Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Całkiem fajny ten październik i dobre zmiany przynosi.Nawet te podróże nie są takie straszne,prawda? Franio ma dobrych fachowców do osiągania postawionych celów. Natka widzi już światełko w tunelu i myślę,że powolutku to wszystko zaczyna się układać,jak puzle.Dobrym aniołom Was polecam i mocno Frania i dzielną Natkę przytulamPozdrawiam serdecznie:):hug:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy Swojaczko:)

 

Melduję, ze dojechałam szczęśliwie.

Kolejne 2 okna umyte, pom gosp wyszorowane Ace. I gdyby nie fakt, że w przyszły weekend zjeżdzamy tu całą kamanda, pewnie moznaby jeść z podłogi:) Franio i natka przywrócą temu domowi za tydzień jego naturalną florę bakteryjną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za klikanie i prosimy o jeszcze.

Czuję ze długo naszej pozycji nie utrzymamy.

Mobilizujcie znajomych w robocie;-)

 

Żelka, a ja Ci nie pisałam,że doszły???:bash::bash::bash:

NO DOSZŁY!!!!

I czekają na mieszanie z biurkiem bo w obecnym takowego brak. Nata tak chciala coś zrobic dla chłopców na aukcje ale w obecnym mieszkanku po prostu nie mamy warunków na to.

 

Zopafisa, teoretycznie czekają, bo nie sprzedali jeszcze . Problem w tym, że my tej szeregówki kupić nie możemy bo nie mamy pieniędzy na nią nawet z max kredytem. Ale znaleźlismy inną, bardziej na obrzeżach Opola, z maciupkim ogródkiem (77 m2), ale ważne że ogródek będzie. No i instalacje i sama szeregówka jest w super stanie technicznym a to najwazniejsze.

Teraz, po wybudowaniu domu, inaczej już patrzymy na zakup czegokolwiek. Sami wiecie zresztą.

Ale o drugim etapie naszej rewolucji jeszcze nie chce pisać. najpierw musimy dokończyć pierwszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, w grudniu aukcja dla Marymontu, to może do tego czasu się uda Natce coś zrobić. Czekam niecierpliwie na Jej nowe prace, w razie, czego służę pomocą.

My tu wszyscy Franio, Franio, co oczywiste jest, bom oczarowani tym uśmiechem, ale ja powiem, że Natka też jest naszą bohaterką (moją bardzo) i bardzo się cieszę, że wtedy mogłam pokazać Jej parę prostych rzeczy, bo decoupage, jak każde rękodzieło odpręża, odciąga czarne myśli, no i na końcu jest ta radość, że coś trwałego z naszej pracy pozostanie.

Aguś na początku te wszystkie rzeczy nie są tanie (tutaj do Cioć i Wujków pomysł na prezent dla Natki w postaci rzeczy do decoupage, w razie czego mnie pytać o to co i gdzie ) ale potem jak juz ma się tkz. stały zestaw, to już jest łatwiej. Najgorzej ten początek aż się uzbiera najważniejsze rzeczy.

Moje początki były na deseczkach kuchennych i drewnianych kuchennych łyżkach i łopatach.

Ukochaj Natkę, mam nadzieję, że jeszcze nie raz coś razem porobimy w tym temacie.

p.s. klikam, klikam

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szybko, bo przerwe mam:

 

wczoraj Fr pierwszy raz jechał autobusem!!! W jedną str ok, z powrotem wrzask bo stary rupiec hałasował.

Ale dzis jak zadzwoniłam rano do domu, usłyszałam:

- ze Fr od wczoraj nie h=krzyczy! Ma super dni!

- ze bardzo chce brrrrrrrrrrrrrr

- a potem w słuchawce "MAAAMAAA

No i wymiękłam normalnie

 

Termin u notariusza potwierdzony!

 

Po pracy jade do domu pakować resztą kartonów do auta i mykam do Opola

Koniec bo przyszedł mail od pani pośredniczki

 

Edit:

tylko w spr papierów, co jeszcze mamy donieśc do notariusza:)

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...