Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Phi, co to dla Was! :rotfl:

A Franula da radę, zobaczysz, Mama.

To tylko kolejny etap jest,

Wychodzi mi, że zostanie słynnym profesorem medycyny w Szwajcarii, tyle sam pokona, że potem innych będzie leczył ze śpiewem na ustach! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, pamiętasz te upadki do tyłu??? Tamto przeszło, więc sądziłam, że może był układ równowagi, aż do ostatnich objawów. Rozmawiałaś z neurologiem czy to było samo badanie?

Jeżeli uznasz, że ci tego potrzeba, podeślę ci sensowny link. Pamiętaj, patrząc na Frania sądzę, że to nie tragedia ale kolejna przeszkoda, którą spokojnie pokonacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjezdzamy.

Arniko, spałam juz jak dzwoniłaś. Stres mnie wczoraj sciął.

Badanie robiła p technik. Zapis otrzymała potem p dr, która go opisała. Podając mi zapis powiedziała ze wg niej to nie jest napadowe, bo nie ma charakterystycnego napadowego zapisu. Sa te fale delta i theta - przesłałam opis Ewie, teraz juz spakowany. Za minute wychodzimy.

Zrobiła mi wydrug kilku str zapisu, wszystko pokażę naszej neurolog - wizyta na poczatku wrzesnia

musze lecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, pamiętasz te upadki do tyłu??? Tamto przeszło, więc sądziłam, że może był układ równowagi, aż do ostatnich objawów. Rozmawiałaś z neurologiem czy to było samo badanie?

Jeżeli uznasz, że ci tego potrzeba, podeślę ci sensowny link. Pamiętaj, patrząc na Frania sądzę, że to nie tragedia ale kolejna przeszkoda, którą spokojnie pokonacie.

 

Prorokiem zostałam! :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................

 

Potem Wielkie Pakowanie i w następną niedzielę lecimy do Opola na amenta.

O matko jedyna - w tydzien wyprowadzic cały dom..chyba nam się uda, co?:)

 

Kurcze , u mnie to jakikolwiek wyjazd i pakowanie przez tydzień a wy wyprowadzka w tydzień :o:jawdrop:

Niesamowita Rodzinka :yes:

 

Powodzenia .:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, myślałam, że o długości stymulacji decydowała doktor a to technik... hmmm.

Mam w pracy świetną i kochaną panią profesor neurolog, chyba pójdę na pogaduszki, o ile będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrywam od wczoraj:)

jak to możliwe, zeby w ciągu 6 lat obrosnąć w taka ilość papierzysk??????????????????????

No i wreszcie wypirzymy wszytkie tymczasowe "meble" przywiezione tutaj ze starego mieszkania:)

 

Wrócilismy już z R z Opola, jutro lece ja z Natka do jej szkoły nowej.

Pierwszy raz od 3 lat bylismy z Kosą SAMI!!! BEZ DZIECI!!!!!!!!!!!!

Jesssuuuu...jaka cisza w aucie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...