Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś

Jeżeli mogłabym polecić jakieś fajne miejsce nad morzem- spokojne, ciche i przepiękne to Poddąbie. To maleńka miejscowość ok 10km od Rowów, położona w lesie bukowo- sosnowym. Przepiękna szeroka czyściutka plaża, strumyczki wpływające z klifu do morza przez tę plażę (moje dzieciaki budowały sobie na plaży jeziorka z tych strumyczków). Cudowny las (góry i doliny) nad brzegiem morza zachęca do długich spacerów. Jedyny minus to zejście na plażę po schodkach (co może być uciążliwe z dziećmi). Zresztą to tu na forum ktoś polecił mi właśnie tę miejscowość. Zresztą zobacz:

http://www.poddabie.info/pl/niezwykle-poddabie.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,ten po austryjacku może się przydać na nartach:yes:

Wpadłam,żeby wam powiedzieć,żę śledzie chyba poprawiają pamięć-Zdążyłam tylko zabrudzić ręce i już mi się przypomniało,że nie kupiłam octu:yes:

To co ja sobie przypomnę ,jak już takiego śledzia zjem:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga.. właśnie myślałam o Poddąbiu.. ale z ośrodków to tam tylko Słowiniec i chyba Bajka, 1 kolonijny odpada, i kilka kwater...

Jedna ulica na krzyż, bez chodników 3 sklepiki tylko do 22.00 knajpa jedna czynna krótko, spokój i bez całego kociokwiku... :yes:

Ale i też nie ma jadłodajni jakby się chciało z własnym wyżywieniem... 1 tylko ... chyba...

A w Słowińcu.. niby szwedzki śniadania i kolacje, ale jak karmili nas przez 3 tyg mortadelą to dosyć.. w sumie bardzo skąpy bufet... obiad serwowany..

 

Za to plaża szeroka, tłumu wcale nie ma.. spokój cisza , cudny las po którym się spaceruje.. bosko do odpoczynku.. ale na dłuższą metę można się zanudzić... Poddąbie jest pomiędzy Ustką a Rowami...

 

Mnie podoba zie jeszcze Pustkowo, jest iinne, ciut większe, ale nie za dużo.. o dwie ulice;)

Spójrz na Karwieńskie Błota.. i musiałabym się jeszcze zastanowić.. ale nie wiem co Aga chcesz.. ośrodek z wyz czy kwatery i jakie... Bo ceny są od 30zł.osobę do ponad 100zł/o. bez wyżywienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś !

Powoli , zapoznacie się z miejscowościami nad morzem

i takimi , które spełnia Wasze oczekiwania i wtedy

wybierzecie odpowiednią dla Was miejscowość.

 

A na wypoczynek zasłużyliście Aguś bardzo - bardzo !:yes:

 

Dobrego gotowania i pysznego na Święta wam życzę :D

 

Uściski dla Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś, kto ma samochód, żadne zadupie nie jest straszne, bo w razie znudzenia się spokojnym miejscem, można gdzieś podskoczyć. Większym problemem jest konieczność codziennego uciekania samochodem na spokojną plażę. Nie mówiąc już o wieczornych i całonocnych hałasach w większych miejscowościach.

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu - jeszcze nie wiadomo, jak nagroda zostanie przekazana - do dowolnego użycia, czy w formie turnusu w konkretnym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacje nad morzem : Odargowo a zaraz po nim, nastepna miejscowosc to Dębki morze , szeroka plaza :).. Czysto, spokojnie... dla nas jako miejsce na odpoczynek z Mlodziakami - swietne . Od lat mieszkamy w gospodarstwie "Pod Lipa"

 

Sloneczne, wbrew temu co za oknem, pozdrowienia z Krakowa!

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...