Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprawy domowe:

podpisalismy umowy otwarte z 2 dużymi biurami, jeszcze 2 w planach - już rozmawiałam z ich szefowymi.

Jesteśmy tez na 2 portalach niemieckich.

Napisała do mnie przesympatyczna p posredniczka ze Zduńskiej Woli, która w ramach ich umowy z portalami umieściła nasze ogłoszenie za free.

 

Tak sobie myslę, że jesli przy tak dużym rozdmuchaniu sprawy do końca maja nie znajdziemy kupca..Ale co ja gadam. Ciotka Agdus obiecała, że znajdziemy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Żelciu, ciiisza.

Podpisałam dziś umowę z kolejną pośredniczką - to już trzecie biuro.

Jeszcze mam 3 w plandach.

Zobaczymy czy jutro zadzwoni ten pan , który dzwonił 2 dni temu. Przez telefon byl b zainteresowany.

Zobaczymy.

Ja bardzo bardzo licze na to, że po długim weekendzie cos ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież taki piękny dom i w takim pięknym miejscu!!! Za sam widok z terasu warto kupić!!! ;-) A gdzie dopiero urocza cała reszta! Gustownie urządzone, praktyczny projekt! No na prawdę, niech ci Kupcy się pospieszą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan , co miał dziś dzwonic w sprawie wizyty i wpaść, nie zadzwonił:(

Narazie po informacji o cenie zainteresowanie wygasa:(

 

Ale uprzejmie donoszę, że Agdusie z gór zeszli, spędzilismy razem bardzo miłe popołudnie.

Franek pokazał cały repertuar swoich możliwości - od powiedzenia "pa-pa" miłym gościom już na wstepie (dobrze, że goście przygotowani), po ryk, by na końcu zasiąść na kolanach Agdusiowego i oglądać bajke po rosyjsku:jawdrop: Bajka już w moim lapku - Franek przezywał ja niesamowicie! Niezły mieliśmy tu ubaw z krasnala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalni klienci szukają po prostu okazji. Normalne rozumowanie, jeżeli komuś się śpieszy, to może z ceny zejdzie? Podaj cenę w ogłoszeniach, to odsiejesz łowców okazji.

Raczej radziłabym porozmawiać z miłym państwem z O na temat przeciągnięcia sprawy do jesieni... Jeżeli i tak mają plan zostać to może się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, własnie jutro pośredniczka z Opola ma z nimi rozwawiać.

Zobaczymy, co powiedzą.

Ewa, we wszystkich ogłoszeniach w necie jest podana cena, tylko na tej mojej str internetowej nie ma.

 

DPS, tak - MAsza i niedźwiedź!!

 

Olu, też się tego trzymam.

Mam nadzieję, ze teraz z wypoczynku wrócił nasz potencjalny kupiec.

 

Chyba niedźwiedź gonił Franka całą noc bo dał nam tak popalić, że ledwie na oczy patrzymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieści z placu boju:

 

1. kolejny mail z konkretnymi pytaniami

2. za nami wizyta miłych państwa, którzy w imieniu swoich przyjaciół ze stolicy poszukują domu.

 

Dobrze w każdym razie, że zainteresowanie jest.

 

 

 

 

Ps. Franek po nieprzespanej nocy jest małym chodzącym płaczkiwo-jęczącym koszmarkiem..:bash:

Oby do 19. Wtedy pójdzie spać

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...