Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Badania w Poznaniu pokazują po prostu trochę więcej - m.in. bakterie probiot. i parametry zapalne.

spoko, na razie zobacz w felixie. jestem jakoś niestety dziwnie pewna, że wyjdą wam grzyby po tym co opisujesz u Fr.

Ja leczyłam je 3 razy - specjalnie robioną nystatyną w proszku. Chodziło o duża dawkę i bez cukru jako wspomagacza, który jest w tym syropku nystatynowym. Za każdym razem trwało to chyba miesiąc. i odtąd mamy spokój. Do tego bardzo dobre - z holandii i niemiec sprowadzałam - probiotyki. nasze nie dawały rady. (chodził o skład probiotyków i o ich ilość). taka nystatyna jest do zrobienia w każdej aptece - tylko musi być recepta od pediatry. robią ja w kapsułkach żelowych, trzeba rozpuścić bez żadnego cukru. no i dieta dieta- zero cukru.....przez rok nie jadła też glutenu.....

Edytowane przez XX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, XX, porozmawiamy jak będe miała wyniki w ręku.

Dzis poleciały kurierem do Wawy. Na stronie pisza, że wynik mailem do 5 dni, więc przy dobrych wiatrach może do piatku będzie?

 

Dziś Franio miał dobry dzień.

Chwała Bogu.

 

I Natka wróciła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A zaraz przyjeżdża do nas p posredniczka z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mogę już powiedzieć:)

Z tej okazji, że Frania dwukrotnie wsparła Fundacja TVN zwróciła się do mnie mailowo z pytaniem w czerwcu reporterka z programu Zielone Drzwi, który robi krótkie 203 minutowe reportaże o dzieciach, czy chcielibyśmy, aby taki reportaż został nakręcony o Franiu.

Myślałam dwa dni i wymysliłam, że chcielibysmy.

Zaproponowali własnie przyjazd w następnym tygodniu na nagranie..

Ale w nastepnym tygodniu jedziemy z małym na eeg. W kazdym razie reportaż bedzie.

Nasz gwiazdor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy - ma lepsze i gorsze dni.

No to cieszę się, że reportaż zostanie nakręcony, miejmy nadzieję, że to znowu pomoże Franciszkowi pójść do przodu, a najważniejsze - może oni jak powiedzą o tej sprzedaży domu, to znajdzie się kupiec??? :rolleyes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, no jakże miałabym nie dać?????

WAM????:)

 

Arnika, nie wiem. Na pewno nie przed badaniem. Moze na drugi dzień? Wszystko zalezy od dr Łady. Bardzo chcielibysmy Frania przy tej okazji u niej skonsultować - ona współpracuje z nasza neurolog a wizyta u neuro na początku września.

Ale już wiem, gdzie będziemy nocować w Katowicach, koło centrum Silesia. Daleko to od Ciebie? Może jesli będzie kiepsko z czasem, to Ty bys mogła do nas podskoczyc na kawkę 24 rano? Do 11 możemy byc w pokoju.

 

Dałam odłoszenie 2 biurom z Wrocka. Bardzo profesjonalne podejście, musze powiedzieć..Naprawdę.

Pociesza mnie to, ze babki mówią, ze dopiero zacznie sie ruch w sprzedazy, bo najwiecej transakcji maja we wrześniu-październiku.

Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów koszmar - wycie, krzyki, walenie glową

Nie wiemy co się dzieje z Frankiem, ale na pewno coś sie dzieje

Takiej hustawki nigdy nie mielismy , jaka jest od jakiegoś czasu

Franek w domu zawsze dobrze funkcjonował

teraz jest jakis kanał:(

W dodatku dzis pojawiło sie szybkie zmrużenia oczu - wygląda to tak: szybko z całej siły je zamyka i otwiera..

Zadzwoniłam do dr Doroty, powiedziała ze to moga byc "ekwiwalenty napadowe" i zeby to eeg

os p bólowego bo moze coś go boli, dałam ale nic sie nie zmienia

Co sie dzieje? Franek wrzeszczy, waligłową.. nie mamy juz na to wszystko siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - trzymajcie się, to pierwszy zapewne najtrudniejszy okres/objaw jakiegoś cholerstwa, ale jestem pewna, że to się da przezwyciężyć w swoim czasie.

Wszystko to niezwykle trudne jest, Franek na pewno cierpi i nie czuje się dobrze, Wy przy nim, nie wiedząc co się dzieje i jak mu pomóc.

Oby jak najszybciej diagnoza padła i wdrożono leczenie, Franuś będzie dalej szedł do przodu, zobaczysz!

Teraz jest bardzo trudny okres, coś się zaczyna dziać.

Zdiagnozujecie i zaczniecie leczenie, będzie dobrze.

Nie takie rzeczy u zarania życia Franuś zwalczył, to cholerstwo też zwalczy, tylko trochę czasu na diagnozę i pomoc krasnalkowi.

Przytulam bardzo mocno. :hug: :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, nie wiem co napisac, by Was jakos podniesc na duchu. Moze posluze sie cytatem Klasyka:

 

"Kochanie,

dziś Twoje trzecie urodziny.

Codziennie dziękujemy Bogu, że jesteś z nami - nasz mały wielki CUD.

Będzie dobrze, syneczku.

Zobaczysz."

 

Zaloze sie, ze zadne oko czytajace te slowa nie pozostalo suche. A dwa ostatnie wersy sa slowami Wieszcza ;)

 

Dbajcie o siebie, dbajcie o Natke. Z Franiem wszystko bedzie dobrze - moze nie tak od razu, ale kiedys tam na pewno. Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, mam nadzieję, że szybko znajdziecie przyczynę takiego zachowania Frania i, że to się da jakos uregulować, unormować, temu zapobiec. Coś ewidentnie Go męczy, tylko o co chodzi?

Sprzedawajcie już ten domek, kurka wodna, co trochę chociaż stabilizacji nastąpi i choć jedno duże zmartwienie Wam odpadnie. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...