Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Gość coolibeer

Serdeczne i gorące podziękowania dla Agneski za wielką paczkę ze złota literaturą. Jedna "książka" została już "przeczytana" na okoliczności gry w ruletkę...

Piątek (godziny wieczorne)

http://coolibeer.pl/koniakow/1.jpg

 

A w sobotę Franiowa cytrynóweczka schodziła lepiej niż sklepowa wódka i kwas chlebowy czy śliwowica... Ja po mimo tego że w sobotę nie piłem się skusiłem.

 

Agneska Dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aż dziw bierze, że dziadkowie dopiero teraz postanowili odwiedzić wnuka.

Też jestem babcią i nie wyobrażam sobie takiego zachowania.

Dobrze Agnes , że znisłaś w spokoju tę jak to nazwałaś wizytację. Tak trzymać, może coś do nich dotrze.

Swoją drogą Franulek robi postępy, a jak przyjdzie wiosna to dopiero nam pokaże co potrafi. Całuski we wszystkie dostępne miejsca Franusiowe. :lol:

Forumowa babcia Franusiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes dopiero teraz? To ja dziękuję za takie wizytacje :-? Dobrze, że dałaś radę. Strasznie się cieszę z postępów krasnala (chyba zacznę Go inaczej nazywać bo sie obrazi za tego krasnala jak to taki supermen). Ile on teraz waży? I jaki rozmiar nosi? A może zdjęcia poglądowe jak Franio się co mies zmieniał?

 

 

oj to ja tylko napiszę ze dziękuję Bogu że ciepłej nie zabrał. I że np rura od studni nie zamarzła. Spłuczki spłukujemy wodą z wiaderka. Za zmywarkę robię ja na zmianę z mężem. A dziś dzielnie kupilismy pralke wirnikową typu Frania. I mąż dzielnie wyprał 20kg prania. Nie jest idealnie wypłukane i nie pachnie płynem do płukania. Ale jest czyste. :wink: :roll: Jakby było mało to dziś zaliczyłam niedocukrzenie za dużo insuliny po śniadanku. Szybko wafelek i mąż zaliczył mac donalda po cole dla nas. Cukier się szybko odbił a ja w domku w panice szukałam tętna. Detektor to dobra rzecz, choć maluszek go nie lubi. A ja staram się nie nadużywać. Ale bardzo mnie uspokaja jak choć przez 10 sek uda się tętna złapać (na dłużej nie daję rady bo maluch zwiewa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybkiego teraz, jutro odpowiem na Wasze wpisy.

 

Oto Franek i jego piąstki :D

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/ca04cc07936efc2d441d124dfce84a60,10,19,0.jpg

 

 

Co do wymiarów, o które pyta Sylwia:

 

waga: 4900

rozmiar ubranek: 62 a czasem nawet 68 :D

Chłopak rośnie na długość, pulpecikiem nigdy raczej nie będzie :D

 

Dobrej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jeszcze jedno, tak mi się zdaje, że u Franka główka robi się coraz bardziej "normalna". Po 3 miesiącach w szpitalach miał bardzo asymetryczną czaszkę. Teraz jak płacze, to jeszcze widać, że czaszka nie ma normalnego kształtu (ma takie wgłębienia nad brwiami), ale już poszłą mi ciut wszerz, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, moje młode miało głowę zupełnie płaska z jednej strony i wyciagnięta z drugiej u jak postaci z jakiegoś głupiego filmu (był wystarczająco głupi by tytułu nie pamiętać :wink: ), a teraz, jest ok,no może jakbym mu włosy wygoliła to coś by się dostrzegło 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franiu Ty jesteś przecudny, a na cudne łapeczki kto by się nie ślinił. Ślicznotek z Ciebie wyrasta. Jak pójdziesz do przedszkola to wszystkie dziewczyny Twoje.

Cieszę się, że jesteś Maluchu, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Oj napędziłeś nam stracha latem. Bałam się wchodzić na forum, że mogę przeczytać złą wiadomość.

Ale widać Bóg ma Ciebie w swojej opiece.

Aga masz podobnych teściów do moich, tzn. kiedyś tacy byli potem trochę się zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
Tak na szybkiego teraz, jutro odpowiem na Wasze wpisy.

 

Oto Franek i jego piąstki :D

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/ca04cc07936efc2d441d124dfce84a60,10,19,0.jpg

 

 

Co do wymiarów, o które pyta Sylwia:

 

waga: 4900

rozmiar ubranek: 62 a czasem nawet 68 :D

Chłopak rośnie na długość, pulpecikiem nigdy raczej nie będzie :D

 

Dobrej nocy :D

 

Rośnie jak na drożdżach :) Zdrówka życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gorąvo dziękuję Ci , Aguś w imieniu wszystkich kuligowiczów za cytrynówkę - pychota .

Aguś ... w podziękowaniu mamy dla Ciebie prezent: firmowy Koniakowski wyrób bardzo haftowany .... wyślę jutro pocztą na adres z paczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone..czerwone-wybralismy czerwone :wink: bo sa najseksowniejsze....

oczywiście czarne też...ale czarne były tylko jedne i juz KTOŚ je kupił...

Agnes-miłego noszenia :wink: :wink:

 

kto pierwszy ten lepszy :p :lol:

 

Jezu... :o

Daga, czy Ty jesteś siostrą Ziaby?? Ona ma taki zwyczaj straszenia niewinnych ( :wink: ) kobiełek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...