Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Juz! Kosci zostały rzucone:) Pensjonat w Pobierowie, 80 m na plażę (plaża przez płot), wyzywienie, apartamenty dwupokojowe:) Z polecenia mamy autystycznego dziecka. Jeżdżą tam co roku - cisza, spokój i morze.

Napisałam juz do fundacji, zobaczymy, co oni na to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bałtyk w Poddąbiu ma ponoć lepszą kuchnię niż Słowiniec, mówiła to pani z którą siedziałam przy stoliku... ale jest kilkaset metrów dalej do plaży.. chociaż.. można skorzystać z innego zejścia..

Pobierowo nie jest spokojne!!!! tam są dzikie tłumy.. ale wieś dalej Pustkowo już jest OK.. :yes: I do Pobierowa przez las spacerkiem po sklepikach z Natką pochodzić jest blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość spokojny jest Dziwnów. Z tym,że my jeżdzimy tam koniec sierpnia,początek września. Pustkowo wygląda na spokojne. Pobierowo dość rozległe i chętnie odwiedzane. Byliśmy tam przejazdem i to we wrześniu. Wtedy to nawet Rewal jest wyciszony:rolleyes:Wszystkie te nadmorskie miejscowości mają zbyt głośną muzykę,wesołe miasteczka z karuzelami a ja już chyba wyczerpałam limit hałasu.Myślę,że pomysł5km od morza byłby niezłym sposobem. Może ktoś zna takowe klimatyczne miejsce,z którego można dojechać na plażę(miejscowi znają dzikie plaże lub prawie dzikie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy.....Łasin , niestety ośrodek w którym byliśmy nie serwuje posiłków,a że to naprawdę głusza (pierwszy raz miałam prywatną plażę ;) )na jedzonko tzrezba kawałek podjechać - najbliższa mieścina to Ustronie Morskie, a tam już jak w cyrku.....

 

Coś Wam powiem, byłam dziś u jednej mojej pacjentki,przesympatyczna kobieta z fantastycznym małżonkiem, a że znamy się już kawałek czasu to trochę godzin przegadaliśmy tak ogólnie o zyciu. No i gdzież bym mogła o Was nie wspomnieć :) Opowiadałam o forumowych zrywach cudownych ludzi,o aukcjach forumowych i.......mąż Pani J, Pan J - jak mówiłam genialny facet ofiarowała na najblizszą aukcję jeden ze swoich równie genialnych obrazów :)

Jutro przy dobrym swietle obfocę go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo Super:)

 

Wiecie co, wysłałam do fundacji namiar na kolejny kompleks gotelowy na kaszubach.

Kompleks bo to hotel + domki.

Ale standard , na który nigdy nie będzie nas stać. Najtańszy domek przekracza ok 1 tys nasz budżet. Może fundacji uda sie coś wywalczyć?

Na terenie tego kompleksu jest basen (dla Natki), jezioro (dla wszystkich), miejsce do wędkowania (dla taty) i w ogóle piekne miejsce.

Te 3500 w sezonie to naprawde żaden szał.

I przeraza mnie to, kurczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a może Bornholm co ? :)

plusy : plaża, widoki, rowery, bajery..

minusy : stosunkowo drogie jedzenie miejscowe , przeprawa promem , no i pełen sezon w sierpniu - więc noclegi też najdroższe,

ale może coś by się ustrzeliło ..np tutaj http://www.visitbornholm.pl/bornholm-noclegi.html

może nie taki głupi pomysł :rolleyes:

 

 

ps. u mnie okres remontowy do końca tygodnia .. nie mogę się wydostać z kurzu w celach zdjęciowych :(

 

 

A Franio oczywiście cudnie cudowny :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóś takie znalazłam - wygląda miło i za 10 dni wychodzi 2400 zł - ino , że bez wyżywienia. Ale 50 m dalej jest bar :)

I oceny ma bardzo miłe - chociaż nie można wykluczyć, że pisali je sami właściciele..;)

 

Plaża w tej części Karwia - Ostrowo jest bardzo miła, szeroka - chociaż bywa zatłoczona. No ale to chyba wszędzie w sezonie..

 

http://www.letnik.pl/Nadmorski-Zakatek-Ostrowo_id3418/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nieśmiało zasugeruję - może jednak nie rezygnuj z morza. Ten jod, mikroklimat...

jeżeli chcesz taniej, to celuj na II poł sierpnia. Wtedy już jest znacznie mniej ludzi i ceny trochę schodzą. No, pogody zwykle też już nie ma, bo zaczynają się zimne noce, ale jak weźmiesz domek i farelkę, to nie będzie źle.

aaa, przypomniało mi się, egzaminy masz....no to nie wiem. borcholm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a może Bornholm co ? :)

 

Też mi chodził po głowie pomysł z Bałtykiem z drugiej strony, lecz

a -przeprawa promem , nawet w nocy,może być dla Franka uciążliwa

b -nie ma opcji by zmieścić się w limicie kasowym,nawet przy mega promocyjnych cenach za prom

 

 

A Szwecja jest cudownaaaaa :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi chodził po głowie pomysł z Bałtykiem z drugiej strony, lecz

a -przeprawa promem , nawet w nocy,może być dla Franka uciążliwa

b -nie ma opcji by zmieścić się w limicie kasowym,nawet przy mega promocyjnych cenach za prom

 

 

A Szwecja jest cudownaaaaa :oops:

 

Malka - z Sassniz to tylko 3,5 godz. Swinoujscie i Kolobrzeg - pewnie tańsze - ale chyba nie ma opcji samochodowej.

Plus oczywiscie paliwo itd..

 

Bornholm to Dania, ale tez piekna i w ogóle cała Skandynawia fajna.

 

Szwecja ma piękne kempingi - i można by z namiotem - ale znowu prom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam 7 noclegów + prom w dwie strony (Sassnitz - Ronne ) z samochodem = 2.985,-pln total w terminie 30/07 do 06/08 :)

Trochę krótko - ale warto :) Prom płynie 3,5 godz. - może by Franio pospał :rolleyes:

70 metrów do plazy , male drewniane domki 4 osobowe.

 

Aga - weź mnie pogoń, bo w jakiś amok bornholmowy wpadłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesK, sprawdź oferty Rogowa-bardzo spokojna wioska,idealna plaża. Dźwirzyno,Grzybowo,ewentualnie bardziej na zachód Łukęcin,Wisełka,Pustkowo,Trzęsacz. najspokojniejsze jest na 100% Rogowo. i blisko do Mrzeżyna-tam więcej atrakcji.

Pobierowo,Rewal,Niechorze,Pogorzelica-latem to istny kocioł.

a może Kołobrzeg-ale właśnie bliżej Grzybowa,spokojniej i taniej.

 

ewentualnie Uznam-po niemieckiej stronie.

jesli w grę wchodza jeziora-pojezierze drawskie,Borne Sulinowo...

Edytowane przez silvayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie,że fundacja nie uzgodni wczasów zagranicznych.Ktoś ,właściciel Ośrodka zafundował nagrodę w wygodnym dla siebie terminie i już:)I o ile fundacja może ponegocjować inny termin i miejsce,to nie sądze by ktoś chciał opłacić wyjazd zagraniczny.

Aga ,zamiast się męczyć-poproś fundację o propozycję spokojnego miejsca -opłacą ,nic Cię nie będzie obchodziło.Czy ja się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...