Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

yyyyyyyyyyyyyyy, a dlaczego aukcja nie ruszyła?????

 

To moja wina.:bash:

 

Miałam się wyrobić do końca września, ale dopiero dziś wyszłam na prostą.

Aukcja ruszyła ....:wiggle:mam nadzieję, że ten mały poślizg nie wpłynie na jej wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to kawa na ławę bo w potrzebie jestesmy.

 

Mamy chetnych na dom, umowa przedwstępna podpisana.

Walka o kredyt na finishu więc TYM RAZEM powinno sie udać.

W niedziele wyprowadzilismy się z mieszkania Shell - mogła je nam wynająć tylko na miesiąc. Teraz mieszkamy w mieszkanku wynajmowanym na doby (tzw "apartament"). Nie chcielismy wynajmowac niczego na cały rok, bo już wiedzielismy ze jest szansa na finish.

Dzwoniłam do radka (ja ciagle w domu, tutaj u nas, bo jeszcze jutro do pracy), jak jest. jest średnio. Mieszkanko maciupkie. Natka nie ma nawet stolika do odrabiania lekcji. W nocy budzi ją Franek (on ciągle nie przesypia nocy), więc jeździ do szkoły niewyspana. A jechac musi godzine 2 autobusami.

No i znowu Natka płaci najwyzsza cene..

Siedzę na telefonie i szukam mieszkania ale łatwo nie jest, bo własnie rok akademicki sie zaczął..:(

Może Wy usłyszyćie o jakims mieszkaniu do wynajecia w Opolu do końca listopada (od grudnia powinniśmy juz byc u siebie).

Najchętniej blisko Zaodrza/Szczepanowic w Opolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałam własnie za...ehm...sympatycznego maila na pw na Muratorze.

Mogłabym powiedziec od kogo, ale co to zmieni>??

 

Dla życzliwych inaczej - inicjatywa aukcji to nie gwiazdowanie.

Czasem trzeba przynajmniej spróbować nie mierzyc innych własną miarą, drodzy życzliwi inaczej

No i może jestem do d.. matka dla Natalii, oki, jak ktos chce niech tak bedzie

jezuuu...rzygac mi sie chce jak czytam takie maile

co niektórzy nie mają dośc

naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie potrafi sam wpaść na pomysł, żeby spróbować komuś pomóc, to nie potrafi sobie wyobrazić nawet, że taka myśl może człowiekowi zaświtać zupełnie bezinteresownie. Jeżeli ktoś marzy o byciu gwiazdą foruma i nie wie, jak to zrobić, to go zazdrość zżera, że inni są bardziej "znani".

 

Aga, nie złość się, nie rzygaj... To wymaga współczucia. To biedny człowiek jest i tyle!

Nie ma niestety metody rehabilitacji człowieczeństwa u człowieka, więc na rzecz tej osoby aukcji nie będzie. Nie możemy Jej pomóc. Przykro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ! może wejdź na http://www.gumtree.pl/opolskie ,byłam na tej

stronie przed chwilą i są ogłoszenia na wynajem mieszkania w Opolu

A czasami lepiej jest wynająć mieszkanie np. w Czarnowąsach bo

jest taniej i podmiejski autobus szybciej dojeżdża do centrum Opola

jak np. z dzielnicy ZWM. Nie wiem do której szkoły chodzi Natka, tzn. na

której ulicy jest jej szkoła ,tak by jej dobrze zgrać dojazdy do szkoły.

Trzymam kciuki by się wszystko szybko i dobrze zakończyło ! Uściski !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz Natula musi sie przesiadać, ale na jednym przystanku, nie musi iść jakoś daleko do kolejnego. Ale juz samo to i czekanie na kolejny autobus = czas. A wiadomo, ze rano czas ma podwójna wartość.

Najgorsze w sumie nie sa dojazdy, lecz fakt, ze Natka nie moze spokojnie przespac nocy. To nas najbardziej niepokoi. Teraz to dopiero kilka dni.

No nic , będziemy szukac dalej.

 

Obdzwoniłam dzis duzo mieszkań - wszystko poszło, choć w necie wiszą jako aktualne, ale wiadomo ze musza wygasnąć.

 

Jeśli zas chodzi o życzliwych inaczej, to ... szkoda gadać nawet.

Dobrze, że zyczliwych jest 1000 x więcej;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś łeb pęka, a jak pęka to ja nic nie kumam. Kto napisał, co napisał i po co, nic mi w głowie nie siada.

Jutro jestem bez komputera znowu, calutki dzień, ;-) w razie by ktoś coś chciał, To ja nie będę w stanie nic przeczytać.

Trzymajcie się Kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to kawa na ławę bo w potrzebie jestesmy.

 

Mamy chetnych na dom, umowa przedwstępna podpisana.

Walka o kredyt na finishu więc TYM RAZEM powinno sie udać.

 

Może Wy usłyszyćie o jakims mieszkaniu do wynajecia w Opolu do końca listopada (od grudnia powinniśmy juz byc u siebie).

Najchętniej blisko Zaodrza/Szczepanowic w Opolu.

 

Tak sobie tylko zaglądam, co u Was słychać i STRASZNIE SIĘ CIESZĘ z tego 'światełka w tunelu'. Trzymam kciuki, żeby Wasza tułaczka zakończyła się jeszcze w tym roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wiesz co? Słów mi brak i witki opadają. Ważne, że tak jak piszesz- życzliwych jest 1000 x więcej. I dla nas to jest wielka radocha, że są aukcje.

A tej durnej osobie (swoją drogą czemu taka "odważna" jest tylko na pw a nie ma odwagi napisać tutaj?? ) napiszę tylko LECZ SIĘ NA NOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŹNO!

 

Aga- tak mocno, mocno ściskam kciuki żeby się wszystko udało- i dom sprzedać i mieszkanie na ten (mam nadzieję krótki ) czas znaleźć.

I proszę ucałować Robaczki oba kochane- Dzielną Natalkę i Walecznego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie potrafi sam wpaść na pomysł, żeby spróbować komuś pomóc, to nie potrafi sobie wyobrazić nawet, że taka myśl może człowiekowi zaświtać zupełnie bezinteresownie. Jeżeli ktoś marzy o byciu gwiazdą foruma i nie wie, jak to zrobić, to go zazdrość zżera, że inni są bardziej "znani".

 

Aga, nie złość się, nie rzygaj... To wymaga współczucia. To biedny człowiek jest i tyle!

Nie ma niestety metody rehabilitacji człowieczeństwa u człowieka, więc na rzecz tej osoby aukcji nie będzie. Nie możemy Jej pomóc. Przykro...

dokładnie...

Aga olej to bo tacy ludzie nie warci są Twoich nerwów:hug:

 

Kciukasy trzymam za akcję Opole:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...