Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agdusiu,, najbliżej jest nr 8 i faktycznie ma fatalną opinię. W szkole wszyscy dzieciakom polecają nr 10 i o tym mysli Natka.

Będę Ci dozgonnie wdzięczna za polecenie tej podstawówki:)

Natka leci na lekcje jak na skrzydłach:)

 

Arniko, dobrze nam tu, tylko zmęczeni jesteśmy koszmarnie po tym maratonie.

Powiem Wam szczerze, że najbardziej nam się marzy teraz opieka dla Franka, żebyśmy wszystko ogarnęli jakoś. Ale bez sensu jest marzyć o rzeczach niemożliwych. W sumie najgorsza zadyma już chyba za nami.

Radek właśnie wrócił z domu, wszystkie meble już wyniesione, porozkrecane, wsio spakowane.

Ty w mieszkaniu sterty kartonów:) Mam nadzieję, że kochana Shell nas nie odwiedzi, bo na zawał by bidula zaszła:)

Nie rozpakowujemy sie tak zupełnie do konca, bo wiadomo...

 

Poza tym kartony z Allegro... Zajrzyjcie plizzz na nasze aukcje:) MOże szybciej kartony allegrowe opróżnimy i mniej będzie do przewożenia:)

 

To osiedle choć blokowisko, to takie b przyjazne - co krok plac zabaw, niedalego b rozległy teren spacerowy..

Franek jest niemal od rana do wieczora na dworze. I zawsze na placu zabaw na samym poczatku wali qpę:)

I jest dramat, bo jak tu wracać do domu:)

 

Ja się cieszę, że w tej prywatnej szkole językowej jest perspektywa pracy dopiero od stycznia, bo choć kasy nam teraz b potrzeba, to ja jestem tak koszmarnie zmeczona, że naprawdę nie wyobrażam sobie, ze miałabym teraz jeszcze dorabiać. I dobrze, że do pracy w JG musze zacząc dojeżdżac dopiero za 3 tyg. Jeszcze trochę oddechu złapię. mam nadzieję.

Tak więc generalnie jest dobrze tylko przydałoby sie trochę odpoczynku i więcej cierpliwości do Frania..

 

I już chyba po infekcji:) Gila brak, kaszlu tez, ino rano jeszcze po całej nocy troche zalegań. Ale u Francika to norm,a. Tyle ze teraz te zalegania sa większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś zadzwoń, proszę w środę o której będziecie. Stef też już lepiej, jeno trochę kaszle, ale to ma na stale. Ja dziś padam, bo dopadło mnie sprzątanie po gościach i w ogóle pranie rzeczy przed zimą.

Czytałam u Was na blogu bardzo pozytywnie i cieczę się razem z Wami. Trzymam kciuki i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykorzystaj tą wizytę w IZMiDz bo może okazać się , że to ostatnia.. Dziś Arukowicz się wywnętrzał, że tam rozpasanie, 4 soby na lóżko pracują, kominy płacowe i całkowite złe zarządzanie. Jak zaczną dobrze zarządzać, to będa przyjmować (tak jak reszta) tylko zdrowe dzieci, bo na zdrowych się zarabia a na chorych traci

Nasze durnoty ministerialne... reformę na anglii oparli ale nie zauważyli, że tam szpitale referencyjne są finansowane oddzielnie i bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma to jak selekcja naturalna - tanio wychodzi i niesie same oszczędności dla budżetu państwa! Zdrowych trzeba leczyć, bo jeszcze popracują i podatki popłacą, bardzo chorych już się nie opłaca. No, może jeszcze dzieci tak, ale starych to już w ogóle nie ma sensu... Jakaś szansa dla Centrum więc jest, bo może jednak uznają, że dzieci można leczyć. Na razie...

 

A ja powtarzam moim dzieciom: trza wyp...lać z tego kraju, więc uczcie się angielskiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, wykorzystam. To na bank będzie ostatnia wizyta, bo nasza dr została mianowana ordynatorem neurologii!:)

Na poczatku wpadlam w panike, bo co z nami??/ Co z Franiem??? Kto go będzie teraz prowadzil???

Powiedziała, że nas nie zostawi !!!!!!!!!!

Czego chcieć wiecej?:)

 

Po dzisiajszej wizycie w Prodeste jestem TAAAAAAK podbudowana i pełna optymizmu!!! Mówie Wam!

A Franek cudny - nie mógł sie doczekać.

Pomoga nam znaleźć odpowiednich speców dla Frania, pooowolutku, nie wszystko na raz.

 

Jezu, az nie moge w to uwierzyć! jakbysmy w totka wygrali:)

Albo i lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No:)

 

I jeszcze cos:

wczoraj - 2 x qpa

dzisiaj - 1 x qpa

gdzie??? na placu zabaw:)

jakieś qpogenne te place zabaw opolskie są:)

 

dziś kupilismy wiaderko i łopatkę Franiowi:) Do piaskownicy.

Ale był szczęsliwy:)

Niestety w tym sklepie były autka...oj...głosne bylo nasze wyjście ze sklepu:)

 

Sluchajcie, nie macie po swoich dzieciach/wnukach jakiś figurek swinki Peppy?

Ostatnia miłośc Frania..Odkupie za (niemal) każdą cenę;-)

 

Opole jest piękne!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś wiadziałam, że dzwoniłaś, dlatego tutaj przyszłam napisać. W ogrodzie byłam, podlewałam roslinki. 14-ta i 15-ta sa ok. Oby pogoda była co Francio będzie mógł po ogrodzie polatać. Dziś wyszorowałam cały taras włącznie z meblami. Maż pyta, czy królowa Anglii przyjeżdża. Phi, królowa. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko :)

 

 

 

Aga ostatnimi czasy nieco zarobiona byłam i czasu na FM brakło :( pozwolisz,ze zadzwonię wieczorkiem, opowiesz mi co i jak w całokształcie i za szczegółami ok ?

Bo nie dam rady nadrobić.

 

 

 

Żeluś, a i wieści o Stefka wizycie w Zakopanem tez by mnie uspokoiły nieco -wiec gdybyś choć słówk mi napisała jak jest i co doktory mondre powiedziłay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...