Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trzymam dalej.

Współczuję stanu zawieszenia, musi być męczący. Ale chyba Anglicy rzeczywiście bardzo poważnie myślą, skoro zjawili się u Was ponownie obgadać szczegóły.

Dobrze, że są inni chętni. Z każdym nowym, który zjawi się w tym tygodniu rozmawiaj, pokazuj, ale mów, że masz już potencjalnego kupca. To jest dziwne, ale fakt, że nieruchomość podobała sie komuś innemu na tyle, że już ją prawie kupił, sprawia, że wydaje się ona bardziej interesująca innym potencjalnym nabywcom. Nie wiem czemu tak jest (owczy pęd ???), ale działa :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt! Człowiek zaczyna kombinować, że skoro spodobało się komuś innemu, to coś w tym jest. Może ten inny coś wie, lepiej się orientuje. No i strach, że kupi zanim zdąży się dobrze zastanowić, a potem żal zostanie. Koniecznie mów o prawie zdecydowanym kupcu, który tylko na coś czeka (kredyt, ślub, otwarcie spadku itp.).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..ileż to drinków za sprawę wzniesione zostało :( a tu kiszken jak widzę .

 

Słuchajcie, niesamowitości się w sieci dzieją !! Wyobraźcie sobie, że moja młoda, ledwie walizkę na ziemi postawiłam, wydziera się "mamaaaa, a Madzia ( mieszkająca w Katowicach ) rozesłała apel po znajomych ( a ma ich ooooogromnie dużo ) z prośbą o łańcuszek dobrych ludzi "

 

( jesoo, jaki łańcuszek :eek:)

 

"mamuśśś, no Madzia Agnieszki dom usiłuje sprzedać !! "

Chwilkę trwało zanim zaskoczyłam co ma Madzia do Frania. A tu jednak się okazuje, że ma , i to JAK:D

Okazało się , że został uruchomiony FB i jest to akcja ogólnopolska !!!!

 

No i oświeciło mnie moje dziecię , że honorowo jest się udzielić w takiej akcji, a już znać osobiście mamę Franka..to lepsze niźli wypić flaszkę z Bradem Pitem.;)

 

a mówią, że młode ludzie to tylko impreski i doopy w głowie.

 

Chylę czoła Madzi i setkom ( tysiącom ?) takich dobrych dusz .

No i kuźwa, MUSI się udać. Nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że będe pokazywała, bo tak naprawde nie wiadomo jak nasz dom bedzie wyglądał z perspektywy Londynu.

Mam nadzieję, ze nadal tak samo dobrze:)

A pan Niemiec nadal milczy. Jakiś niesmiały chłopak chyba

 

może to Sztefan ;) z któregoś z seriali

On taki miły chłopak był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - córka mojego kuzyna też natychmiast na fb udostępniła, jak u mnie zobaczyła.

Takoż chylę czoła również przed Ziabową Madzią, kuzynową Darią i setkami innych.

Fajni są i tyle! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba...:)

 

Kochani, pan Niemiec o wiele mówiącym nazwisku Mackrel to obśliiiizła riba.

Śmierdzi oszustwem na kilometr.

Wysłałam jego maila do biura w Niemczech.

Ale facio tak próbuje naciagnąć..jezuuu...śmierdzi to zgniła makrelą na kilometr..:(

 

Na pal z nim !!!!:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...