Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

:)

Agduś , ja tez tak liczę;-)

 

Żelciu, wiesz, że i ja się boję cieszyć? Ale powiem Ci/Wam, że perspektywa mozliwego przylotu ludzi z UK daje mi poczucie mega-spokoju.

 

No i przed chwilą odpowiedziałam na kolejnego maila dot domu. Coraz ich więcej. mam wrażenie, że akcja przekazywania informacji przez FB zaczyna przynosic owoce. Już nawet nie licze tych maili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś chwilkę mnie nie było bo w tak zwanym międzyczasie powiłam byłam córkę- 4 kg żywej, kudłatej wagi :D

 

Ja myślę, że kupiec Waszego domku jest już tuż tuż- jakoś mam takie wewnętrzne przekonanie, że lada chwila będziesz szaleć i szukać pudeł i narzekać "kiedy my tyle rzeczy zgromadziliśmy?" Strasznie się cieszę, że dom w Opolu ma takie dobre wibracje- skoro Franuś tak chętnie i odważnie tam idzie to znaczy, że będzie się Wam tam dobrze mieszkało.

Co do diagnozy to ja i tak już dawno się zgubiłam ale wiem jedno- Franek się wymyka wszelkim diagnozom i czarnym scenariuszom więc w ogóle nie ma co do serca brać "czarnych przewidywań".

A jeszcze.... gdy byłam w szpitalu na noworodkach leżało dwóch chłopców z 31 tc bliźniaki- takie maleństwa...... Ten większy ważył niecałe 1,5 kg :( Serce się krajało jak się patrzyło na te wszystkie rurki, sondy itp. Ale ich stan chyba i tak nie był zły skoro leżeli w zwykłym szpitalu a nie w klinice gdzie trafiają najcięższe przypadki? Tak sobie myślę w każdym razie....

Całuski dla Twoich kochanych, mądrych dzieciaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja Wam pisałam o poważnych możliwych kupujących z Londynu?:)

Oj, chyba pisałam. Dostałam właśnie maila - dziś wieczorem będą zamawiali prom, 2.06 po południu maja byc u nas!!!:)

A na weekend zapowiedzieli sie kolejni oglądacze:)

Nie wiem czy powaznie czy nie, ale baaaardzo im sie dom spodobał i o cene nie pytali:)

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

będzie dobrze:)

 

Wieeeeeeeeeeeeeeem, mówiliście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dzieciom na Dzień Dziecka dom kupuje?! Ale czasy! ;-)

 

My w pierwsze urodziny Agaty kupiliśmy pierwsze mieszkanie ;) stwierdziliśmy, że na osiemnastkę trza będzie jakąś rezydencję :roll: ;)

 

Aga, mimo, że coś z 17tym nie wypaliło :oops: nieustająco pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...