Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

No właśnie wydaje mi się, że na przerobionym zdjęciu (przez DPS) trawa jest za zielona.... aż nienaturalna... a może mój monitor taki efekt daje.... w każdym razie dla mnie efekt jest taki, że od razu widać, że zdjęcie jest "podrasowane"... a jakie są możliwości photoshopa każdy wie... i dla mnie to jest raczej zniechęcające, bo włącza się myślenie "ciekawe co jeszcze podkolorowali, poprawili na zdjęciach? może w rzeczywistości wcale nie jest tak ładnie??"... a jak potencjalny klient tak pomyśli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ee tam, photoshop to potęga a człowiek je oczami. Zieloniuta trawa jest super a taka szara nędza nie zachęca ;). Mnie sie zdjęcie DPSi podoba, nawet jeżeli wiem, że podrasowane, to się podoba i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Agnes, a nie chcieli pośrednicy umów na wyłączność podpisywać?

 

Nawet jeśli chcieli to im sie odechciało, bo ja w pierwszym zdaniu mojego listu od razu mówiłam, że umowa TYLKO otwarta i od razu podaje wysokośc prowizji.

Jedna pani na stole niemal sie połozyła i mówi: ooo jeezuuuu, a czemu tak malo?

Ja na to ze dla nas to nie jest mało.

Pani się zgodziła.

Wszystkie umowy otwarte na czas nieokreślony wypowiadane mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi się śniło, że 17 maja podpisaliście umowę sprzedaży domu :D I że z tą Waszą upatrzoną szeregówką wszystko wyszło, jak chcieliście :D

Oby moje sny prorocze były...

 

Ale Aguś, jak jesteś tak chuda jak w moim śnie (bo jakoś dziwnym trafem u Was byłam) to weź trochę przytyj, bo normalnie złamać Cię można jak gałązkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzyczcie na mnie, ja z dobroci serca krytycznie pojadę.

 

1. Dom wygląda jak by był na końcu wsi, w szczerym polu wygwizdowym.

2. Myśl następna " co oni tam sąsiadów nie mają ?"

3.Lądują od góry ? furtka bodaj jest ?

a ulica to jakaś czy dukt przez krowy deptany ?

 

O roślinności nie wspomnę.

 

Agnieszka, musisz to pokazać, nie wiem, niech Radek się położy na ulicy , pokaże obiektywem wjazd, tuje, dom sąsiadów w jakiej odległości straszy. Dziewczyny dobrze radzą, pożycz skrzynki, ustaw jakieś badyle na tarasie po strasznie tam cherlawo.

Pokusiła bym się o pojechanie gdzieś w pole dzikie i wykopanie młodych brzózek - posadziła bym je na rogach tarasu albo w pojemniki typu wiadra czy worki z dziurami na dole ( obłożyć na 4 drewnem do kominka ) - czyli wsio za darmochę. Po rowach rosną różne krzaczory młode, całkiem czasem ciekawe. Można se brać.

I zabierzcie tą konewkę zieloną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba... masz racje...

Jak dla mnie dom przez sześć lat zamieszkały, to ogród jakiś taki baaardzo pustawy i bez zielonego. nawet trawy przy tarasie nie ma...

Aga.. dosiej i podlewaj teraz, żeby się zazieleniła...

A do doniczek warto jakieś jednoroczne na rynku kupione po 2-3zł kupić... inaczej to już wygląda...

I też zapytam o front domu? jest jakiś? wejście jest jakieś? zielone tam jest?

 

Fakt... niektórzy nie lubią zielonego i trawa to szczyt wszystkiego... , każdy zrobi/przerobi dom na swoją nutę, przerobi ogród pod siebie...

Ale jak trawy zielonej nie ma, jak krzaczka nie ma, to jakiś taki bez ducha ten ogród...

 

Noo i jak ktoś przyjdzie to do piekarnika olejek ... hm,mmm nie wiem jaki kto lubi... albo waniliowy ( ale ja osobiście za wanilią nie przepadam) albo wg gustu...

Nooo chyba, że ciacho też będzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna kompletnie bez szans zeby posadzić chociaż tawuły za 5zł?

 

ja to widzę tak - sprzedajesz sielskość a ze zdjęć nijak to nie wychodzi. ten koń mi pasuje tutaj do przestrzeni wielkiej trawy ale tylko ten koń.

moim zdaniem jak ktoś chce sielskość to nie jest z gatunku lubiących tylko trawę na miliardach hektarów.

Myśl kto może Ci pomóc żeby ten ogród trochę podrasować. Pamiętaj - to są tysiące zł więcej w sprzedaży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my to własnie wygląda jakby po woli się urządzali, bez pośpiechu i dużo sami robili. A wiadomo jak samemu sie robi, to najlepiej się zrobi, choc wolniej.

My mieszkamy też juz 6 rok i pokazać Wam ogród? Sam piach!!! Dopiero w tym roku robimy trawnik. nie ma nawet gdzie na spcer iść bo błoto jak wilgotniej. Co to znaczy, że 6 lat mieszkania i już wszystko powinno być? Każdy robi na ile go stać a kupiec będzie widział, że postawili na dom a potem na teren dookoła. Przecież to wszystko nowe jest.

ziaba gdzie Ty patrzałaś? Widać, że asfaltowa droga prowadzi do domu i, że są ładne nowe domki dookoła.

A brzozy przy domu, nie każdy chce mieć, bo one mają słabe korzenie, to raz, drugie za duzo wody piją i tam gdzie one są trawa nie rośnie, a ja myslę, że przed tarasem ludzie chcą mieć trawnik.

Widzicie! Wcale nie łatwo każdemu dogodzić. ;-)

Moim zdaniem rozsądnie wszystko wygląda, bo fotki pokazują to co najważniejsze, czyli co jest, jak jest i jaki jest potencjał, reszta jest w opisie i o sklepiku i o autobusie i o górach i o tym jak do miasta daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS ślij mi to cud zdjęcie, ja je wstawie:)

 

Albo nie...bo trawa na innych zdjęciach "normalna";-)

 

Mówiłam - prześlij mi tę resztę!

Ja Ci zrobię, a Ty sobie wybierzesz, co wstawić!

Jak kto chętny do podrasowania szlachetnego oblicza, to wstawiać się proszę z fotami tutaj do wątku, a ja to będę podrasowywać! ;)

Póki co, idę mieszać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Depesię odnośnie zdjęć i powtórzę, że moim zdaniem jest dobrze. Jak sprzedawałam raz mieszkanie i zaczęłam zachwalać płytki i parkiet, to kupiec mi chłodno powiedział: a mnie się one nie podobają i nie zapłacę za nie więcej, bo będę je zmieniać.

 

 

DPS, no jak na dzieckowy wątek mamy wklejać fotki przeznaczone na zaloty.com? Już raz sie dziecko niedźwiedzia przestraszyło... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to co się POWINNO mieć tylko o to co najchętniej kupią oczy.

A oczy lubią ładne widoczki - krzaczki kwiatki i inne pierdoły więc szukamy mozliwości jak tu podbić cenę w górę albo utrzymać na poziomie, który jest Agnieszce potrzebny

 

sprzedajemy sielskość góry konie więc zieleń i chociaż pare pelargonii tez musi byc no tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...