Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W szkole językowej fajnie jest, jak pracowałam, to bardzo zadowolona byłam, nie ma tego szaleństwa, jakie w szkołach i na uczelniach panuje, nie ma chorych wymagań dotyczących dokumentacji.

Rządzi zdrowy rozsądek - tak przynajmniej było w naszej szkole językowej.

Powodzenia! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałam telefon - szkole bardzo zalezy na współpracy ze mną, zapraszają mnie jutro na coroczne spotkanie wszystkich pracowników:) Jesli nawet juz teraz nie będzie jeszcze godzin dla mnie, to wkrótce się znajdą. :) Najprawdopodobniej od stycznia miałabym juz zapewnioną taką ilośc godzin, która by mnie satysfakcjonowała:)

Mi ten układ bardzo pasuje, ponieważ do tego czasu - mam nadzieję - poukładamy sobie wszystkie sprawy:)

Tak mi się marzy.

 

Sprawa z naszym domem nauczyła mnie baaaaaaaaardzo duzo.

My tylko musimy zrobic krok. Potem trzeba ufac i wierzyć, że będzie dobrze.

Tego się trzymam:)

 

Franka chyba bierze jakieś choróbsko fakendszit....

Zaczynamy szprycowanie specyfikami róznorodnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po lekcji pokazowej? Musiałaś zabłysnąć! Gratulki!

A Franiowi powiedz, żeby się nie wygłupiał - tyle w nowym miejscu do odkrycia, a on się za chorowanie bierze! Trzymam kciuki, żeby sobie szybko poradził z zarazą i miał ochotę na spacerki. Byliście już w Turawie? Fajne miejsce na wypad po sezonie. I nas Srebrnym jest ładnie, a nawet ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdusiu, nie byliśmy jeszcze w Turawie. Planowalismy ze dziś i jutro będa wolne dni ale wyszła ta sprawa ze szkołą.

Na te lekcję pokazową jechałam ok 45 km z panem Niemcem. To chyba był test podwójny;-)

Sprawdzili mnie od str językowej i dydaktycznej;-)

Franulek dostał pyrosal, na noc Nurofen.

mam nadzieje, że zwalczy kurczak bakcyla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że jak Ty się zawzięłaś zao Opole, że tam zacznie się dziać dobrze i coraz lepiej. I niech tak tylko będzie!

Kciuki za Franczeska by zwalczył chorobę. MójSstef też cos wczoraj za dużo kaslał. A musimy byc całkiem zdrowy na to usypianie do dentysty na Agatowej.. Trochę boję się narkozy, bo od kiedy ma tak krzywy kręgosłup nie był jeszcze usypiany. Mam nadzieję, że sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, to oby wszystko poszło u Stefka bez problemu..

A czy ty pamiętasz, że w środę jesteśmy u Ciebie?:)

(o ile Francyś nie rozłoży się na amenta)

 

Franio smarka, kaszle, ale apetyt i humor ok, no jest trochę marudny, ale jeszcze w normie.

Zaraz biore się za syrop z cebuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...