Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Nadaję juz z Opola.

Podróż minęła nam gładko - na początku było trudno (ryk), potem młody zasnął.

Teraz skacze obok mnie na łóżku a ja staram się jakoś wystukac dla Was ten tekst.

 

Kurcze, jutro nasza 14 rocznica slubu, w Opolu, oby to była dobra wróżba

(ciekawe czy R pamieta...ha ha:)

 

Ziaba, ja wiem ze pierwotnie planowalismy że za rok. Gdy jednak zorientowałam się jakie możliwości miałby Franek tutaj, to..wiesz, nie ma dwóch zdań.

Bardzo bardzo chcemy aby od wrzesnia tu był, aby w pelni korzystał z terapii.

Widzimy jak w obszarach, w którym z nim ćwiczymi idzie do przodu. Jednoczenie jednak pojawiają się nowe problemy na które nie reagujemy od razu, bo nie wiemy jak. Teraz juz nie chodzi o mieszkanie na ul X czy Y. W Opolu też rynek nieruchomości stoi w miejscu. Dokładnie jak u nas.

Wczoraj tekst faceta mnie dobił: "ma pani chore dziecko, powinno pani zleżec". To po propozycji 300.

Dziś jest mi juz ciut lepiej Ale tylko ciut.

jak sie do końca wakacji nie uda sprzedać domu to sobie zył nie podetnę, ale..hm..wolałabym aby się udało

 

Musze kończyc bo Franca cos chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

AgnesK witaj. Czytam z tak zaciśniętymi kciukami,że... aż nie mogłam pisać. Jestem tu jednak prawie codziennie i dopinguję Was. Ale...może czasami trzeba zdać się na los?... Może On czasem ma dla nas w zanadrzu zupełnie co innego?...Coś, co na dzień dzisiejszy zdaje się być utopią? Zapewne zostanę zbiczowana i wlazę na powrót pod lodówkę ale...nooo...musiałam. Myślisz pozytywnie, a resztę zostaw losowi/kosmosowi (jak zwał tak zwał ale ja wiem,że działa). W końcu wszystkie nas czeka, tak czy siak, rozliczenie się z własnymi dziećmi. A Twoje? Bądź spokojna. Zrozumieją Ciebie-Was. Franek rozwija się cudnie. Kuleje w pewnych dziedzinach? A kto z nas nie kuleje...? Rób dalej SWOJE DZIEŁO bo to działa! Czy tu, czy gdzieś tam. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Przytulam mentalnie i wierzę,że cokolwiek się nie wydarzy- jutro i tak wzejdzie słońce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza, cieszę sie ze się odezwałaś.

Po tym walcu, co mnie ostatnio rozjechał tez stwierdziłąm, ze musze odpuścic bo się wykończę.

Narazie łatwo mi to mówic, zobaczymy co będzie dalej:)

 

Franiutek był dzis cudny.

Poznał nasze miejsce noclegowe w Opolu. Na komórce Radka pooglądał bajki, zjadł kolację, bawił sie na placu zabaw, poszedł spać punkt 20 bez pawia

Taaaki słodziak był kochany, mówię wam

 

A Natka dzwoniła, że PIĄTKĘ na koniec roku z angielskiego ma:)

 

Wracam kibicowac naszym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jedyna, Ziaba, pierwsza kankanowa mam być? :jawdrop:

Toż scena się zawali, jak taki kaszalot zacznie odnóżami fikać!

I w ogóle - sama tańczyć nie będę, muszą być jeszcze inne ochotniczki!

 

Aguś - Ty wiesz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza musze odpuścic bo się wykończę.

 

O to to !!

I świętować piąteczkę z angielskiego Natki i to, że dzień bez pawienia był. I drobnymi kroczkami ponoć dojdzie się najdalej.

 

Odniosę się do Izy i własnej perspektywy życia. Gdyby .. Każdy ma zawirowania i przeklina punkt w którym się znajduje. I myśli jak Agnieszka " a gdybym..a jakbym..a żałuję.."

 

A może proszę Kossowskiej , jak byś w tych Niemcach została, dzisiaj miała byś 4 dzieci z jakimś zniemczonym muzułmańskim Algierczykiem i jedyną zdobyczą , jaką byś miała, to trzy dni bez sińca ?? jużci se w marzeniach wybrała opcję sławy, chwały i katedry;)

 

Jak by mi ktoś kiedyś dawno powiedział, że właśnie dziś znajdę się w tym punkcie w którym jestem, to kazała bym mu się leczyć na nogi, bo na głowę za późno.:lol:

 

będzie gut.

gotowa jestem się założyć..nawet o publiczne zdjęcie majtek.:-P

Tylko musiała bym mieć coś ciekawego w ofercie przeciwstawnej. he he.

 

ktoś chętny ??:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

Ziaba, płacisz za czyszczenie monitora!!! :rotfl:

 

Aga - Ty Natce pogratuluj bardzo serdecznie ode mnie, bo kto jak kto, ale Ty najlepiej wiesz, jakie ważne są języki!!!

 

Ziaba - ja tam też uważam, że będzie gut. :yes:

Żeby program był atrakcyjniejszy, to jak Ty zdejmiesz gacie, to ja publicznie założę! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba...:hug:Noż wszystko napisałaś;)

Aguś niezmiennie trzymam kciuki za powodzenie całej akcji:hug: . Tak jak Dziewczyny piszą - odpuscie trochę bo przewrotny los czy "Cuś " innego zawsze płata nam figle i jak bardzo, bardzo czegoś chcemy to rezultat zazwyczaj niezadowalajacy bywa...:rolleyes: I żeby Wam do głowy nie przyszło zejść z ceny! nie po to ciężko charowaliście, żeby obcym ludziom prezenty robić:p.A świat pełen jest takich hijen, które najchętniej wzbogacałyby się kosztem innych więc olej takich ;) I wiesz co...nie ma tego złego...wiem, wiem...łatwo powiedzieć...Zobaczysz będzie lepiej.:hug:a co do zagranicznych wyjazdów - kochana wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, no może tak kasa jest lepsza i to pozwala godniej borykać się z przeciwnosciami losu ale są inne problemy, których nawet największe pieniądze nie załatwią;)

Brawa dla Natki i dla Krasnala:wiggle::wiggle::wiggle:Agus cieszcie się Dzieciaczkami bo przewspaniałe są a Krasnal...Kochana ON już jest MEGA, zobacz ile razy wszystkich zaskoczył, cały czas zaskakuje:wiggle:Uściski dla Was:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki pomożecie?

Znalazłam tutaj wskazówki jakie szukałam, ale za nic na świecie nie mogę znależć kontaktu, maila, telefonu, jak zamówić. Czy Wy to gdzieś widziecie bo ja juz głupia jestem

http://zegar.com.pl/index.php?lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam i mi wcieło....

Aga, a może los dał NAtce możliwość skończenia starej szkoły? W końcu nie samym Franiem człowiek żyje....

 

Musisz się kochana cierpliwości nauczyć a wszysko się poukłada, tylko z ceny nie schodź....

 

I wszystkiego najlepszego z okazji ROCZNICY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessssu ale się uśmiałam z tych elaboratów ziaby - Kochana jesteś cudowna. :hug:

 

Aga nie piszę ostatnio, ale jestem z Wami całym serduchem. Bloga czytam i mocno trzymam kciuki za to, żeby wreszcie znalazł się ktoś sensowny, kto Wasz domek kupi. Nie ma się co załamywać - zobaczy ile ludzików jest z Wami...

 

A takich cwaniaków jak ten "za 300" to tak nie lubię, że najchętniej zapakowałabym go w samolot i wysłała w kosmos. Niech tam roztacza swoje uroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...