.

 

Normalnie te posty z wczoraj...

 

 

Uściskaj Frania. I spróbuj choć ja kilka zabiegów się wybrać :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...