Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:) Dzięki, ciesze się ze się cieszycie:)

 

 

Wiecie co, ledwie żyję.

Teraz najchętniej poszłabym spac:)

Moze i dlatego ze właśnie wrócilismy ze spaceru z Franiem

:):):) No to świętujemy:yes::yes::yes::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:

 

 

A Ty Aga idź spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wstałam. Przespałam godzinę

Matko jedyna...nerwy wylazły i poszły se daleko:)

 

Ewa, szeregówka, 132 m2, ogródek 77m2:)

Tyle mogę napisać dziś. Jak ja bym chciała tam wejść już:)

 

Układ ma b podobny jak nasz dom - pewnie dlatego tak łatwo nam sie było pożegnać z tamtą szeregówka upatrzoną pierwotnie.

Pokój dzienny identyczne ma wymiary, kuchnia tez otwarta, obok spiżarka i małe wc, na górze 3 sypialnie i łazienka.

Klasyka gatunku:)

Ale kupujemy od super ludzi - pan właściciel powiedział nam dzisiaj , że wszystko odmalował (bo farby mu zostały, to po co je wyrzucać:yes:), kolory nie do końca moje, ale to pikuś, wazne że czysto bedzie. Trzeba będzie tylko na cito przemalowac pokój Frania bo tam wsciekły wielki błękit:)

Właściciele pedantyczni do bólu - dom jest baaardzo zadbany.

A..no i nie ma kominka. Jesli więc bedziemy chcieli go mieć, to musimy go zrobić. Może kiedyś.

Ale teraz smiejemy sie, że to ten element w budowie domu, którego i u nas nie dokończyliśmy:)

 

Może i 77m2 ogródka to mało (no jasne ze mało), ale my jestesmy szczęśliwi ze nie wyladowalismy w bloku, że mimo, że nam bardzo spadły dochody to udało nam się dostac kredyt.

Teraz wszyscy mówią, ze za tanio sprzedaliśmy nasz dom, ze trzeba było poczekac, nie podpisywać tamtej umowy przedwstepnej, ale to takie gadanie. My się cieszymy, że się udało. Naprawdę. Ogromnie się cieszymy.

 

Ale szmpan będzie za 2 tygodnie:)

 

O Jezu, jaka to jest ulga.

Gigantyczna ulga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie, ze "wszyscy mowia, ze tanio sprzedaliscie dom" - tak jak sama napisalas, ludziom latwo jest gadac, a to Wy musieliscie jakis czas byc "bezdomnymi" i sie tulac po wynajmowanych mieszkaniach. Fajnie, ze juz wszystko co najgorsze za Wami. Teraz mozecie sie juz tylko cieszyc na nowa przygode zycia, ktora sie wlasnie przed Wami otwiera. Jeszcze tylko taki "drobiazg" jak przeprowadzka ;)

Kurcze, dokonaliscie rzeczy niemozliwej i pokazaliscie nam wszystkim, ze jak sie czegos bardzo chce, to wszystko staje sie mozliwe.

A wszystko to przez takiego malego Trzylatka... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Cieszę się razem z Wami! No i wreszcie mogę przestać kciuki trzymać - głupio się będą czuły na wolności. Chyba sobie znajdę coś innego do trzymania za to...

 

Franio jest wielki - najpierw wywołał rewolucję, później tak pięknie doprowadził ją do szczęśliwego końca, a teraz jeszcze zostało Mu wykorzystać jej skutki, co z pewnością uczyni we własnym stylu, mając w nosie wszelkie pomysły dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jest dobrze, a nawet lepiej! Uwierz w to. Franulka ukochaj, dzielny był, bo On wie, że to samo dobro dla Was wszystkich. Ciesze się strasznie, że się udało i po woli będzie u Was normalniej. Będzie dobrze, zobaczysz. Jeszcze tylko tobie pracę w Oplu znaleźc by nie trzeba było jechać aż tam i będzie duuużo lepiej.

A na Frania zagłosowane już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...