Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Kurcze speców ni ma, kupców ni ma... A koszty terapii dojazdowej ogromne!!!!!! Aguś, ja nie wiem już jak pomóc, czuję się bezsilna... Jedynie co, to wierze, że Franio da rady, czy będzie przeprowadzka, czy nie..., Franio da rady. Ale wciaż tez kciuki trzymam by się spełniło, to co sobie życzysz. Tylko czy te kciuki są coś warte... :-(

p.s. zaraz mi Depsia wyczepie te czarne mysli przez tyłek... ;-)

 

No jednak trochę mnie znasz! :evil:

Boszsz, ciotka, jak Ty czasem potrafisz głupio gadać, to szok, że taka mądra, a takie głupoty gada! :jawdrop:

 

Aguś - ja Cie proszę, nie nakręcaj się!!!!!!!!!

Będzie co będzie, idź poczytaj o determinizmie, przyda Ci się mała dawka tegoż! ;)

Ja tam swoje wiem - i tak wyjdzie na moje i wszystko będzie dobrze.

Ot, zimna skała się znalazła... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dostałam maila od p Ewy, kolejny raz pyta o szczegóły do t domu. Tzn najpierw o dom a teraz dopytuje o infrastrukturę..:)

 

Nic nie powiem bo wczoraj w kwestii niewiadomej nic sie nie wydarzyło.

Czekam na lekki choć rozwój sytuacji. Jak sie lekuchno rozwinie, puszczę farbę:)

Promis:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle do jutra, bo ja dopiero jutro zajrzę, muszę wyjechać na popołudnie i pół nocy po synusia na lotnisko, 300 km!

Ot, wymyślił sobie taki port lotniczy, zamiast do Berlina, po Bożemu... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, tak czytam (bo jestem na wygnaniu i net mam z dosoku jedynie) i sobie myślę, że ty jeszcze nie spotkałaś nikogo, kto by faktycznie chciał kupić dom. Z tego, co piszesz, to miałąś na razie oglądaczy, spekulantów, osoby, które by może chciały ale się boją kredytów i jedną rodzinę na kolację (przypuszczam, że nie przewidywali kupna). Może teraz ten ostatni? W każdym razie nie masz co przejmować się komentarzami, stwierdzeniami że drogo itd. Jak trafisz faktycznie kupca, to sprzedasz. Mam tylko nadzieję, że niedługo. Ale... na wszelki wypadek weź pod uwagę, że może to potrwać i może przestaw się psychicznie :(

 

A Natce bardzo gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, dzieki.

nastawiac zaczne sie chyba dopiero na początku sierpnia. narazie cały czas mam nadzieję..

 

A przy okazji - natka kaszle juz b sporadycznie. Czyli to na bank alergia

 

Fajne filmiki dziś z Franiem nagrałam - na blogu jest cały opis, ale zamieszczę choć 2 filmiki:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!! Psy niech sobie szczekają a ja boso maszeruję drogą. No i wstaję z siadu bez trzymanki/podpórki,no i stopy pokazuję mamie i jestem calutki wesoły.Franusiu sama radość patrzeć na Ciebie.:hug:

Natalko, ogromnie cieszy mnie Twoja średnia,gratuluję jesteś WIELKA! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...