Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spoko,spoko....od jutra cały tydzień ma być na plusie,więc co jeszcze nie zdążyło zmięknąć,to auta na drodze spalinami migiem rozpuszczą ...

cały tydzień to nie wiem, podobno w środę -13...

Ale to nigdy nie wiadomo. Jedź wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie, bo to była specjalna pizza, taka inna - z ciasta drozdzowego nie na słodko (zero cukru i jaj) robi się malutkie placuszki, w nie wkłada się plasterek salami i kosteczkę mozarelli i zawija w kulkę. Kulki układa sie obok siebie na tortownicy z kominem. Ciesto jest z czarnuszką. Czad, mówię Wam.

 

Franek dziś kolejny dzien nie zjadł obiadu.

Tu porażka na całej linni. Znowu mu pierogi odgrzewałam.

Chodził po domu płakał "Mniam", pocierał sie po brzuszku, ale na mielone ani spojrzał. Tzn spojrzał i wscieku dostawał krzycząc nie.

Mielone jest od dłuzszego czasu beee. A nie bylo.

Pierogi własnej roboty, zamrozone, ale...litosci..ile można zyc na pierogach?

Jutro rosół. jedyna zuka jaką wciąga. Reszta jest be. Niewazne - zmiksowane, niezmiksowane. Be

 

Dobra, idę spać.

 

Aaaa...matko jedyna, gdzieś mi mózg polazł był:

dziękuje Wam, że klikaliscie na bloga Frania.

 

Ja się kompletnie na chwytach internetowych nie znam, ale teraz zrobił sie jakis kwas pod koniec - przeczytałam sobie komentarze na stronie precelka i zrobilo mi sie smutno , kurcze.

 

Dobra, koniec dywagacji.

Skończyłam tłumaczonko i jestem szczęśliwa.

Uzgodnilismy ze ta kasa pójdzie na płytki...ha ha:)

 

do jutra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko to skomentuję

ale...litosci..ile można zyc na pierogach?

 

nie wiem ile na pierogach, na naleśnikach z cukrem pudrem lub nutellą - 48 dni .

Do picia w międzyczasie woda, ewentualnie lemoniada domowa (woda,cytryna i cukier trzcinowy)

Edytowane przez malka
znów mi się cytat rozjechał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rosołku mozna lat parę,skwar czy zimnica;potem kolejnych kilka latek na pomidorowej z kluseczkami:)potem juz sie dorasta do kazdego smaku:)

A mój siostrzeniec jadl pomidorową i klopsiki przez kilka lat-tzn. tak się musiało nazywać-i siostra dodawała pomidory do kazdej zupy dla koloru i schabowy i drób nazywala klopsikami i szło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś jak Ty długo jeszczę będziesz takim wędrowcem? :( Ile masz km wjedną stronę?

A Franio z tym symbolem jest super! Zobacz Agus jak On ma potrzebe komunikacji, to jest bardzo, bardzo pozytywne.

aha, daj znac jak juz będziecie wiedzieć co to tak śmierdziało. )mam nadzieję, że wkrótce ten rodzaj czasu będzie do tego smrodu pasować;-))

Szerokiej drogi!!! Spiesz się po woli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamcia dojechała:)

 

Marynata, ja wczoraj tez to przeczytałam i zrobiło mi się bardzo bardzo przykro..

Uważam, ze organizatorzy chcieli dobrze, kazdy tego typu konkurs otworzy wielu ludziom oczy na problem niepełnosprawności.

Bardzo w to wierzę.

Przez manipulacje w głosowaniu, do jakich ponoc dochodziło, konkurs stał się karykaturą samego siebie.

Przykre to strasznie.

I to licytowanie się,, oskarżanie..straszne, strasznie po prostu:(

Ciesze się ze jestesmy na 3 miejscu nie wyzej. Naprawdę.

 

I mamy jeszcze problem z wodą - chyba n a FM po swiętach kilka watków założę:)

Do tej pory mielismy wodę z ujecia górskiego, baardzo miękką.

Nie znamy problemu z wodą twardą. Teraz kamień nas przesladuje.

Co z tym zrobić?? Calgon do pralki, to wiem. Ale co z wodą do pica?

Jakis filtr pomoże??

 

Biorę się za robotę.

Do późnego wieczora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam właśnie że to bardzo dobrze,że nie wyklikaliśmy pierwszego miejsca :(

 

Też mam twardą wodę i rady sobie z nią nie daję,ale w nowo budowanym domu hydraulik założył mi zaraz za wejściem przyłącza wody do domu takie filtry

http://www.saintbest.pl/index.php?p9,filtr-do-wody-eco-dafi-z-wkladem-polipropylenowym

podobno ma pomóc,ale jak będzie w rzeczywistości to dopiero za kilka miesięcy będę mogła coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mielismy taki w starym domu. Wkład sznurkowy żeby zatrzymywał rdzę (bo rury poniemieckie jeszcze w duzej części były). No i zatrzymywał. Teraz R załozyl podobny przy kranie w kuchni i...4 litery. Spróbujemy zmienić wkład na węglowy.

Moze pomoze?

 

Jezu, jak mi się nie chce nic robić!!

2 testy mam do przygotowania.

Testen machen, kurka wodna;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...