Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Agnieszka, suchy kaszel jest postacią astmy. Oczywiście jak nie ma innych przyczyn...No i taki z cechami "astmatycznymi" czyli szczególnie po wysiłku lub jak obok jest alergen. Daj jej ten steryd, zaleczy nadreaktywnośc to przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, kochani.

W sprawie Natki jutro kontaktujemy się z nasza pulmo-alergo.

Kaszel jakby ciut zaczyna sie zmniejszac - słowa natki. No i dziś nie miała w-fu więc generalnie czuje sie lepiej.

 

Franca ok

Na terapii sluchu we Wrocku było w miarę.

Oczywiście po przyjeździe młody miał gdzies terapię, był ryk, mini-paw (wiedziałam ze tak będzie, skoro wczoraj był to i dziś)

Ale potem poszło ok

 

 

Pierwszy dzien bez pytan o dom..

Ostatnie ogłoszenie na FB (z niedzieli) udostępniono tylko 25 razy...Poprzednie (10 dni przed tym ostatnim) 995 razy..

Chyba ludzie powoli sa zmeczeni tematem. Poczekam do wtorku.

Jeśli nic nie wyjdzie z wizytu weekendowej, to trzeba będzie znowu podkręcic akcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, następna Ciotka Franiowa:)

Witamy, a wchodźcie, wchodźcie, dobra kobieto:)

 

No to turbo doładowanie do kciuków w weekend proszę:)

 

Dostałam godz temu zapytanie od babeczki z Kowar. Szuka domu, ale napisała jasno ze cena rozstrzygnie czy nasz dom wchodzi w rachubę

Nie odpowiedziała jeszcze;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, nastaw się może jednak, że to może potrwać kilka miesięcy. Większość tych wejść szuka okazji cenowych. A wam musi się trafić ktoś, kto szuka okazji lokalizacyjnej (jak mnie się trafił ;) ) Będzie dobrze, ale nie wiem, czy zaraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, ja sie tak czepiam kazdego kupca jak teraz naszych Londyńczyków - perspektywa ich przyjazdu pozwoliła mi trzymac psyche w pionie przez ostatnie 2 tygodnie. Jeśli oni nie kupią...cóż, będze musia znaleźc inego psychotrzymacza. I tak z kffiatka na kffiatek..

 

Mam już wypis z ksiąg.

Przy dobrych wiatrach dostaniemy jutro plan zagospodarowania z UM.

Wtedy bedzie komplet.

Wszystko wyjaśnie sie do niedzieli.

 

Pani się nie odezwała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...