Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oki, Żelciu, czekam z niecierpliwością na czwarty!:)

 

Ziaba, do doopy było. 15 minut siedział z zamknietymi oczami, krzycząc, płacząc. Po prostu Frania nie było:(

Dopiero po 15 min mu przeszło. To niestety robi się powoli standard. Ale czemu się dziwić?? Po tak długim czasie w aucie mały jest po prostu zmęczony i tyle.

Logopedka jest super, jej samej jest strasznie przykro ze to tak wygląda - za każdym razem tracimy 10-15 min z 40 min terapii:( Boże, mam nadzieję, że niedługo dojazd na terapie logopedyczną z Franiem będzie trwał max 15 minut a nie 2-2,5 godz:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie przyszłam zapytać czy juz jest ten mail, a tu jeszcze nic. No dobra, może wieczorem. W sumie dzień piękny, to może kupiec gdzieś za miasto wyjechał... A u Agi, to dopiero są..., takieeee widoki!!! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idźcie w cholerę:)

 

Jakieś 1,5 tyg temu zadzwoniła do mnie pośredniczka, ze ma klienta który poszukuje domu w naszej lokalizacji. Ja na to (głupia naiwna blondynka), że my już kupca mamy i dziekuję (:bash:). Dwa dni temu odkopałam numer do kobiełki i powiedziałam ze nasz kupiec kredytu nie dostał czy jej klient zainteresowany. Ona na to, że zadzwoni i pogada z nim. Zero telefonu, nie wytrzymałam i zadzwoniłam do niej 10 min temu. Powiedziała ze od 2 dni włącza się tylko sztuczna sekretarka na komórce, ze może czlowiek na długi weekend wyjechał, ze smsa mu puściła z prośbą o kontakt. Pamieta o nas i oddzwoni jak tylko będzie coś wiedziała.

No to jest jakieś mini-mini światełko.

Kolejne otrzymałam przed chwila na FB:

"I have good friends in Poland, i will meet they today and diskuss....please give my number to your friend 0172/......)"

Widomośc jest tak lakoniczna że napisałam do babeczki z Berlina o co chodzi, bo pytałam też o ogłoszenia u maklerów berlińskich.

Sprawdzałam strony niemieckie. Jesli już mają opcję "Ausland" to ogłoszenia sa koszmarnie drogie. Najtańsza opcja tygodniowa kosztuje ok 30 eur

Masakra.

Ciotki, mieszac dalej w garach proszę!

 

Franio dostał pierwszy prezent...urodzinowy:jawdrop:

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek dostał od chrzestnej:)

Już w ub roku chcieliśmy mu kupić, ale wtedy jeszcze b niestabilny był. Dziś cały dzień szaleństwo. Jazda niestety tylko w domu, na dwór nie chciał wyjść z rowerkiem. Nie wiem o co chodzi. Może ten koszmarny wiatr dzisiaj, może słońce, nie wiem. Ale rowerek w domu = szał.

Zdjęcia jutro.

 

poza tym stres, stres, stres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...