Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agnieszko,niech Ci się spełni to o czym marzysz.Najlepszego:)

Urodzinowe życzenia także dla XX:)

Gdybym ułożyła trasę naszego wyjazdu tak jak planowałam to kto wie czy do tego picia nie miałybyście kompanki:rolleyes: Jak to mówią- może za rok będzie sposobność;)Dobre myśli zostawiam i życzę sobie najlepszych nowin na około 5 sierpnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie:)

Żeby nie powiedziec fajossssko:)

 

Jeszcze raz, kochani, dziękuję z całego serca:)

Urodziny świetoałam troche emerycko, mam nadzieję, że jutro z DPS zaszalejemy...ehm..;-)

 

Franek cały wieczór brrrrrrrrrrr - jeździ depesiowym traktorem:)

 

My wczoraj mielismy zwiedzających i dziś też.

Dzisiejsza rodzina była dośc egzotyczna.

Ludzie ok 30-35, synek 2,5 roku.

ZEROWE pojecie o budowlance. NIC. NULL. gdyby sie im dom spodobał, to sprzedający mogliby im wciznąć absolutnie wszystko...każdy bubel..

Aż przerażające to było.. Kompletnie nie rozumieli o czym mówimy... Co to rozdzielacz, impregnacja...masakra... Ja nie wiem, ze tacy ludzie nie boją sie kupowac domu..

 

Z kolei wczoraj bylo małżeństwo super obtrzaskane w kwestiach budowlanych. Mają upatrzony dom, mieszkaja w nim - wynajmują do konca siernia, potem miało byc kupno. Dom ma jednak nieuregulowana syt prawną i chyba własciciele jej nie ureguluja już. Ponieważ dom wyjątkowo odpowiedał tym państwu, wynajęli go jak pisałam. Po zamieszkaniu okazało sie, że kryje on wiele niespodzianek, w tym dwie "z grubej rury" - woda nie nadaje sie do picia (trzeba nosic wode ze studni), jest problem z szambem (pomine opis), w każdym razie jak leci rurami woda z wanny czy prysznica to ścieki w kibelku podnoszą sie pod sama klapę.

Brrrrrrrrrrrrrrr

 

To takie dwie skrajne historyjki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Same ryczace czterdzieski ;) świętują. :D Tak patrze na ten wasz dopisek z wakacyjnym pomagaczem i doszłam do wniosku, że skoro wszyscy go mają oprócz mnie, to nic, tylko Wy wszyscy mnie pomagacie. Bo innego wytłumaczenia nie znajduję. :D

 

Amalfi tez nie wiem o co chodzi z tym Wakacyjnym Pomagaczem ..... ale jak dla mnie Forumowicz Wielki Sercem .... to jest cos :)!!!!!!!!! i tak na pocieszenie to uwazam , ze gdzie sie tam pomagaczowi z Wielki Sercem rownac

:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez z lipcowa jestem i 24 mam urodziny .... ;)

 

 

Wszystkiego najlepszego!!!!!!

moja córcia Ania też dzisiaj świętuje:)

 

Aga moje dziewczyny obie na wakacjach chyba miękka jestem dzwonię co dziennie, Natalcę życzę wspaniałego wypoczynku bo pogodę piękną już ma

całuski dla małego przystojniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...