Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malka, ta...:) Ale nieletnich uczyc można, nawet trza:)

 

U nas znowu burza sie zerwała.

DPS, mam nadzieję, że Was dziś w nocy ominie.

Droga do Wrocka podmyta - jest wyrwa w drodze jak po trzesieniu ziemi

W pon trzeba będzie górkami do Wrocka leciec z młodym

Zaraz prundu nie będzie pewnikiem. Co sie dzieje?? Do środy ponoc ma być tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedaczek z racji poprawki, a nie nauczycielki!

Narażę się, ale napiszę: nie lubię niemieckiego. No nie podoba mi się i już! Rozumiem więc nieszczęśnika.

 

Pogoda porąbana całkiem. Kiedy czytam pana Korwin-Mikke, który twierdzi, że globalne ocieplenie to mit, a nawet gdyby było, to same korzyści z niego będą w postaci mniejszych rachunków za ogrzewanie, to mi się nóż w kieszeni otwiera! Jeszcze trochę, a bez klimy się żyć nie da. I gdzie tu oszczędności? A te wszystkie powodzie, dziury w dachach, wyrwy w drogach, płonące od piorunów domy? To też korzyść? Ja się tylko cieszę, że Niepołomice z racji położenia pomiędzy puszczą a Wisłą są omijane przez burze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, ta...:) Ale nieletnich uczyc można, nawet trza:)

 

 

aaaa, bo to o korki z niemieckiego chodzi ....

 

:lol2: ;)

 

 

U nas upały od połowy czerwca się utrzymują.Może3 dni chłodniejsze były (tak koło 25 st) a burze i gradobicia to już tak powszechne, że gdy ich nie ma to zdziwiona jestem.

 

Coś się wlecze od zachodu.....pewnie zaraz znów lunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas od dwóch nocy koszmarne nawałnice. Współczuję ludziom z okolicznych wiosek..

U nas ziemia super, rzeka uregulowana, drzew wokół brak..nic sie nie dzieje, ale to, co sie stało w Maciejowej w poprzednia noc, to koszmar. Wyobrażacie sobie, że na głównej ulicy wzdłuż której płynie taka maciupeńka rzeczka-smródka było 1,6 m wody?... Od samych opadów.. Wszystkie domy wzdłuz drogi zalane - 180 sztuk.. Droga do Wrocławia nieprzejezdna (dlatego w pon będziemy musieli do Wrocka górkami lecieć).

Po tym, co przesżło 2 dnoce temu przez Maciejową, wczoraj mieliśmy porządnego stracha..

 

DPS, jak u Ciebie???

Mam nadzieje, że tej nocy deszcz i wiatr nie poczyniły więcej szkód!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku grad to tylko w TV widziałem i .......... niech tak zostanie

 

a Franek jak reaguje na burze :rolleyes:

 

U nas tez gradu nie było.

 

A Franek przy tych upalach pada jak betka ok 18.30 (!!!!!) i przesypia całą nawałnicę:)

W ciagu dnia jest smerf maruda, ale kto z nas nie jest w te temperatury????

 

 

 

W poniedziałek jedziemy z mlodym do nowej pani dr od oczu. Postanowilismy nie leciec juz do Wawy do prof Prosta, bo od roku z oczami wsio jest ok, więc bez sensu go tak męczyc drogą i wydawac taka kupe kasiury. Stwierdzilismy, że dopiero jeśli ta pani dr stwierdzi ze cos jest nie tak, wtedy pojedziemy do guru okulistycznego. A ta pani dr ma rewelacyjne opinie - leczyła znajome wroclawskie wczesniaki po ROP V, więc badanie bedzie na bank b szczegółowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałam także nadzieję, że mu krzywdy nie zrobicie:)

Uprzejmie melduję, że wrócił już do domu z latoroślą (bo latorośl tydzien u dziadków spędziła była)

 

Kochani, kciuki za jutrzejszego okulistę.Franulec ma termin o 12, pewnikiem z 2 godziny procedura cała potrwa - bo to kilka kropien idzie przed badaniem.

Boże, jak on biduś ienawidzi badania oczu...I tak dobrze że juz na rozwurkach nie jest badany.

Ale zakładamy, że siatkówka ma sie świetnie a wada nadal w granicach fizjologii, prawda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...