Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Kochani, Wy już wszyscy wiecie. Mnie wczoraj ta informacja sparalizowała.

Dla tych którzy nie wiedzą - Nelli spłonął dom, zajrzyjcie do wątku, może jakoś możecie pomóc..

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?208966-Nelli-Sza-sp%C5%82on%C4%85%C5%82-dom-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciiiiiiiiiiiiiiiicho cos tutaj...

Chyba dlatego, ze Franek już spi;-)

Tak powiedział Radek przez telefon, bo ja już w JG,

Ciężka droga dziś była, bo koniec "długiego weekendu"

 

Jutro po pracy lecę do banku wydebić zaswiadczeniu o spłacie hipotek i...działamy dalej;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy nowo-domowe się chrzanią

Chyba mnie trafi..

Czy choc 1 etap nie może przejść bezproblemowo????:bash:

Jutro sie wyjaśni czy grudzien bedzie u siebie czy trzeba pozyczać kolejne 3 tys na wynajem... Nie, to nie moze tak być..

Kuźwa..nie mozemy tyle kasy wywalac w kosmos

to jakiś kanał

p..... bank!!!!!!!!!:bash::bash:

 

 

I wyjazd Radka dziś \na WWR z Franiem tez był mega porazką - młody wył całą drogę w autobusie, wysiedli, przed przedszkolem robotnicy cięli kostkę..

Młody mało się nie spawił przed samymi drzwiami.

niech to się skończy juz

 

jutro bede wracała baaardzo późno do Opola. Moze po robocie uda się cos załatwić w kwestii bankowo-nowo-domowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mamy ochotę im naprac po ich systemie..

Niezgodośc dat umów między BIKiem a ichnimi - pracownik zawalił sprawę te 6 lat temu, ale teraz trza pisac reklamację.

Dzwoniłam do kumpla z banku, powiedział, że rozpatrzenie trwa ok...miesiąca

Nawet nie chce sobie wyobrazac takiego scenariusza..

 

aa pani w banku (b miła i b chciała pomóc, naprawdę, ale centrala ma to w d.. każe pisac reklamację fuckandshit) okresliła to eufemistycznie jako "niedoskonałość systemu banku".

W d.. mam ich niedoskonałość!!

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, żeby podpisać akt notarialny w Opolu musimy przedłozyć zaświadczenie o spłacie hipotek, kt ciązyły na domu. Taki warunek, bo niezdolni jestesmy.

No. I zaswiadczenia sa 2. Na jednym jest bład wynikający z owej niedoskonałości itd..

Pani w centrali nie poprawi, bo ona widzi w systemie co widzi. Błąd jest w BIKu. Kto podał inna datę do BIKu? pracownik banku kiedyś tam. Teraz my jestesmy udupieni przez to. Ale pani w centrali nie widzi co jest w BIKu. Ona wystawiła zaświadczenie...itd..

Jutro będą się toczyły dzialania bankowe. Poprosiłam o pomoc posredniczke z Opola. mam nadzieję ze się uda..

Ale kolejny wulka na zołądku rosnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...