Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Będzie dobrze. Było do tej pory, to co ma nie być... A jakby dr coś kwękała, to pojedziesz znowu do profesora a on powie, że jest dobrze. Mówię ci :D

 

 

 

No tak.. ale Aga i tak pojedzie sprawdzić doktorów, profesorów.. jak z 5 powie że jest OK to może uwierzy.

 

 

 

Aga dobrze jest, wszyscy to mówią, ja też Ci to mówię, z Emilem też to przerabiałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łomatko, bez przesady..:) Ja do oczy i tak chyba zbyt lajtowo podchodze zakładając że wszystko jest OCZYWIŚCIE ołrajt.

A dlaczego zbyt lajtowo? Bo wizyta powinna była miec miejsce w kwietniu. Ponieważ jednak test dobrowzrocznosci frankowej zawsze wypadał dobrze (test polega na tym, że usiłuje przed Frankiem stojacym ok 5-6 m przede mna schować 1 szt ptasiego nabiału - zawsze glizda wypatrzy:), więc włączyłam na luziken.

Ja juz sie boję tych moich luzików, norrrmalnie.

Jedziemy do bdb pani dr. Jeśli powie, że ok, to uwierzę.

Jesli powie ze nie ok, bedziemy myslec dalej.

Ja zakladam plan OK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz się wywnętrzniłam na blogu. Tu podam ino skrót: nerw wzrokowy i siatkówka ok a to najwazniejsze. Franula widzi trójwymiarowo, co jest już w ogóle mistrzostwem świata:)

Aaaa...Franio dziś odczytywał zwierzątka z tablicy:)

Jedynym, który mogła pokazazywać pani dr byl koń - reagował kląskaniem języczka:)

Niestety Frankowi zaczyna iść wada minusowa. 16 mies temu było +0,75, teraz jest -1 i -0,25. Narazie obserwacja, ale mamy pomyślec o rehabilitacji wzroku.

Gdzie??..Się ino pytam gdzie, bo nie tu:(

I wiecie co..zaraz połowa lipca a u nas zero konkretów.. Obiecałam sobie, że nie będe switowala az do urodzin Franka, ale gdy dr mi powiedziała, ze świetną rehab wzroku maja dzieci w przedszkolu integracyjnym w Opolu, to...wymiękłam:(

No dobra, na dzis sie wyałtowuje, lecę powystawiać coś na Allegro, bo dzisiejsza wycieczka kosztowała nas jedyne 7 stówek. Fuckandshit.

Dobra, spadam, bo zacznę smecic a tego chcę uniknąć za wszelka cenę. Zaraz sie obeżrę ptasim nabiałem, jest szansa że mi się poprawi nastrój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo wiedziałam kurka wodna:)

A dziś u nas tour de pologne jexdzi więc w chałupie siedziec nam trza, drogę Karpacz-JG zamykają

 

Swojaczko, ja tej małej gliździe też nie potrafię, tzn potrafię, ale żebyscie widzieli jaką ten cfffaniaczek mine wtedy robi!! Taka podkuweczka klasyczna i na siłę wyciskanie łez..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że choc Depsi się jeszcze boisz:lol2::hug:. Tez nie umiem odmówić moim dzieciakom niczego, a jak maja te proszące bużki i oczka to juz wogóle:P. byłam na blogu na chwilkę , zdjęcia widziałam - Franula rozbrajajacy no i przeuroczą okularnicę Macie:hug:do twarzy natce w tych okularach:yes: . Aga a jak to jest bo Ty tez nosisz okulary, czy możliwe , że dzieciaki dziedziczą wadę wzroku?u nas my 3 - mama , ja i moja siostra jesteśmy slepe jak krety:D

Lesiu a ja przy kawie, ptasiego mleczka nie ma ale mleka sobie dolałam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żebyscie widzieli jaką ten cfffaniaczek mine wtedy robi!! Taka podkuweczka klasyczna i na siłę wyciskanie łez..:)

 

ba to jest dowód że w tej małej główce wszelkie trybiki pracują precyzyjnie i on Cię mamo jeszcze zaskoczy teraz pomalutku rozpoznaje sytuację;)

 

a okularnica śliczna i jakaś taka dorosła

a wada wzroku może być dziedziczna moje córcie obie dostały ją w pakiecie po mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pani dr tak wlasnie mi mówiła, że u Francysia trudno rozstrzygnąć ile cukru w cukrze, czyli ile winy w laserze w jego wadzie.

Narazie jest dobrze, nie mam zamiaru się zamartwiac tym, co może wyniknąć z wady Frankowej, bo...może sie zatrzyma? Kto to wie?

Właśnie zauważyliśmy, ze buchnęlismy wczoraj pani dr z gabinetu biedroneczkę!!!

Franulec zrobił wczoraj taka zadymę w gabinecie, że ...chyba jesteśmy usprawiedliwieni, coo?..

No pani dr z tego wszystkie spakowala czapkę Frania z aparatami..co się wszyscy naszukaliśmy:)

Oszczędze Wam opisu przebiegu badania, ale..nooo...łatwo nie było.

Franek łatwym przeciwnikiem nie jest;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu to Nasz Franula Waleczny:lol2:A Ty bys Matka chciała, żeby tak dawał się dotykać i oglądać obcym Babom...:lol2:

 

jeszcze nie jestem na etapie myślenia o obcych babach, narazie to ciagle MÓJ syneczek:P:lol2:

 

Brrr, najgorsze badania to te wzroku...

Nie wolno wtedy dzieciom dzielnym niczego odmawiać! :yes:

 

No to dostał wsio, co zakazane - 2 Michałki i (o zgrozo) Happy Meala z McPsiny (wciągnął frytki i soczek, resztą wzgardził) z gorylem

A dziś za to był super zdrowy obiad bez wspomagaczy:)

 

I na wyjazd już zrobiłam gołąbki - do Opola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...