Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sama siebie zacytuję, żeby nikomu nie umknęło:)

 

OLA URODZIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oz znaczy się!!!!!!:)

 

Małgosia jest już na świecie!!!!!!!!!!!:)

Jezu jak sie cieszę!!!

I jest taka sliczna!:)

 

Małgosiu malutka, witaj na świecie:)

 

(Ola, a nie mówiłam?... Sorry, nie mogłam sobie tego zdania odmówić:hug:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany jak CUDownie!! Nawet nie wiedziałam ,że spodziewają się Maleństwa! Często o nich myślałam, o tym jak sobie radzą, modliłam się za Maciusia żeby był ich Aniołkiem, by się nimi opiekował i proszę- jak się pięknie siostrzyczką zaopiekował! Strasznie się cieszę i bardzo serdecznie gratuluję! Kurcze- dzisiaj dzień dobrych wiadomości mam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ GRATULACJE!!! :hug:

 

Aga przyleciałam tu prosto z bloga Waszego. Byłam tu w grudniu i jak zaczęłam czytać Ola, Marcin to po prostu nie mogłam uwierzyć, że to OZ. Wspaniała wiadomość i cudny wpis na blogu.

 

To co Dziewczęta? Czekamy na fotkę Małgosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ewcia widzisz, młody bez sterydów od kwietnia!!

A powiedz mi, bo od ok tygodnia, gdy zrobilo sie tak wilgotno w powietrzy, Franio ma dość duże zalegania. Rano jak się obudzi musi odkaszlnąć jak stary gruxlik. Potem w ciągu dnia kilka razy przypominamy mu, zeby pokaszlał, bo mu sie "gotuje".

Włączyć mu już inhalacje z soli fizjo?

sól nie zaszkodzi. czy dawałaś mu kiedyś ACC? bo może odrobinkę?

szkoda byłoby te sterydy znowu pakować, niech urośnie trochę

 

O Oz wiem z komentów Malki, też się cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne :) Donoszę, że wszyscy jak na razie czują się OK. Owszem, pojawiły się pierwsze problemy, ale typowo fizjologiczne - zaparcia ;)

 

A zdjęcie (pierwsze, jakie w ogóle jej ktokolwiek wykonał) Małgosi upubliczniłem w moich komentarzach :) Zapraszamy.

Maciuś działa i to nie tylko na siostrzyczkę, ale każdemu pomoże, kto tylko będzie w potrzebie :) Śmiało proście go o pomoc :)

:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wątek Franiowy -przeczytany ,3 dni siedziałam. Cóż łza w oku nie raz mi się zakręciła.

Przy pierwszych zdjęciach Frania ze szpitala, przy decyzji o sprzedaży domu, przy pakowaniu - ile w Was siły i pozytywnej energii.

No i teraz gdy piszecie o pomocy dla Stefka, a Żelcia odpisuje jak to inni mają gorzej i że może by Damianowi pomóc.Żelcia- na bank anielica! Dziewczyny złote serca macie.

Ach i teraz kiedy już wiem że Wasz dom został sprzedany i niedługo będziecie w nowym- stałym domku. I kiedy doszłam do diagnozy - autyzm - wiedziałam dacie radę.

Franek i Wy - jak nie Wy to kto? No kto pytam ?

 

Agnes, dziewczyny , Czarownice mieszające w kotłach ;-) Cudnie się czyta wasze ciepłe i przepełnione poczuciem humoru posty, podziwiam Was, trzymam kciuki za Frania - no poprostu za taką ekipą wszystko musi się udać.

Idziecie jak burza przez wszystkie problemy , Franuś ma najcudowniejszą rodzinkę pod słońcem!!!!

 

Oczywiście głosuję na Blog Frania i klikam co dzień :) No za szybką przprowadzkę i szybkie wyjaśnienie bankowych problemów ściskam kciuki mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko...dziękuję..

Zaraz się wzruszę i elegancko łobsmarkam klawiaturę.

 

 

Cholerka no. Oby do jutra. I oby sie udało. I oby ING nie wycofał sie z uznania zaswiadczeń z KB bo...nieeeee, bez sensu, w ogóle tego nie rozważam.

Jk obiecali to chyba uznają, cooo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała_damo, że też siłę miałas:)

Dzieki, kochana

A że Żelcia to Anioł, to wszyscy wiedzą:)

 

Agnes ja po prostu nie mogłam tak odrazu końcówki przeczytać ja musiałam wszystko po kolei o Franiu :) o Was, że napewno wszystko w porządku, czekam na waszą przeprowadzkę , wierzę że to lada dzień :) niedługo, napewno !!! Ciepło pozdrawiam Frnusia i Natalkę- siostrę najlepszą pod słońcem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam :)

 

Buty ja talala, pod warunkiem,że dobrze zapięte ;)

 

O sali doświadczania swiata, już wszystko dziewczyny powiedziały. No prawie wszystko...bo w praktyce może się okazać, że terapeuta nie korzysta ze stymulacji światłem, a tylko zapachem, czy dźwiękiem -to trzeba wiedzieć, by kategorycznie wypowiadać się TAK czy NIE..

 

a Marcina i Olę i Maleństwo, już u siebie wysciskałam - a cooooo mi tam

 

GRATULUJĘ raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...