Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelka jest Aniołem. Już chyba nikt w to nie wątpi:)

Jeśli udałoby się dołączyć sprawę Damiana do ewentualnej aukcji na rzecz Stefka, byłoby super. Ja na razie tylko chciałam powiedzieć, że rodzice Damiana nie wiedzą, że wokół nich coś się jeszcze dzieje oprócz założonego subkonta w Fundacji. Na swoim blogu opisałam tak ogólnie ich sytuację, w zasadzie bez ich wiedzy, bo o tym, że prowadzę bloga w ogóle wie mało osób z mojego otoczenia. Potem udało się zrobić trochę dobrego dzięki blogowi http://dladamiana.blogspot.com/, ale na razie z powodu zawirowania wokół zbiórek publicznych wszystko się wstrzymało. O tym blogu oczywiście rodzice Damiana wiedzą, ale bez szczegółów - tylko tyle, że jest strona, na której opisałam sytuację Damiana i że dzięki niej więcej osób może dowiedzieć się, jak mu pomóc przez Fundację. Nie chcę im robić jakichś wielkich nadziei, bo takich blogów jest setki. Lepiej chyba nie spodziewać się wiele, a mieć miłą niespodziankę:) No to teraz trzeba tylko czekać na decyzję Redakcji...

 

A dla Frania buziaki przesyłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiliśmy bloga Frania do konkursu na jednym wózku. Prosimy o głosy:) Głosować można raz dziennie aż do 13.XII.

http://www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=dzielnyFranek

 

Tutaj Aga już podawała link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś buziaki i przytulaski zostawiam:hug:Natka potrzebuje czasu, każda zmiana dla kązdego jest ogromnym wyzwaniem i cząsto nie lada problemem, Dajcie Jej czas i wsparcie :)12 lat...można na to spojrzeć dwojako - z jednej strony - duza dziewczynka itd ale ja jednak zawsze idę w drugim kierunku - to wciąż dziecko, bardziej rozumne, świadome ale jednak dziecko, którego problemy dla nas dorosłych mogą wydawać się błahe a dla niej taka błahostka może być życiową katastrofą. Aguś ja wiem, że Wy Jesteście cudownymi, kochającymi i troskliwymi rodzicami i to wystarczy aby Waszej Natulce pomóc, Badz czujna i wspieraj ją kiedy tylko bedzie taka potrzeba, więcej zrobić Kochana nie możesz!

Żeluś Ty nasz Anieleeeee:hug:

Dziewczyny ja też jestem za aukcją, chętnie się przyłączę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobią pierwsze 1,5 godziny przepracowane w Opolu. A właściwie 50 km pod Opolem. Od czegoś trzeba zacząc, prawda?:)

No i meldunek tymaczowy mam z Franiem, i w PPP bylismy a na koniec wywiadówka u Natki.

A tam nuuuuda panie - same ochy i achy;-)

Ależ dumna jestem:)

I Natulka będzie robiła jakies decupażowane drobiazgi na jarmark!!

Żelus, jutro spodziewaj się dłuuuuuugiej rozmowy telefonicznej!:)

Dzis dotarł zestaw startowy do decupagu dla Natki:)

To jest teraz dla niej odskocznia najlepsza.

Jutro ruszamy sprawe hipoterapii - zaczynamy od stajni polecanej przez ciocia Agduś i Prodeste:) I Natka chce wrócić do jazdy konnej:)

I bedziemy się starac o WWR w domu - przynajmniej na poczatku. Zobaczymy czy się uda.

 

Dziękuję Wam niezmiennie za głosy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Agus, że wszystko się układa!

Aga, a na Skype by nie moza było, zawsze taniej a i kamerę można włączyć bym poprowadziła w razie czego Natulkę. Teraz w mieście to będziecie mieć dobry Internet, to dacie rady. Jakby nie było taniej tak niż przez telefon, a ja chętnie pomogę Natce i bardzo się cieszę, że bakcila załapała od ciotki. ;-)

p.s. tylko się nie straszyć jak kamerę wlączę bo opitoliłam się wczoraj na chłopaka i nie mam juz długich włosuf ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariowałaś???????????????????????????????????

 

A ja nie wiem co robic, kurcze.

Jechac na makatonowe szkolenie czy nie.

Ja mówie 'tak, budżet mówi 'nie'.

Szlag by to!!

 

Skypa nie mam, bo sprzet stary. Chce wziąć w październiku pozyczkę i lapka sobie kupić, bo ten to juz gorzej niz maszyna do pisania.

Tak więc telefon zostaje. Przynajmniej narazie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...