Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, ja wiem, żeś Ty nie z tych obrażających się. Chwała Bogu!:)

Ale zobacz, jak np Krzysiu Malkowy walczyć musi. Może o nim np byśmy pomysleli?..

 

XX, gratuluje Bobatów!!:)

Ty byłas z małą u dr rehabil?? Dasz namiar.. Franek jest tak wymęczony po Vojcie że to po prostu masakra. Ledwie oddych kurczak.. Nie jestem w stanie cwiczyć z nim 4 razy tyle śpi.. Dzis np obudził sie na amen ciut przed 8, zasnął ok 9.30-10.30 (w międzyczasie Vojta), zasną ok 11-13, Vojta, znowu zasnął przed 15 i spał do 18.30! Kąpiel i Vojta, odleciał od razu przed 20 i śpi cały czas.. Jutro musze porozmawiac z rehabilitantem. Przejechałabym się tez chętnie do jakiegoś dobrego dr z zakresu rehabil.

 

Czy pisałam, że mamy też iść do foniatry bo jest podejrzenie o uszkodzenie strun głosowych od intubacji?.. :-? Chyba tak. Narazie próbuję ustawić kolejne eeg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja wiem, żeś Ty nie z tych obrażających się. Chwała Bogu!:)

Ale zobacz, jak np Krzysiu Malkowy walczyć musi. Może o nim np byśmy pomysleli?..

 

 

Przejechałabym się tez chętnie do jakiegoś dobrego dr z zakresu rehabil.

 

 

To ja najpierw musze wyjaśnić - Krzyś nie jest moim synem (a szkoda, bo to cudny chłopiec :D) , jest brzdącem mojej przyjaciółki stąd wiem ile wyrzeczeń, pracy, łez i bólu kosztuje ich postawienie Krzysiaka na nogi i zapobieganie regresji rozwoju.

 

 

Aga mówiłam Ci kiedyś o dokrtor M, jest Bobathowcem, ale moim zdaniem najgenialniejszym w środkowo- wschodniej Europie :wink: więc wiesz gdybyś się zdecydowała....wiesz ... :D

 

 

A teraz bezczelnie wykorzystam Franusiowy wątek, bo zdesperowana jestem

Szukam dobrego hematologa i gastrologa dziecięcego - diagnosty,możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, domyśliłam się, że Krzyś to nie Twój syn. To był ino taki skrót myślowy :D A jak jego rodzice dają radę finansowo z opłaceniem rehabilitacji?

Co do dr M, to poczekam jeszcze chwilę. Przy tych drogach teraz to wyjazd do Wrocławia jest eskapadą niezłą (ostatnio koleżanka jechała 7 godzin.. :-? ).

A ten gastrolog i hematolog to gdzie może być mniej więcej? W jakim regionie Polski?

 

Decyzja po dzisiejszej rehabilitacji: wydłużyć czas ćwiczeń x 2 :-? Trzeba zlikwidować reklinację głowy :-? W przyszłym tygodniu spotkam się z panem rehabilitantem dodatkowo, żeby sprawdzić postępy. To teraz to Franiu już będzie chyba tylko spał, ćwiczył i jadł..

W przyszłym tygodniu znowu okulista :-? Ale mam nadzieję, że po tej kontroli może z 3 miesiące chociaż spokoju będziemy mieli od wizyt okulistycznych?..

 

Aż boję się głośno mówić, więc cicho powiem:

od ostatniego incydentu nie ma drgawek.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, głośno trzeba mówić - JEST DOBRZE !!!!

Franuś - cudnie tak trzymaj ,drgawkom mówimy kategoryczne NIE !!

 

 

 

 

 

Aga, Aneta - dziękuję, hematologa narazie odpuszczamy, dostałam prikaz zrobienia jednego specjalistycznego badania i jak wyniki beda niepokojące, wtedy będę alarmować :D :wink:

Gastrolog jednak by się przydał, bo ci do których trafił Młody , to jakieś nieporozumienie :-? Jak najbardziej Wrocław moze być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcałabym tak tracić na wadze jak Franuś przybiera :oops:

 

Malka, tak mi się coś przypomniało. Ostatnio RMF przypominał głupie wpadki gwiazd. Mariah Carey dała taki popis: na widok wychudzonych afrykańskich dzieci powiedziała: "Kiedy widzę te biedne dzieci, to chce mi się płakać. Chciałabym być taka chuda jak one". :roll:

 

Franiu, rośnij duży, drgawki precz!

 

Agnes, miałam już dawno o to zapytać: oczywiście nie pracujesz? Wiem, że miałaś wrócić po macierzyńskim, ale chyba udało Ci się zostać w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, tak mi się coś przypomniało. Ostatnio RMF przypominał głupie wpadki gwiazd. Mariah Carey dała taki popis: na widok wychudzonych afrykańskich dzieci powiedziała: "Kiedy widzę te biedne dzieci, to chce mi się płakać. Chciałabym być taka chuda jak one". :roll:

 

 

ale ja chyba tak nie dowaliłam, co ? :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, tak mi się coś przypomniało. Ostatnio RMF przypominał głupie wpadki gwiazd. Mariah Carey dała taki popis: na widok wychudzonych afrykańskich dzieci powiedziała: "Kiedy widzę te biedne dzieci, to chce mi się płakać. Chciałabym być taka chuda jak one". :roll:

 

 

ale ja chyba tak nie dowaliłam, co ? :oops: :oops:

 

Nie, Maluś, coś Ty :roll: Twoja wypowiedź była zupełnie odwrotna, mi się tylko tak przypomniała ta audycja w RMF :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...