Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Ale zobacz jak okazale domek wygląda na tym nowym zdjęciu w porównaniu z tym sprzed czterech lat. No nie wiem, moje zdanie jest takie, że to zdjęcie z tarasem jest bardziej zachęcające. Nie wiem jak inni uważają. A nie możesz nowego zdjęcia zrobić z tej samej perspektywy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oglądam zdjecia domów konkurentów - kurka, prawda jest taka, ze u nas na działce ino trawa. Ostatnie 3 lata to nie był czas na sadzenie krzaczków i kffiatków:( Napradę nie ma czego specjalnie fotografować:(

 

A rzuty mam już obrobione w picassie, o posadowieniu domu na działce nie pomyslałam! Dzięki.

Zrobię po powrocie do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz jak okazale domek wygląda na tym nowym zdjęciu w porównaniu z tym sprzed czterech lat. No nie wiem, moje zdanie jest takie, że to zdjęcie z tarasem jest bardziej zachęcające. Nie wiem jak inni uważają. A nie możesz nowego zdjęcia zrobić z tej samej perspektywy?

 

A jakbym wstawiła to zdjęcie i opisała ze ziemia nie porosła trawa bo taras nowy itd?

 

Kurka, studenci koncza pisać, zaraz będe się zwijała z lapkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie tarasu stojąc w ogrodzie twarzą w stronę domu, żeby pokazać taras i dom. Przykucnij przed zrobieniem zdjęcia, zrób je tak, żeby powierzchnia tarasu zajmowała co najmniej 50% pow. kadru. Wcześniej postaw tam jakieś meble, donice z kwiatami (wynieś wszystkie z domu ;) ), na stoliku filiżanka z kawą i rozłożony kolorowy magazyn, na jednym z krzeseł przerzucony przez poręcz pled lub kocyk, żeby była pełna sielanka.

Potem prześlij do mnie, trochę je obrobię.

Będą nadal prawdziwe, ale bardziej atrakcyjne. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałam do domu.

Radek zrobił kilka super zdjęć!

DPS..przykro mi, ale donic z kwiatami brak:( Wszystko, co było pozrzucal Bolek, ostały się ino ...kaktusy;-)

 

Zaraz wrzucę zdjęcia nowe na stronę.

Zajrzyjcie pliz i oceńcie

wywale to stare zdjęcie domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja też myślę, że lepsze zdjęcie z tarasem. Napisz, że taras nowy i świeżutka trawka posiana. Każdy normalny człek zrozumie i się ucieszy, że świeżyzna ;)

Co do kwiatków ja bym się specjalnie nie martwiła... przecież nie sprzedajesz roślin tylko dom. Nowy nabywca urządzi sobie ogród po swojemu, wedle własnego gustu. Spróbuj może zrobić jakieś zdjęcia z najdalszego kąta działki, tak, żeby złapać cały dom (albo chociaż jakiś większy kawałek), może coś od frontu, albo żeby się dało złapać domek na tle gór (nie wiem jak u Was z usytuowaniem domku).. może udałoby się iść do sąsiada, żeby z jego okna czy działki zrobić Was domek na tle jakiegoś fajnego widoczku... takie zdjęcia bardzo na ludzi działają... Pokombinuj, Aguś, zdolna "bestia" jesteś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

to zaraz wysle Radka z misja specjalną:)

Dobrze mu idzie dziś robienie zdjęć:)

 

Za jakieś pół godz ma przyjechac pan pośrednik - bardzo wydzwaniał do mnie ze chce podpisac umowę. Ooooki, możemy podpisać. Może akurat ma jakiegoś klienta?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, teraz jest super! Widać cały dom i okolice. Przepiękne miejsce i bardzo ładny dom, na prawdę gustownie wszystko, z umiarem, bez kiczu!

A wiesz, to, że nie ma ogrodu zrobionego może być dobre, bo może ktos własnie po to szuka domu w takim miejscu by sobie stworzyć własny ogródek z widokiem na góry! ;-) A na zdjęciu widać, że miejsca na ogród jest dużo. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...