Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Waniliowe, nasze ulubione:)

 

 

No dobra, to powiem publicznie: prawie miałam kupca na voucher, nawet dwóch.

O drugim chciałam. Pan targował sie na 1200, w końcu zgodziłam sie.

Dostałam przed chwilą maila, że ona sobie wyobraża to tak, że ja mu przesle voucher a on mi zapłaci pieniądze.

Niestety ja proponuje odwrotny deal - on mi przelew ja mu voucher.

No i pat.

Nigdy tego vouchera nie odsprzedam kurcze.

A już mamy wsyepnie klepniete 5 noclegów w Świnoujsciu:(

Kurka wodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, ja nie wystartuję w blog roku, w żadnym roku. Przy ilości moich znajomych byłabym gdzieś na końcu kolejki. Poza tym, mój blog nie jest typowy, w sensie, że nie pasuję do żadnych z tematów. No bo, ani to pasja, ani moje życie, taki kogiel-mogiel jak wszystko wokół mnie. ;-) No chyba, że utworzą nową kategorię - kogiel-mogiel. :-)

Trzymajcie się robaczki. Oby zima trochę odpuściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedy właśnie Twoje życie, bo robisz to dla siebie, ale przede wszystkim dla Stefcia.

A On to Twoje życie. :p

Dobra, dobra, nie namawiam...

Ty masz mało znajomych?!

Ty popatrz na ilość komentarzy u mnie, a potem gadaj, że u Ciebie mało! :lol2:

Ja tam nie narzekam, mało to mało, ważne, żeby fajni byli! :cool:

Na foty obiecane czekam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotka Depsia się na mnie uwzieła. :p

Nie nażekam, :bash:po prostu realnie oceniam swoje szansy i stwierdzam prawdę. :wiggle:

Cała moja rodzina i wszyscy znajomwy z czasów szkoły są w Chorwacji. Męża rodzina to w sumie dwie osoby, z której od jednej miałabym głos, bo druga nie ma czasu nawet zadzwonic zapytać czy żyjemy. Tutaj mam Was trochę, :rolleyes: znam swoich wiernych wielbicieli, ;-) ale to za mało by wygrać.

Poza tym, mam taki bardzo typowy problem natury kobiecej. Nie mam się w co ubrać na Galę! :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA się uwzięłam??? :jawdrop:

To sa kalumnie. :p

 

I nikt nie mówi, że narzekasz, przecie by kłamał. :lol2:

 

Ja tam swoje wiem, miałabyś ogromne szanse na wygraną, ale - decyzja nalezy do Ciebie, nic na siłę.

To Ty musisz tego chcieć.

Pamiętaj jednak, że... gdybyś wystartowała i doszła tam, gdzie Franuś w tym roku, to mnóstwo nowych osób zajrzałoby na Twojego bloga i poznało Ciebie i Stefcia.

A to oznacza MNÓSTWO nowych wpłat z 1% dla Stefcia.

Pomysl, czy na pewno tego nie chcesz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeś od czasu od kiedy prowadzę bloga mam kilka, dosłownie kilka wpłat więcej niż kiedyś. Jeżeli chodzi o sumę, to tak samo jak zawsze, bo trochę przybyło, ale też trochę osób już na Stefka nie daje. Dlatego w tym roku się zastanawiałam czy warto bloga prowadzić. Nie wierzę w to, że jakbym startowała, to doszłabym tak dlateko jak Aga! Dlatego tego nie robię.

Poza tym, ludzie chyba wolą dać tam gdzie są szansy na wyleczenie, jak u Frania. Lub tam gdzie się liczy czas i ratuje życie. Takich jak my jest mnóstwo. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE - to do słów DPS

Lansik lansikiem, ale...wiesz o co chodzi

 

 

Słuchajcie, jest światełko w tunelu...3 dni pisania, mailowania, dzwonienia..chyba coś z tego wyjdzie.. Narazie nie chcę zapeszyć.

 

A teraz siadam dalej pisać do naszej neurolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, dlaczego mnie od wczoraj uszy pieką! ;)

 

Żelciu, Ciebie bym namawiała. Twoje prace i Twoje życie są wyjątkowe. I jestem przekonana, że warto choćby po to, by większe grono osób poznało i Ciebie i Stefka i Twój talent do tworzenia rzeczy pięknych.

A spróbuj Ty mi bloga przestać prowadzić! Osobiście przyjadę i nakrzyczę! Gdzie mam Twoje przepiękne prace oglądać jak nie na blogu???

 

Aga, czekamy na te obiecane fajne fotki! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz, już, łącze dziś trochę współpracy odmawiało, potem pisałam epistołę dla neurolog.

4 str mi wyszły!!!

fotki 2 na blogu wrzuciłam,

zaraz zerkne jeszcze co mi zostało:)

 

aaa...i filmy bede zgrywac z dzisiaj i wczoraj.

Fraek ma dzis fixum dyrdum..Bolowi mało ogona nie wyrwał..Biega, śmieje sie, krzyczy w głos...energia go roznosi:) i na obiad 1,5 kotleta z piersi kurczaka wrąbał!!!

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...