Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelus, ja w ogóle nie myślę o komunikatorze dla Frania.

Cały czas wierzymy, ze młody w którymś momencie zacznie mówić. Tylko wiem, że komunikatory sa cholernie drogie - od innych mam.

A książeczka - kochani jesteście, dziekuję Wam, ale ..nie, słuchajcie, bez przesady.

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef mi znowu naślinił na klawiaturę nie wszystko działa.

Aguś Ty nam proszę nie odbierać radość z dawania prezentów. pociag pociagiem, to zabwaka jest, a książeczka może być pomocna w komunikacji, jeno proszę zapytać w Prodeste, cobyśmy nie zrobili dziecku krzywdy chcąc pomóc. Czekamy na odpowiedź od Prodeste, jak mamy zielone światełko to książeczka jest nasza, to znaczy Frania. I proszę nie protestować. Mnie kiedyś Ewka nasza forumowa nauczyła, że nie wolno odbierać ludziom radość którą mają pomagając innym, to Ty też się tego naucz Pani Doktór. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję ze zapytam. I tak chciałam:)

 

 

Ale mam wypieki:)

Zimna skała ma, znaczy się:)

A wypieki po rozmowie telefonicznej

I zimna skała chciała puścic farbę, ale...dostałam nakaz milczenia, może nawet do poczatku sierpnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja tak długo wytrzymam??????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek sierpnia??????????????????????????????????

Nigdy w życiu! To za długo!! :mad::no:

Ja nie wytrzymam :no:

Wiem, rozpocznę głodówkę! :yes:

 

 

 

Mamo Asi, Asiu - ogromnie Wam współczuję. Bardzo mi przykro...

 

 

DPSia, my musimy pogadać, wiesz? :D Wiesz, ze Cię kocham :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam maila od znajomej mamy, którą poznałam w CZD ponad rok temu. Jej synek był tam operowany. Chodziłam do niej na OIOM z Franiem, bo synek też wcze sniak.

Ona jest pedagogiem. Napisałą mi:

 

"Cieszę się, że zrobiliście diagnozę i że zdecydowaliście się na terapię, zanim się porządnie obejrzycie Franek będzie siedział w szkolnej ławce z rówieśnikami i nikt nie zgadnie ile przeszedł. Mam u siebie w grupie chłopca 5 latek autysta, w wieku 3,5 lat zdiagnozowany,

(..) nie domyśliłabym się, że to autystyczne dziecko. Rok porządnej terapii wyprowadził go tak na prostą, jest tak fajnym chłopakiem, patrząc na niego widzę, że z Frania potencjałem też tak będzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, dzięki:)

 

Mielismy dzis poważna rozmowę - co jeśli sie nie uda..czy wycofujemy ogłoszenie..

Zdecydowaliśmy ze nie. Nawet jesli dom sprzeda się dopiero w listopadzie.. Trudno. Bedziemy wtedy kombinować.

To mi dało jakis spokój. Cały czas jednak wierzę ze się uda do końca lata.

 

Mam odpowiedż od terapeutki Frania

"Co do albumu - pomysł nie jest zły. Z tym, że trzeba będzie nauczyć Franka funkcjonalnei z tego korzystać, w przeciwnym razie zamieni się po prostu w zabawkę."

 

Tu już sie zdam na p Ewelinę, żeby nauczyła nas obsługi

I co jeszcze...aaaa, w ciągu 2 dni ma mi odpisac w kwestii oglądania świata do góry nogami (ostatnie filmiki - widać to)

I pyta o postępy w odzwyczajaniu od włosów.

Przyznam szczerze ze jeszcze nic z tym nie robiłam przez ostatni tydzień.

Chodze spac tak późno, wstaje o 6 ze nie mam narazie siły na nocne walki z Franca.

 

 

 

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...