Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nam też ostatnio coś tam poszło, więcej tego było, ale ja się na tym nie znam i nie sposób tego zapamiętać, ale 3000zł poszło. A to tylko jakies tam stukanie było. :jawdrop:

U nas trochę lepiej, tem spadła, je już normalnie, jeno jeszcze nos zatkany i dużo mokrego kaszlu. W nocy się budzi bo go zatyka i oddychać nie może. To chyba to samo co Franio miał ostatnio.

Odpusciliśmy tą mocną rehabilitację, ja robię tylko coś na zasadzie masażu a i to przez trzy dni było w odstawce taki ledwo żywy był.

Robaczki Kochane odpoczywajcie troche teraz po tych stresach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejejejejej...

Okropnie szkoda, że nie pojechaliście do Cieplic, mam nadzieję, że Franuś chociaż na podwórko domowe wyszedł na plac zabaw...

Kurde, naprawa auta zawsze tak kosztuje, jakby to auto ze złota było!!!

Nijak tego nie umiem zrozumieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooo super!!!!

A mi dziś Ola napisala, ze ta maleńka Małgosia, której braciszek zmarl wychodzi do domu!!!

 

Dobra, czas iść spać, bo jutro do roboty.

 

Aaaaaaaaaaaaa, kupiliśmy dziś Franiowi buty wiosenne!!!!!!!!!!!!!!!!

Pierwsze w jego życiu!!:)

Nie wiem co nasza Natalia na nie powie, ale w zimówkach kurdupelek się gotował.

Starałam się dokonać jak najlepszego wyboru:)

 

Ale sie cieszę:)

Zupełnie jakbym sobie kupiła pięęękne wiosenne buty:)

Ba, nawet bardziej się cieszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesoo Sylwia!!!! Oby!!! Ale kciuki nie puszczamy!

Aguś wiosenne, khm! ;-)

Powiem coś na temat wiosny. Wczoraj po długim czasie wychodzimy na spacer. Jeszcze w korytarzu ja (ostatnia jak zawsze) się ubieram, kurtka, szal zimowy, zimowe ciężkie buciory... Maż na mnie dziwnie patrzy..., jak już do butów doszłam to skomentował - no ale z tymi butami to juz przesadziłaś...

Ja swoje wiedząc odpowiadam - ale ty wiesz, że ja zmarzluch jestem, dla mnie jest jeszcze zima... Poczym wychodzimy z domu a tu uderza mnie wiosenne ciepło. Moment i zrobiło mi się gorąco!

Ludzie kiedy ta wiosna tak szybko przyszła??? A gdzie się podział okres przejściowy? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty zapewne ekstra wygodne i superanckie jak na Franciszka przystało. Czekają Go wiosenne wyjścia,wyjazdy,zabawy na placu i takie tam inne męskie zajęcia.:wiggle:U nas dzisiaj było 20 stopni i cudowne słońce. Chce się żyyyyyyyć!

Nieustająco za Tych co walczą,aby wygrali:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, bo butki super:)

Pewnie niedługo czekaja małego wkladki supinujace, alebo jaieś inne cuda-wianki (już gdzies się pojawił wpis, że stopy ida w płasko-koslawe), ale narazie wszystko dozwolone:)

Dziś młodziez była 2 x na spacerze.

1 wyjście skończyło się powrotem do domu z rykiem ogromnym - obok zaczęły ujadać psy:(

Młody tak szarpnął aparatem że aż dźwiękowód wypadł z wkładki silikonowej

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

niedługo aparaty Frania bedą takie połaczone czarnymi gumkami recepturkami:)

Nie no , smieję się. W srode zostawiamy aparaty p protetyk zeby wysłała do serwisu, od razu weźmiemy wyciski z uszek na nowe wkładki dla krasnala. Niech już leca do Poznania i się robią.

Co tu zrobić z tymi psami??? No cholera..na wsi mieszkamy...

Im bardziej zmęczony/marudny/generalnie w słabej kondycji krasnal, tym gorzej reaguje na problematyczne dźwieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjściem Frania na spacerek trzeba oblecieć wszystkie psy w okolicy i każdemu wrzucić wielką kość za płot. Zajmą się żarciem, to szczekać nie będą. A tak na serio, to nie mam pojęcia. Nagrać i puszczać po cichutku, tak ledwie słyszalnie, podczas zabawy albo filmu? I stopniowo coraz głośniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety niektóre psy są upi...we jeżeli o szczekanie chodzi. Nie wiem od czego to zależy, pewnie nie wyszkolone czy jakiś diabel, no bo szczekają na wszystko co się rusza i wcale nie trzeba blisko podchodzić.

U nas dziś wiatrzysko!

Nadal zapchany katarem i kaszelm, chyba już przepona boli od kaszlu. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS, Franio jest już po regulacji - 2 tyg temu. jest lepiej, ale wystarczy że jest tylko ciut zmęczony, w gorszej kondycji i od razu zaczyna xle reagowac na problematyczne dźwięki. Jesli jest w super kondycji to kończy sie to najwyżej podkówką.

Narazie czekam na diagnozę z Opola. Ciekawa jestem bardzo, co powiedzą tamtejsi specjaliści.

 

Żelka, Ty zdrowiej! I Stef też oczywiście!

 

XX, myslałam tylko o takiej z siatką. Ewa mówi ze to nie jest dobry pomysł, ale mi przyszła trampolina do głowy, bo Franc ciągle na kolanach skacze - a to na podłodze kica a to najczęściej własnie na sofie. Może to jakaś forma dostymulowania błędnika? Nie wiem. W każdym razie chce zeby mu ciągle robić hoppa-hoppa na kolanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...