Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Agnieszko, nie przejmuj sie, ze studenci czytaja - w koncu to dorosli ludzie sa, a ciekawosc ludzka rzecza jest. Poza tym mlodzi ludzie sobie uswiadomia, ze zawalony egzamin to wcale nie jest najwieksza tragedia w zyciu. Czyli ich przy okazji troche wychowasz. A co do braku prywatnosci to jest to niestety druga strona medalu. Ale jak bedziesz chciala zniknac na jakis czas, to mysle ze (wprawdzie baaardzo niechetnie), ale wszyscy to doskonale zrozumiemy. Ale przyznaj sama: dalabys rade tak jakis miesiac nie pisac ? ;) Edytowane przez Jagustynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Się wytłumaczyć przyszłam z tym wróżeniem.

 

Ludki kochane, ja potrafię tylko chwilówki. Nie długie czasy. Jak bym wiedziała, to bym % od liczb w totka brała.:D

Wczoraj pokazałam młodzieży swoje zdolności i ...no i nagrabiłam sobie ze wszech stron.

Zaczął się mecz, wprowadzali za rękę dzieci , a ja "widziałam " jak Hiszpanie cieszą się przeokrutnie z wygranej w karnych. I palnęłam durno, miast dzioba zatkać. Oczywiście nasłuchałam się , że ( ekhm ) Hiszpanie nie mają szans, że ble ble - w każdym razie Espana no pasa. Ja swoje , oni swoje.

No i się stało co się stało. Młoda przyszła do sypialni i walnęła tekst " mama, z tobą wszystko dobrze ? ( no dobrze ) - no to proszę cię , nie rób więcej takich numerów bo raz, że się K przestraszył ( chłopak młodej ) a po drugie, cały mecz szlag trafił "

 

Nikt mnie nie koocha buuuuuu.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz - taka to nagroda Cię spotyka...

Aneta rację ma, my to Cię kochamy, więc jak będzie Ci smutno, to wal do nas jak w dym! :lol:

 

Słuchajcie - jak mam termin złożenia papierów w skarbówce do 30 -go tego miesiąca, a to akurat sobota, to chyba mam wtedy prawo w poniedziałek złożyć, nie? :rolleyes:

Ta księgowość skarbowa mnie przerasta. :sick:

 

Ziabstwo proszone na kawę do wiedźmy Depsi jest! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze krakam przed meczem, potem nie oglądam, chyba że naprawdę słyszę emocje, to podnoszę wzrok znad laptopa. :lol2:

Piękny wieczór dziś mamy, cieeeeepło, błękit nieba, słońce świeci...

I wilgotne powietrze...

I nie krakać mi o żadnej zarazie ziemniaka! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...