Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oby oby

 

stan na dzisiaj jest taki:

1. pierwszy kupiec może jeszcze spróbuje jednego podejścia

2. pani Ania sprawdza zdolność kredytową

 

No nic, ciotki, mieszajcie.

 

A tak na marginesie - nie sadziłam, że banki az tak przykręciły śrubę! Znajoma z karpacza powiedziała mi dziś, że jej sasiadka sprzedaje dom od roku. Miała już 4 chetnych - nie dostali kredytu. Dobrze że my zaczynalismy budowę w innych czasach. Z 8 tys w kieszeni dziś nie mielibysmy szans na nic..

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Wasz dom wart tej ceny. I działka piekna i miejsce super, widoki, że hej, a sam dom, bardzo ładny, mądrze rozplanowany i mądrze zrobiony, urządzony tak, że każdemu powiino się spodobać. Tylko kupić i mieszkać.

Oglądałam też inne oferty i w każdym z tamtych domów ja bym zanim zamieszkam robiła poważny remont, a u Was spoko, się mieszka i już. To dużo znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amalfi - CZAROWNICA NR 2:)

I niech słowa twe w złoto sie zamienią:)

 

Zelciu, mi tez nasz dom się podoba. Sąsiedzi nie tacy bliscy, ale w miare bliscy, budują dom, tzn już wybudowali, 30 m2 mniejszy niz nasz. 3 lata po nas zaczęli budowę, w czasach już drozszych. Do teraz wydali 600 tys..

A tak w ogóle to miałas leżeć, cooo

 

A ja dzis totka pusciłam, 2 zakłady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja Wam wierzę:)

Trzymam sie tej magicznej "piatki" jak durna:) Tzn ona trzyma mnie przy zdrowych zmysłach:)

 

Zdjecia na blogu wstawiłam z dzisiajszego dnia:)

 

A tu wstawię jedno obrazoburcze zaraz:)

Franek po wodzie dzis chodził..

dajcie mi kilka minut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby oby

 

Ewa, ciocia z wujkiem już jutro rano wyjeżdżają więc skończy się chodzenie po wodzie:(

Ale to była rewelacja naprawdę. A jaką frajde miał mały! Tym bardziej że na plandece była maluska kałuża wody, z nocy, więc taplał sie w niej az milo:)

 

Napisała do mnie pośredniczka ze zduńskiej Woli.

Zaoferowała umieszcze ogłoszeń naszych z moim nr tel na 40 portalach, w ramach ich abonamentu.

Sama jest mama 2letniego dziecka i byla bardzo poruszona nasza sprzedażą domu.

Oczywiście wyraziłam zgodę na skopiowanie tekstu z naszego ogłoszenia netowego.

Dostałam tez maila od mamy 3 dzieci z Wrocławia, zebym przemyslała sprawę, ze to taki piękny region itd, że może jest inne wyjście

Biedna, była bardzo bardzo przejęta.

Napisałam zeby się ie martwiła o Natke i Frania, że my nie do Wrocławia, bo sami nie jesteśmy ludźmi wielkiego miasta

Niesamowite to wszystko..

 

No nic, czekamy dalej. Tzn teraz idziemy spać:)

 

Dzieki kochani za wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...