Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Aga, to nie ja, tylko Stefek. To chyba jkieś coś po narkozie było. Teraz jest już weselszy i tem spadła do 37. Ostatni czopek w nocy o 2, więc chyba jest lepiej, ale do lekarza i tak się wybieramy.

 

Ze wszystkiego zapomnialam napisać, że franio jak zawsze zwala z nóg. Te baby będą jedna drugiej włosy wyrywać walcząc o niego. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A "troche" stresu przeprowadzkowego.

 

Tekst napisałam, ale wyszedł kulfon jakich mało. Żelka napisała nowy. Poszedł do akceptacji do Redakcji.

 

W razie gdybym jutro tu już nie zajrzała (przeprowadzka a potem lece do roboty do JG) to tekst jest wiadomo gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja będzie w kontakcie z Edzią:)

Chyba już jutro powstanie watek aukcyjny!!! Suuuper:)

 

 

 

 

 

 

Ja miałam nawet pewną rzecz na tę aukcję, ale gdzie ona teraz?...:(

Radek powiedział, że nie ma szans na znalezienie. Spróbuję jutro pokopać w domu, moze się uda?..

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja czytając ten tekst, co pisałaś do Redakcji od razu wiedziałam, w jakim Ty stanie psychicznym jesteś. Widać było, że myśli masz całkiem gdzie indziej. Jak już dom sprzedacie i będziecie na swoim, to powinnaś sobie i Wam wszystkim zrobić tydzień bez niczego, bez rehabilitacji, bez pracy, nic, tylko szwendanie po nowym domu i z kąta w kąt.

A Stefcio lepiej, temperatury już nie ma, spadła po tej jednej nocy, więc antybiotyk nie dałam (Ewuś chyba dobrze robię?). Może ta temperatura to było coś ponarkozowego, tylko co? W każdym razie dostaje tylko leki lekkie, Wit C, Rutinoskorbin, ACC200, tylko rano. Od dłuższego czasu rano daje mu też pyłek kwiatowy i Probyotyk, ale to juz na stałe ma. Jak pyłek nam się skończy, to leci Iskial - wyciąg z wątroby rekina.

Jutro ma być kolejny kandydat na rehabilitanta, trzymajcie kciuki, bo ja sama nie wyrabiam (łokieć wysiada i nadgarstek, aż cierpną palce, a ja się boję jak ja będę nie sprawna, kto go ubierze, wykapię itp). poprzedni rehabilitant stwierdził, że to jest za ciężkie i, że on musi dbać o swoje ręce i kręgosłup, bo to jego narzędzia pracy i, że jakby to było na miesiąc, dwa, to nawet by pomógł, ale to musi być juz na stałe i on się tego nie podejmuje. Nawet nie mogę mieć do człowieka pretensji, że jego własne zdrowie ważniejsze dla niego niż Stefkowe. Ten, co ma być jutro znalazła nam nasza poprzednia rehabilitantka (teraz jest w ciąży) i juz go "przebadała", powiedziała, że wydaje się być ok.., tylko czy on też nie zrezygnuje jak zobaczy, co ma być robione..., Oby nie!

A za aukcję dziękujemy bardzo! Aguś mi się tylko nie podobało, że jakaś kwota musiała być tak napisana, dlatego kwoty nie pisałam, bo w sumie ile się uzbiera, będzie dobrze, ale rozumiem, że Redakcja ma swoje wytyczne, bo wiem, że tak też było jak pisałam dla Frania, że kwota musiała być. Tyle, że u Frania wiadomo było ile te aparaty kosztują a u nas, co, jedna godzina rehabilitacji to 80zł, no i jak uzbieramy 800zł, to wiadomo, każdy z Chłopaków po 400zł i już. Tak na prawdę u nas nie ma jakiejś konkretnej kwoty którą trzeba uzbierać. Tak na prawdę nie trzeba nic, to i tak już jest bardzo, bardzo dużo, że jest chcecie a nie trzebanie. ;-) Dlatego mi aż głupio wstawiać jakąkolwiek kwotę, bo to tak jakby być musiało, a wcale tak nie jest. Każa taka aukcja to gest dobrej woli i to już wystarczy, to już jest dużo.

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty juz cichaj ciotka, coooo?:hug:

 

Zaraz uciekamy z mieszkania Shell. Jeszcze raz dziekuję Shell i Agduś za tę akcję!!!!:)

Teraz przeprowadzamy sie na dość odległy kraniec Opola. natka będzie musiała o 7 rano wychodzić do szkoły..:( A obiecywaliśmy jej że opole, że 10 min piechotą do szkoły będzie miała.. Kurcze, mam nadzieję ze to niedługo się skończy.

 

No nic, nie ma co biadolić. Koncze

 

Zdrówka dla Stefa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cicho... ;-)

Wróciłam własnie z teatru - wyciągnęła mnie ciocia Natalia (rehab Frania i znajoma z Karpacza).

I dobrze. Pooootrzeba mi było tego, choc temat sztuki ciężki.

Ale nagle znalazłam się w innym świecie. Teraz trzeba wracać do rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...