Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Aguś,

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni szczęścia,

8.760 godzin miłości,

526.600 minut pogody ducha

i 31.536.000 sekund wspaniałej zabawy!

 

 

Dziękuję za kolejny wspólny rok na FM

I życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku.

Oby był lepszy niż poprzedni!

 

http://img72.imageshack.us/img72/6250/newyear2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie martw się, ja pracowałam do 10, potem grzecznie wypiliśmy wino z wujem i poszłam spac o 2. Dzięki temu mogłam już dziś być na spacerze, trochę popracować a nawet znalazłam czas na rejestrację w Ewuś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowego,zasobnego,radosnego,pełnego dobrych zdarzeń Nowego Roku 2013

Poleguję,mąż przywlókł do domu coś no i ...romantyczny zapach czosnku unosi się wokół;). Do tego herbatki z bzu czarnego,maliny z lipą,miód na chlebie i jest już całkiem,całkiem.

Jeśli uwierzysz,że ta "baba"wróży dobrze na kolejny rok to tak będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, obejrzałam filmik i tak sobie pomyślałam .....

A gdybyś na talerzu ułożyła mu równo makaron (jesli zjada 5 nitek ułożyłabym 10), a rosołek bez oczu wlała do jego ulubionego kubeczka, to nie przeszedłby taki numer?

Ta marchewka na talerzu też może mu przeszkadzać, tak se myślę .... przecież i tak jej nie zje .....

Albo jak jecie śniadanie, to dałabym np suchą bułeczkę pokrojoną na talerzyku, w odstępie na stole, np miód, masełko oddzielnie, wedlinka gdzieś by stała na innym talerzyku, pomidorek itd itd. Nie zainteresowałby się tym Franio?

Przecież nie musi jeść gotowych kanapek pod którymi nie wiadomo co się kryje .... Może już tak próbowałaś .....

Jak plotę głupoty, to sorki, tak mi tylko przyszło na myśl po tym filmiku.

Ściskam Was mocno :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat, nie plecisz, ale nie wiem, czy nie jest za mały? W każdym razie na pewno Aga mu podsuwa różne opcje :)

 

 

Aga, w Ewuś. Nie wiesz? System rejestracji ubezpieczonych zdrowotnie. teraz się zacznie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noworoczne najlepszości wszystkim! 2013 OK!

 

Jeśli chodzi o technikę jedzenia zupki... Nie widzę w niej nic szczególnego. Wiele dzieci ma taki etap, że np. na widelec łatwiej paluszkami nadziać jako i do łyżki włożyć. Mija jak każda sezonowa atrakcja czy etap uczenia się.

 

Co do monodiety to rozumiem, że zmartwienie większe, ale z tyloma dobrymi myślami od wszystkich ciotek i wujków - też się w końcu musi ułożyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff..matko, myślałam Ewa, ześ nam zinfantylniała lubo cóś;-)

O istnieniu Ewusia czy Ewusi nie miałam pojęcia:)

 

Izat, z tym jedzeniem francowym jest tak: jesli postawimy na stole coś, o czym wiemy, że Franc nie toleruje, to młody wpada w histerię i nastepuje zrzut talerza z zawartoscia ze stołu.

O rozdzierleniu rosołu nie pomyślałam! Musze koniecznie spróbować:) Dzięki za podpowiedź:)

 

Zauwazylismy dziś że Franek od jakiegos czasu szybciej się męczy. Tzn nie zasapuje się czy cos takiego, ale generalnie ma słabszą kondycję.

W lecie chodził z nami przeciez na długie spacery, teraz po ok 20 min marszu nie ma juz siły - zaczyna ciagnąć nogi za sobą (szura butami), prosi by wziąć go na ręce. Poza tym ok godz 17 ma kryzys już - zaczyna ziewać. Franek chodzi spac z zegarkiem w reku o godz 19. Wstaje od jakiegoś czasu ok 7-7.30. Czyli śpi 12 godzin. Nie przesypai calej nocy, budzi się raz z płaczem, biorę go wtedy do nas i młody zaraz zasypia. Z reguły nad ranem już spał b płytko - rzucał się, ciągnął mnie za włosy, teraz śpi nad ranem spokojniej. Mamy takie wrażenie, że kurdupelek ma słabszą kondycję po prostu.

Ewa, tu pytnie do Ciebie - przeginamy, czy może byc coś na rzeczy?

Zastanawiam się nad zrobieniem młodemu morfologii i TSH. Robiłabyś czy obserwowała?

Kolejną wizytę u endokrynologa młody ma miec w lutym, ale jeszcze nie rejestrowalismy się. Pewnie termin będzie na koniec lutego lub poczatek marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...