Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My już po Prodeste. Pani terapeutka padła z franiowego "oko patrzy":)

Ustaliliśmy datę diagnozy klinicznej - 30.X. Jedna pani w Prodeste przeraziła mnie dzis ciut, bo powiedziała, że złożyła w marcu w PPP diagnoze kliniczną i do dzis czeka na orzeczenie o kształceniu specjalnym.. To az nie do uwierzenia! Ale..ja mam numer komórki od pani psycholog, która sporzadza to orzeczenie..;-) W razie czego będe upierdliwa do niemozności..;-)

Pani terapeutka Frania powiedziała nam, ze ma pewnie pomysł na pomoc dla nas w kwestii mieszkania w listopadzie.

Zaczęlismy się smiac że w razie czego w P. sofa jest, ino na dzien będziemy się zwijać..;-)

Na poważnie - ma sprawdzić dzis tę możliwość i dać nam znać czy cos z tego będzie.

 

DPS, dzięki za przyzwolenie:)

 

Żeluś, Twój ex pan rehab...zabiło mnie jego stwierdzenie... Odnosnie młodego rehab jestem dokładnie tego samego zdania, co Malka.

 

Wczoraj usłyszeliśmy od Natalki największy komplement - powiedziała, że mają do przygotowania projekt z historii i musza się gdzies spotkać. Osoby z klasy mieszkające najbliżej szkoły powiedziały, ze u nich nie, bo ich rodzice "narobią im siary", jadą więc do chłopca, który mieszka ok 10 km od szkoły.

Spytałam Natki czy gdybysmy juz mieszkali u siebie czy zaprosiła by kolegów i kolezanki z klasy, czy tez by sie bała że "narobimy jej siary".

Na to Natka:

- No co ty! Wy jesteście spoko.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Natka jest super córka. Widać, jak razem jesteście, że Wy jesteście po prostu zgraną drużyną i tyle. Dlatego też dzisiaj Franio jest w takim stanie, w jakim jest. To na pierwszym miejscu zasługa Was wszystkich, na drugim pomocnych Ludzi, na trzecim Terapeutów z prawdziwego zdarzenia. Żeby nie było, Pana Boga nie pomijam, bo On jest na wszystkich tych trzech miejscach. ;-) Aha, Aguś nagranie jak Franio patrzy jest super. Ten nasz Franio zawszeni humor mi poprawia, kochany krasnal. Dlatego też głosuję na Waszego bloga. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, trzymam kciuki! Klikam codziennie na Franusiowy blog. Naleze do zyczliwych normalnie i zycze Wam z calego serca powodzenia i wytrwalosci. Ale czy cos przegapilam?

Piszesz, ze jezeli sprzedaz domu dojdzie do skutku, to od grudnia bedziecie na swoim? Czy znalezliscie dom do kupienia, czy macie cos zaklepane???

Pozdrawiam serdecznie cala rodzinke. A Natalka przeciez rozumie, ze to wszystko tylko przejsciowe trudnosci, wkrotce wszystko sie ulozy i nie bedzie miala stresa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spluwajcie, mieszajcie w garach - wszystkie chwyty dozwolone:)

 

Gabriela, mamy umowe przedwstępną na sprzedaż domu. W Opolu też już sobie cos upatrzylismy, ale wszystko zależy od naszej sprzedaży, więc o tym narazie sza. Teraz najważniejsza jest sprzedaż domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wywozimy Natke do koleżanek i kolegów z klasy. Będa robić jakis projekt, potem pojadą "na obiad" do "kejefsiaka":)

O Boze...jak dobrze,,,:)

 

My polecimy z Francem do ZOO. Młody ma dzis ciężki dzień - cały czas niemal krzyczy. Nie wiemy co mu nie pasi. Może goryle i małpki wprawią go w dobry nastrój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odreagowuje Wasz stres. :(

Nie ma wyjścia, trzeba do grudnia jakoś przetrwać, potem już powinno być coraz lepiej.

Teraz ma bardzo dużo zmian, jest mu niezwykle trudno, tak jak Wam wszystkim.

Tymczasowość zmian dodatkowo Was obciąża, Franuś to odbiera.

Miejmy nadzieję, że jutro będzie lepiej. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...