Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aprilko, powiedzieli, że dadza odp do tygodnia. Jutro po południu mija dokładnie tydzień.

Ino ja sobie wykoncypowałam, że przy wolnej niedzieli będzie okazja do spokojnego pmyślenia, przeanalizowania itd.

A ja już nie denerwuję się. Załozyłam pesymistyczny scenariusz i już.

Idę spac zaraz bo o 6 pobudka do roboty

Spokojnej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie - nie denerwujesz się. :)

Już ja wiem, że i tak...

Ale w końcu zawsze lepiej jest być przygotowanym na wszystko, jeśli człowiek się miło rozczaruje to tylko dobrze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydko napiszę, ale mi pachnie normalnym chamstwem.

Kulturalny człowiek mówi o co kaman a nie ściemnia o czasie , perspektywie itd.

To tak, jak by ktoś kogoś poczęstował ciastem i kawą, a ten drugi powie, że udzieli odpowiedzi za tydzień czy mu smakowało.

Państwu odwagi zbrakło powiedzieć o wątpliwościach . A tu nie chodzi o to czy ktoś się poczuje obrażony - tylko o to co ludziom nie pasuje. Nie wiem..daleko do wszystkiego ( po Londynie to dziura jakich wiele ;) ) czy ogół za te piniędze miał być bardziej ku pałacowi...Ale się na Boga mówi - a nie zachowuje się jak dziecko w piaskownicy.

No to życzymy państwu z L wszystkiego najlepszego i by ich przyszli sąsiedzi gdzieśtam kiedyśtam mięli hodowlę nutrii za ścianą.

 

(też jestem chamem za takie życzenia, ale za to ładniejszym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I w ogóle - ja nie wiem, o jakie problemy u Franciszka chodzi, ale u nas było normalne cudne dzieciątrko, przeurocze, uśmiechnięte, szczęśliwe, aż piszczał z radości chwilami!

Być z nim to sama przyjemność, a Nata jest zupełnie wyjątkowa - dziewczynka idealna! :jawdrop:

Depesia, masz wolne miejsca, bo chyba Frankowi i Natce wakacje by sie przydały, rodziców pewnie też by zabrali :rolleyes:;)

rachunek na Muratora wystawisz albo forum się zrzuci :cool:

jak zobaczyłem zdjęcie Franka w lesie i na furce to myślałem, że z Wujkiem Sołtysem ;) na prawdziwki się wybrali :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie denerwuję się czuje się jakby walec po mnie przejechał był.

Poczekam do wieczora. Jesli odpowiedzi nadal nie będzie, napisze smsa.

Jeśli i na to odpowiedzi nie bedzie, to sprawa jasna.

Narazie nie chce mi sie wierzyc w takie milczące zakończenie sprawy , bo ludzie naprawdę b sympatyczni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo proszę, zjazd chętnie, byle termin dobry się znalazł! :D

Co do chałupy - kochani, chyba trza jeszcze raz poudostępniać na fb i wszędzie tę sprzedaż, trza nam trąbić i buczeć, walić w bębny i ogłaszać.

Sprzedamy to - ja wierzę w nasze forum!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przerwę.

Ryczeć mi sie normalnie chce z bezsilnosci.

Kurka, ile to jeszcze [potrwa????

Może ja jestem człowiekiem małej wiary, ale na L juz nie liczę.. W ogóle nie wiem czy jest na co liczyc..

Kurcze, chałupka nowa, cena (chyba) rozsądna.. Teściowej w piwnicy brak

Co mamy jeszcze zrobić, zeby się udało??? Przeciez nie wystawimy domu za 350 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możecie mi składać gratulacje jako najwiekszej naiwnej blondynce kolejnej (nie wiem już której) RP

Wysłałam smsa, odp: nie jestem jeszcze zdecydowany

Nosz! Tak trudno było powiedziec wczesniej????? Wprost????

I do tego dostałam mail z fundacji - za rzeczy na aukcje charytatywne allegro tez nie moge dziękować!

To skąd brac kase???

Pod latarnie mam iśc???

Żaluję, pierwszy raz tak bardzo załuje, ze nie zostałam po studiach za granicą.

Żałuję z całego serca

Pieprze to wszystko

mam dosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sama, Aguś, jak już będziesz mogła to się wypłacz, a potem obetrzemy Ci nos i zrobimy tak, że będziesz sama się dziwiła, że to takie proste!!!

No Ci mówię. :lol:

NAPRAWDĘ mam świetny plan! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...