Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, wiesz co, zmęczona chyba dzisiaj jesteś. Jeżeli Ci chodzi o 1% to zgłaszaj, jeżeli Ci chodzi o to co kto będzie myślał, to nie zgłaszaj. Ludzie są tylko ludźmi, co byś nie zrobiła, zawsze znajdą się tacy, którym nie będzie się to podobało. Co cię naszło by się nagle takimi przejmować? Masz jakieś wątpliwości z tego powodu, że ktoś być może napisze jakieś bzdury? Idź spać Kobito!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki, bardzo sie cieszę, że sie odezwałaś. Chciałam do Cię jutro dryndnąć bo długo jakos milczysz.

Wsio ok u Was?

 

Teraz idę spać.

 

Wyklarujcie mi tu proszę, ino jak dla blond lamerki, jak ustawić mam se to z fundacją Muratora na dole

 

A jeszcze może wam tu filmik wkleje:)

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni - a co Cię powstrzymuje przed założeniem swojego bloga? :p :lol:

Zakładaj i opowiadaj w nim o Emilu, o dziecku z ZA, bo to dla wielu rodziców i innych osób bardzo pomocne może być.

Blog Franka kieruje w tyle ważnych miejsc dla dzieci wcześniaczych, autystycznych, niedosłyszących...

To skarbnica wiedzy i dobroci dla zagubionych rodziców chorych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio czadersko gada! Juz sie nie moge doczekac, kiedy wstawisz filmik, na ktorym Franio powie cos od siebie. Calym zdaniem.

 

A bloga zglaszaj, gdzie tylko mozesz, ale przedtem zaloz zbroje, taki pancerzyk chitynowy ;) Blog jest superancki, wart kazdej nagrody, a Ty czesto-gesto wskazujesz innych potrzebujacych pomocy, tak wiec nie miej wyrzutow. Z tym, ze tak jak mowie: badz przygotowana na pomyje (ktore niekoniecznie musza poleciec). Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja też uważam, że powinnaś wystawić bloga ponownie w tej edycji. Jak ktoś chce konkurować, to niech się postara. Jeśli w regulaminie nie ma adnotacji, że "laureatom dziękujemy", to nie ma się nad czym zastanawiać. To nie jest niemoralne, czy nieetyczne. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieuje Wam.

Zgłoszę po powrocie do domu, teraz qpe roboty mam

 

Mail z domu:

 

Franio na obiad zjadł dwa kotlety pół talerza ziemniorów i kawałek korniszona

:wiggle:

 

Bardzo bardzo bardzo dzieuje Wam za opinie.

Co rou mam hercklekoty, ile to 1% uda nam się zebrać. Wiem ze jest wiele osób, które co rou oddają na inne dzieco.

Nam w tym rou odpadnie tai duzy zakład, w tórym miałam kurs j niemieciego. Wiem ze b duzo ludzi stamtąd przeznaczało 1% na Frania.

No wiecie o co chodzi.

 

Jeszcze raz dzieuję Wam

 

Teraz musze się brać za robotę.

 

I wieczorem coś na blogu popełnić;-)

 

 

Żeluś, kurka wodna, a można ci jakoś pomóc???

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko jak ja umiałam bloga założyć to Ty też umiesz, jeno trzeba kliknąć na takie cuś gdzie jest napisane "utwórz bloga" i już. Masz to u Agi u mnie na blogu u góry po prawej, klikaj i twórz.

Aga, pomóc się nie da, muszę po prostu odpocząć. Ja tak mam, że jak za dużo się dzieję, i się trochę fizycznie też przerobię, to muszę się na jakiś czas odciać i mieć jak najmniej bodżców. Pozbieram się i będzie znowu dobrze do czasu i tak w kółko. Już się przyzwyczaiłam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...