Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ożesz, jakieś wypasione okno edycji odpowiedzi mi sie pokazało! :o

U Was też dwa paski ikon narzędziowych do formatowania tekstu?

 

Aguś - Natce BARDZO BARDZO gratuluję, było jasne, że taka mądra dziewczynka nie może wypaść inaczej niż z taką wysoką średnią!

Uściskaj dzielną Najlepszą Siostrę od ciotki, proszę! :hug:

 

Franula - tak po cichu myślę, że może to Karuś sie przyczynił troszkę do tego zwycięstwa...? :lol:

Brawo, mówiłam, że będzie dobrze! :yes: :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z Wrocka

Franio przygotowany na wyjazd wg zaleceń z Prodeste był dziś po prostu innym dzieckiem!

Pani logopedka nie mogła wyjść ze zdumienia, że tak dostosowana terapia do dziecka może dać tak spektakularne efekty.

Mówiła cały czas ze to inny Franek , bo tak faktycznie było.

Wyszliśmy z PZG po prostu w euforii.

Słuchajcie, to az niewiarygodne ile można osiągnąć, jesli dziecko ma celowana terapię, ma swojego terapeute, który sie nim zajmuje...

Ten dzisiejszy dzień był po prostu niesamowity.

NIESAMOWITY

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, czytałam, Franio taki chłopak sie robi, widać, że dojrzewa. Uwielbiam to Jego skupienie w oczach. No i w ogóle jest bardzo pieknym Dzieckiem. :-)

Super, że odnajduje się w tych zleceniach z Prodeste. Zobacz, niby taki drozbiazg a ile zdziała taki plan dnia!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...i piktogramy/pcsy

Powoli kompletujemy wszytsko, dopiero teraz, bo niestety to też troche kosztowało kaski, musieliśmy rozłozyc sobie na etapy - zgrzewarka, folie, wywoływanie zdjęć itd itd. Pierdoły, ale kasochłonne

Dziś jeszcze zamówiłam na All tażmę z klejem, takż z rzepami, jeszcze trza dorobic zdjęc i będzie gucio:)

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super Aguś. My też mamy to coś do foliowania. Foliuje stefciowy nawet te wieka od opakowania po serkach i jogurtach, by mógł sam wybierać co chce jeść.

Nam jeszcze potrzebny jest taki komunikator. Musimy kupić. Tylko ja chciałam od razu taki co ma więcej krateczek, ale z tym jest problem u stefcia, bo tam jak naciskasz, nie ma kliknięcia i trzeba wtraznie naciskać, więc często jesttak, że stef naciska a tam nic nie gada. A z kolei taki co jak naciskasz jest lekki i ma kliknięcie wyraźne, to ma tylko 4 klikacze - czyli 4 słowa.

O najlepiej idzie mu z takim

http://www.harpo.com.pl/index.php?prtlid=1098&kat_id=166&art_id=328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, książeczka cudo!!!!

Komunikatory sa cholernie drogie, niestety:(

 

A czy wy wyobrażacie sobie, że Franiu po wczorajszym dniu przespał dzis całą noc... od 20 do 6.30.

SAM. W ŁÓŻECZKU SWOIM!!!

bez budzenia się w nocy!!!!

Ja Wam powiem, ze w życiu nie przypuszczałam, ze moga być takie efekty

Naprawdę!!!

 

Mailowałam dzis z mamą Zosi (tez podopieczna Prodeste - kojarzycie aferę z babcia Gosią? Na nie obie anonim zlozył doniesienie).

Mama Zosi prowadzi Fundację. Postanowiłam wpisac Frania do niej. Może być jednoczesnie także w Zdążyć. Należąc do Sawanti będziemy mieli dostęp do wszystkich pomocy - za tydzien mama Zosi przysle mi 500 piktogramów!

Rany, powoli wszystko sie układa, jeszcze tylko 11 mały szczególik - dom.

 

Ale jestem szczęścliwa, mówie wam

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...