Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mozna wszędzie;-)

 

Wiecie co, fakt że opisałam sprawe publicznie, utworzyłam stronę o sprzedazy domu ogromnie mi pomógł. Naprawdę!

jest we mnie teraz tyle nadziei że się uda!! Nie ma innej opcji;-)

 

A Franio ma dzis koszmarny dzień. Po prostu koszmarny.

Jeden z tych dni, w które wszystko go drażni, nie reaguje na nic, płacze, złosci sie i rzuca wszystkim:(

Rehab trwała dzis 3 minuty. Natalia stwierdziła ze nie ma sensu. Musiałayśmy tylko uważac żeby sobie krzywdy nie zrobił..

 

Musi sie udać..kurka wodna, po prostu musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam tego z całego serca.

 

Tak z ciekawości przeleciałam oferty z Opola na homebroker. Sporo tego. Można coś wybrać. I niektóre ceny zachęcające.

 

Pogoda niby ładna, ale ludzie narzekają na jakieś bóle głowy itp., więc pewnie Franio też odczuł meteorologiczne zawirowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Amalfi?

Narazie wzięlismy Frania do domu. Chyba za dużo na dworze się działo.

W domu się wyciszył troszkę.

 

My narazie ofert już nie przeglądamy.

Czekamy - mamy swój typ.

 

Dostałam na maila 3 zapytania o dom.

Trzy jaskółki jeszcze wiosny nie czynią, ale może choc dobrze wróżą?..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Przypadkiem natknelam sie na Twojego bloga. Mamy dzieci z tego samego roku tylko ze moja corka jest z maja. Rowniez wczesniaczek ur. w 31 tyg. hipotrofik z waga 1008g i 36cm dlugosci cialka. Nie bede sie teraz rozpisywac przez co przechodzilismy nie wiedzac czy nasza coreczka przezyje,czy bedzie zdrowa,czy bedzie slyszala,widziala,chodzila.

Teraz ma prawie trzy lata i tyle energii ze nie nadazam czasem za nia:) Jest niesamowicie rozgadana dziewczynka i bardzo samodzielna.

Jestem calym sercem z Toba i z Franiem,wspanialy z niego chlopczyk:) Pozdrawiam goraco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes, pomimo, że masz swój typ odnośnie domu, to cały czas się interesuj i śledź rynek. Ja się w ciągu czterech lat osiem razy przeprowadzałam, więc nieruchomości trochę przerobiłam i miałam takie przygody, że już po umowie przedwstęnej wystawiono mnie do wiatru. Dlatego warto mieć upatrzoną alternatywę. Bo potem podwójnie boli jakby co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mail 5 Żelciu??

 

Edziu, krzynke masz zapchaną!!!

 

Kurka wodna, jokoś mało pojemne te forumowe krzynki;-)

 

No za mało pojemne - zwłaszcza po licytacji to odczuwam.

Skrzynka częściowo wyczyszczona.

 

Aguś trzymam kciuki, za korzystną sprzedaż Twojego domku i znalezienia tego nowego!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...