Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

AgnesK, zmiana pogody działa na mnie podobnie jak na Frania.

Też mam ochotę kopać i gryźć, albo zapadam się w czarną dziurę.

U nas dziś jeszcze bardzo upalnie.

Głosik na Pogromcę Ognia oddany,

trzymam za to, za co trzymać trzeba i mam cały czas poczucie,

że Wasza cierpliwość w sprawie zmiany miejsca zamieszkania

zostanie nagrodzona. Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka głucha:)

 

kochani, jestescie naprawde przekochani i najlepsi na swiecie w wysłuchiwaniu "co Franio mówi":)

Może i sylaby/dźwięki tak sie ułozyły, ale Franio nie potrafi powiedzieć ani 'gorace' ani 'jeszcze' (filmik ze slizgawką;-)

Jednakże zauważyliśmy ze dużo gada po swojemu. Ostatnio robimy taka zabawe z nim:

Ra mówi - idź powiedz mamie 'costam'

Fr przychodzi do mmnie i mówi ke ke ke ke

Ja na to - idź powiedx tacie TAK

Najczęściej jest to za duzo i do Ra już nie wraca, ale chcemy mu pokazac, że paszcza słuzy do komunikacji, że musi gadać.

I jak oczywiście krasnal przyjdzie do mie z tym ke ke ke ke, to powtarzam to, co Ra powiedzial.

No i chwalimy kurdupelka jak sie da:)

 

Nadal nie ma qpy:( Moze jutro?

 

Wpadlismy na szalony pomysł - jutro jedziemy do mojej siorki.

We wtorek są urodziny Frania, jakoś tak smutno będzie nam tu w trójke bez Natki.

Franio uwielbia moją siostrę i szwagra, wiec powinno być super. We wtorek zrobimy mu pikne urodziny:) Takie fajne, rodzinne:)

A jak wróci Natulka znad morze, bedzie kinderball.

Nie moge tylko przebolec że w tym roku nie uda się pojechac z Franiem nad morze..

Mam nadzieję, że kurdupelek nie odchoruje tego jesienia i zimą..

 

Z eeg doopa narazie. Wszyscy wyjechani.

Musimy czekac na naszą dr Dorotę i wygląda na to, ze bedziemy musieli pojechac z dupeczkiem do Wawy.

 

No i poza tym cały czas mamy nadzieję. Nieustannie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce i nogi opadajom na to Twoje "Franio nie potrafy powiedzieć". A raz jeszcze tak powiesz, to masz gwarantowane opitolenie zanim drugą nogę z samochodu wystawisz u nas! Matka, Ty słuchaj lepiej i nie zwalaj potem na Dzieciaka, że Ty starczy słuch dostajesz! :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce i nogi opadajom na to Twoje "Franio nie potrafy powiedzieć". A raz jeszcze tak powiesz, to masz gwarantowane opitolenie zanim drugą nogę z samochodu wystawisz u nas! Matka, Ty słuchaj lepiej i nie zwalaj potem na Dzieciaka, że Ty starczy słuch dostajesz! :p

 

AgnesK ! Słuchaj Żelki, bo jak nie, to stracisz włosy zanim wyjdziesz z samochodu .... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...