Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

:)

no i sie uśmiałam dzięki Wam:)

 

A babcia Helenka to giganta była (swojaczko...:wiggle:). Francik miał Helenką zostac, został Franiem;-)

 

Agduś, jezusie, jeszcze tego by brakowało, żebyscie do auta po kanapki chodzili podczas wizyty u nas;-)

Obiecujemy ze w Opolu Was po pańsku przyjmiemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga

Ten kto dzwonił to nie był kupiec na Twój dom,

pewnie na żaden inny też nie. .....

taki typ jak kolega z roboty, siedzi w bloku i .......

....... kupuje samochody, domy i wszystkie są klepane,

do remontu i za drogie

 

Aga, w maju jeszcze dom sprzedasz, panikaro ;)

A zdjęcia superowe to robi ..... Ambercia :cool:

Arco, Rasia i Tola też :yes:

ale najbliżej chyba ma zaba_gonia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia Helenka - kozak wieeeelki z niej był, fantastyczna kobieta! :D

 

Aga - zrób srylion zdjęć domu, każde pomieszczenie z każdego kąta, z dołu i z góry, podeślij do mnie, coś podziałamy z nimi. ;)

Dobrze pokazane wnętrze i zewnętrze to podstawa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, musisz się przyzwyczaić do takich telefonów. Z doświadczenia wiem, że nawet to może dzwonić pośrednik, aby w przypadku, jak ktoś wymięknie i sporo zejdzie z ceny, kupić, a potem z zyskiem sprzedać. Miałam do czynienia z takim pośrednikiem. Nie przejmuj się. Cena jest moim zdaniem bardzo dobra.

 

Co do zdjęć, to nie przesadzajmy. I tak każdy musi naocznie dom zobaczyć i moim zdaniem lepiej, gdy dom oglądany "na żywo" wygląda lepiej niż na zdjęciu, niż odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amalfi - nie masz racji, sorry. ;)

Kupujemy oczami, to dawno zbadane.

 

Być może, nie upieram się. Ja mówię z własnego doświadczenia, że ani kupując nieruchomość ani samochód, nie podpalam się zdjęciami. Ale może to dlatego, że już sporo nieruchomości "przerobiłam" i różnie to bywało. A jak ktoś pierwszy raz kupuje, to być może zdjęcia zachęcają i jest to logiczne. Ja mam takie skrzywienie. ;)

 

Co do zdjęć zdjęć, to właśnie pośrednicy (doświadczeni) wiedzą jak i co fotografować. Więc ktoś z biura mógłby przyjechać i zrobić zdjęcia na swoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na wizję lokanlą trzeba zachęcić. ;-) amalfi ma rację, że nikt nie kupi na podstawie fotek, ale one mogą zachęcic własnie do odwiedzenia tego domu, a tam na miejscu jakjuz będą, to na pewno będą robić wszystko by kupić. ;-)

Aguś, może warto dać też jak dom umieszczony jest na działce i co jest dookoła domu. Wiesz jak zobaczą ile ziemi dookoła i, że żaden sąsiad w garnek nie zagląda, to tez zachęcająco działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli potencjalny kupiec to ktoś, kto chce kupić sobie chacjendę na wypady, a mieszka kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od Agnieszki to dokona pierwszej weryfikacji na podstawie zdjęć. Jeśli dom się spodoba na zdjęciach to będzie drążył temat, przyjedzie obejrzeć. Jeśli dom choćby najpiękniejszy nie będzie fajnie pokazany na zdjęciach to jak potencjalny nabywca ma na podstawie zdjęć stwierdzić, że dom jest naprawdę wart swej ceny? Myślę, że dobre zdjęcia są naprawdę ważne. Mogą tylko zwiększyć zainteresowanie kupnem... Większość z nas jest wzrokowcami. Zresztą Aga sama pisała, że sami robili pierwszą weryfikacją domów w Opolu z domu, przez internet. Podejrzewam, że nie sugerowali się tylko ceną i lokalizacją, ale też tym, jak dom wygląda na zdjęciach.

 

Aguś, nie poddawaj się... różni ludzie chodzą po świecie. Każdy chce ugrać coś dla siebie... to jest straszna gra na emocjach. Ale Ty wiesz, że dom jest wart swej ceny, wiesz, po co sprzedajesz dom. Głowa do góry. Trzymam za majowego kupca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałam Ci to w prv Aga ale jest parę sztuczek które się stosuje przy fotografowaniu wnętrz. Bardzo Cie namawiam - znajdź kogos takiego kto będzie wiedział jak je dobrze zrobić.Chyba miałaś kiedys zdjęcia robione w muratorze - może możesz je wykorzystać ładne były

Brakuje mi tu też zdjęcia ogrodu jakiegoś takiego bardziej panoramicznego. zgubiłam się gdzie masz jakieś krzaki gdzie jest taras , brakuje mi też mapki i tych pięknych widoków - nie gniewaj się... po prostu chyba warto zapłacić komuś kto ma dar do fotografii.

 

Nie gniewaj sie Agnieszko za takie wrzutki ale dobrze Wam życzę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na nic nie gniewam przeca:)

 

Może nasi pośrednicy nie sa dośc profesjonalni, bo wszyscy zgodnie twierdzą, że moje zdjecia sa super i swoich już nie robią.

1 biuro zrobilo wizualizację.

Nie umiem zrobić dobrych zdjęć z zewnątrz, po prostu nie umiem - taras jest zrobiony jesienią, wokół niego ziemia jeszcze nie porosła trawą, więc w ogóle nie widać jego uroku.

Wczoraj dodalam 1 zdjęcie ogrodu, to z placykiem zabaw.

Jedyne, co teraz zrobiłam, to powiększyłam zdjęcia na str. Może to coś da?

 

XX, robiąc zdjęcia wew. staralismy sie usunąć, co się dało, ale nie dało sie wszystkiego wynieść - bo i jak?

Poza tym obawiam się troche, ze jak przesadzę z cudownymi zdjęciami to potem kupujący będzie oczekiwał Bóg wie czego..

rano był piekny widok na góry, teraz widzę, że znowu idzie mgła. Ze zdjęć dziś więc raczej nic nie wyjdzie. R dzwonił, ze coś próbował pstryknąć. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amalfi, celowo tak przycięłam zdjęcie, ponieważ to zdjęcie sprzed 4 lat, gdy nie było jeszcze tarasu - dół jest do wykończenia - nie ma cokołu do końca zrobionego

to widać na zdjęciu wczesniejszym.

I w sumie twoje wrażenie jest własciwe - dom jest położony poniżej poziomu drogi - tu jest spadek akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, ja bym jeszcze na stronce dorzuciła link do strony z projektem (wiem że podałaś nazwę projektu, ale ludzie są często leniwi...).. a może już zdjęcia rzutów parteru i poddasza z projektu? da to ludziom wyobrażenie rozmieszczenia pomieszczeń... a może dom z mapki na działce (każdy się zorientuje ile jest działki i jak jest usytuowany na niej dom - to też ważne (oczywiście numery działek itd możesz usunąć). To takie moje nieśmiałe sugestie :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...