Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cuś drgnęło w sprawie Babci Gosi. Nawet niezła rozpierducha się szykuje , bowiem w radyju słyszałam dyskusję babola jednego reprezentującego skarb państwa kontra reszta świata. Babol dostał takie joby via słuchawki, że chyba z rykiem studio opuściła. Zmora jedna...a żeby tak takie dostały swędzonki tam, gdzie sięgnąć nie mogą.:mad:

 

Wyszło na to, że każden presentos mający wartość, należy ujawnić.

No to jak wyliczyć prezent tentegos własnemu mężowi ?? przecież też ma wartość..bezcenną notabene. :cool:

 

A ja Wam mówię..pora się wyprowadzić z tego kraju.

Najlepiej w inne .

 

 

Zaświaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prezenty od Mikołaja, Aniołka, Gwiazdora, Zajączka i Wróżki Zębowej? Jak je wycenić?

A ile koszmarnych przestępstw na skalę masową popełniamy w dniach ślubów, komunii, chrztów, bierzmowań itp?!

Podejrzewam, że tu mowa o kwotach w sumie znacznie przekraczających wartość całej pomocy charytatywnej w całym kraju.

Dlaczego tego się nikt nie czepia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już o to pytałam, czy w dniu ślubu/chrztu/urodzin popełniamy przestępstwo bądź wykroczenie skarbowe. :evil:

Jedno dziecko już wyekspediowałam z tego kraju, drugie usiłuję namówić, żeby też wyjechało. :mad:

I niech mi nikt o patriotyzmie czasem nie opowiada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nie wypowiadam już nawet

 

Jutro ino Interwencje trza oglądać.

 

Napisała do mnie mama pewna. W ub roku doniósła na nią...szkoła! Podjudzona przez zyczliwego.

Życzliwy wyznał pani dyr, ze to dziecko, na któe zbierano zakretki jest zdrowe.

Wszystkie zaswiadczenia sa kupione, żeby biznes na niepełnosprawnosci robić.

Szkoła uprzejmie doniosła.

Zaczęło się dochodzenie.

Sprawe babka wygrała dopiero w 2 instancji.

Rok nerwów i szarpania.

Powiedzcie mi..jaki cel mają tacy ludzie? Ja za głupia jestem. Nie rozumiem, nie ogarniam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, bez wodki nie razbieriosz! Lepiej się nad tym nie zastanawiać, zwłaszcza o tej porze, bo ciśnienie skacze i zasnąć nie można.

"Życzliwi" to ludzie upośledzeni w inny sposób. Tylko jakoś nie potrafię wykrzesać w sobie współczucia dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko,są ludzie i taborety i co zrobisz ? Nic nie zrobisz,bo są i powietrze psują.Żeby tacy prędcy do pomocy w innych sprawach byli to zapomnij,nic dobrego i tyle. Ech, nie wolno mi się denerwować bo skali w ciśnieniomierzxu zabraknie. Nieustająco naganiam co trzeba i dobre myśli kieruję:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do zrozumienia?! Można zrozumieć coś ma sens, ale głupoty nie da się rozumem ogarnąć, bo głupota jest poza rozumem. Tyle.

A co mają z tego ci ludzie? Nic nie mają Aga, ani z tego ani w ogóle. Dlatego wciąż szukają, niestety, nie tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, ja tam się nie czepiam..ale ja na prawdę nie rozumiem, czemu państwo K z Frankiem na czele , zbierają pieniądze na coś, co daje nasz kraj za darmochę. No za szpital nie płacili, za operację oczu także, sądzę, ba! mam pewność, że cała sprawa z tym dzieciakiem to podpucha.

No bo przyjechali do mnie samochodem, całkiem zacnym, mama Frania wyszykowana kościołowo, Natalia mociumpanie wyfircykowana, tatuś trzeźwy..Coś mi się wydaje, że oni norrrrmalnie robią nas w konia i po prostu ściemniają ile wlezie. A w domu ( oczywiście nie tym co niby sprzedać chcą ) to ze trzy fury stoją, któremi one te tyłki wożą wcale nie do lekarzy ale pewnie jaki nic do spa albo do drogich knajp. Taaaak, pewnie na zakupy wypasione. Sama czytałam jak mama Frania pisała że zjadła ptasi nabiał i czekoladę !! a ileż to dzieci w kraju smaku tychże nie znają !!! a ona zażera ! i to nie raz w tygodniu !!

a w ogóle to popatrzcie na zdjęcia. Czy to jest rodzina potrzebowalskich ??? no ??? dzieciak wiecznie roześmiany, matka ćwierkająca..ja tam widzę co widzę i coś mi się widzi, że specjalnie tego dzieciaka pętają i uszy mu zaklejają by było jak jest. No..a żeby dzieciak żygał, to żadna problema. Jak sie dzieciaka nauczy pawić w odpowiednim wieku na zawołanie , to potem na starość jak znalazł..

 

no.

To, a teraz se pójdę do kościoła na poranną mszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło na to, że każden presentos mający wartość, należy ujawnić.

No to jak wyliczyć prezent tentegos własnemu mężowi ?? przecież też ma wartość..bezcenną notabene. :cool:

 

A ja Wam mówię..pora się wyprowadzić z tego kraju.

Najlepiej w inne .

 

Zaświaty.

 

o mało nie zeszłam ze śmiechu po przeczytaniu

oj ziaba;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie w temacie jestem, bo jakoś nei wiem, o kim i o czy rozmawiacie :(

ale prezenty do jakiejś tam kwoty są zwolnione od podatku.

 

Co do wyprowadzenia się to fajnie by było, ale niestety, tam też się będzie człowiekiem "drugiej kategorii". U nas z racji bycia zwy kłym człowiekiem a za granicą z racji bycia nie swoim. I zawsze d. z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durnoty gadacie.

 

Ludzie dzielą się wyłącznie na złych i dobrych.

Innych podziałów nie ma, chociaż niektórym się wydaje, że aliści takie bywają.

 

 

I nie ma swoich , cudzych , wykształconych czy niepiśmiennych, ze złotym kontem czy dziurą w kieszeni.

Są dobrzy i źli. Bo nawet jak się nie ma nic, to można wszystko mieć. Prawdaż ?

 

jesoo, jakie mnie filozofowanie naszło nad kawą z rana;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba Tobie nawet z oczu dobrze patzry. (awatarek) Hi,hi,hi...

A nam w sobotę przyjeżdżajom gosie z Australii. Męża Rodzina. Od rana sprzątamy. Już nawet pierwszą kłótnie zaliczylim. Jak to dobrze, że tak normalnie, to mój maż wciaż w pracy i pracy i pracy....Jesooo, czemu to ze swoim gorzej się dogadc niz z obcym??? Khm, nie żebym z obcym coś tam tego i w ogole.... Tak tylko dumam bez postawy...

I nie wiem tylko, kurka, czy to dobrze, czy źle, że ja po 19 latach juz nie cierpię tyle po tych kłótniach.... To znaczy czy mi już wszystko jedno jest, czy ja wmawiam sobie że mi wszystko jedno, po to bym nie musiała przerabiać kolejnych problemów... Ja nie moge, za skomplikowane to jak mój babski mózg...

 

Robaczki a co u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...