Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

he he:) no niexle:)

Pani prezydent z taaaaakim głosem;-)

Nie będe pisała jakim, bo nie przystoi na Frankowym wewątku.

 

Dojecham melduję.

Dziś wszyscy jechali grzecznie, bez wyprzedzania i siedzenia na tylnej szybie i mimo ze warunki było 100 x trudniejsze niż w niedzielę (+1 do - 2 st, dzesz ze sniegiem potem snieg mokry), to jechało mi się 100 x lepiej! Na autostradzie wszyscy jednym pasem, 100 / h. Moze te 2 dni kierowcami troszku wstrząsnęły.

 

Ide do roboty:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaaaaakim głosem ?-zawsze niedopisane ciekawi...:yes:

Dobrze,że dojechałaś spokojnie:wiggle:

Do jakiej znowu roboty?Wolontariuszki nie pomogły?;)

Raz w życiu poprosiłam studentkę o pomoc w prasowaniu-pokazałam jak proszę o składanie na koszulce polo.Dziewczyna chciała koniecznie zaprasować kołnierzyk i całość złozoną w kostkę-więc ja na to niech nie robi takich kantów.Kilka godzin prasowania-nie prasowała rękawów,kołnierzyków i rękawów.Koszulki były przegładzone "środkiem":o

Aga,żartuje sobie,ale te wolontariuszki- życzę CI jak najczęsciej:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Prababko:)

 

Allegro z Radkiem czyscilismy - częśc aukcji miałam zdublowanych, część wcieło. masakra.

Przy tej ilosci drobnicy to pociąć sie mozna.

Musze porobić przeceny na rzeczy które mi wiszą rok.

Mam tyyyyyyyyyyyyle ciuchów do wystawienia

 

Jutro R jedzie złozyc wniosek o dofinansownaie turnusu, jak wróci zacznę wystawiac te szmatki

 

A teraz ide se obejrzeć filmik z panem mężem

 

 

aaaaaaaaa nieeeeee, będzie wpis na blogu dziś, bo Franulek zrobił mi taaaaaaaaka niespodziankę:)

 

Tu też wstawię bo niespodziankę sfilmowałam;-)

 

Franek ma formę mega-zwyżkową. Mega-gigant-max:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mega formy, zawsze moim pacjentom mówię - będzie pół kroku do tyłu a potem marsz do przodu. Ale kiedyś znowu stanie a nawet się cofnie. Nie wolno się przejmować. Człowiek tak działa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank. Cały czas w to wierzę, Ewa.

 

Dziś ju z nie dam rady, padam. Jutro będzie filmik.

 

Słuchajcie, napisali do mnie z fundacji, proszą o sugestie tego urlopu tygodniowego.

Proszę, ja wiem ze juz pisaliscie, odnajdę sobvie te linki. Ale moze jeszcze ktoś coś?

Kaszuby lub Bałtyk. Cisza, spokój, minimum ludzi i hałasu.

 

ide spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miesiącu?????

Czy ośrodek musi mieć wpisy???????

Jaki standard???????

 

Cisza i spokój to Poddąbie wioska z jedną ulicą.. ośr. Słowiniec ma wpisy warunki OK ale byle by nie brać domków, tylko nowy hotel, jedzenie szwedzki śniadania i kolacje, obiad serwowany, ale szwedzki taki sobie.. często mortadela(brrr, i mały wybór).....

Mała mieścinka/wioska Pustkowo Zem Turist , ma wpisy, własne dwa baseny odkryte (fajny brodzik dla dzieci), bliziutko morze nie ma tego zgiełku jak w innych miejscowościach, jedzenie super, szwedzki śniadania i kolacje obiady serwowane,

Z tych dwóch.. Poddąbie ma super lasy bukowe do spacerów, cisza wielkie szerokie plaże , ale klif i trzeba sporo schodków przejść, dojazd z Opola taki sobie... Ja myślałam, ze jajo zniosę .. prawie 11 godzin bo chyba przez wszystkie możliwe wsie w PL się jedzie..

Pustkowo ma 4 ulice na krzyż też jest gdzie pospacerować, już nie takie odludzie, ale i nie hałas, dojazd A4 potem na Zieloną G, potem na Gorzów i znów autostrada kawałek drogi.. dojazd ode mnie to 8 godzin... droga dobra...

Spokojne Dębki, Karwieńskie Błoto, Jantar (fajny ośrodek, basen kryty i 2 odkryte, dobre jedzenie dobra reha, ale ponad kilometr na plaże.. daleko w sumie pod górę.. brrr dla mnie nie o przejścia z bambletami i młodym za rękę, ludzi sporo w w weekendy) Sarbinowo też fajne, ale nie ma lasu i już większe niż wymienione... ale jeszcze nie miasto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa nieeeeee, będzie wpis na blogu dziś, bo Franulek zrobił mi taaaaaaaaka niespodziankę:)

 

Tu też wstawię bo niespodziankę sfilmowałam;-)

 

Franek ma formę mega-zwyżkową. Mega-gigant-max:)

 

Super wiadomości .:yes:

 

Chłopaki nie marnują czasu, skołowali sobie dziewczyny. :lol2::rotfl:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko - jako Ewa pisze. Do końca VI ma szkołe, ja na początku VII mam obrony. Druga połowa VII turnus. Zostaje nam sierpień.

 

Na pierwszym miejscu na liscie narazie: http://www.laguna.dabki.pl/

Wybralismy domek. Za 7 noclegów z wyzywieniem dla nas ok 2900. Mamy wiec jeszcze 600 zł luzu. To może nawet nie 7 a 8 noclegów wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...