Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Norrrmalnie Kaffka;-)

 

Piekę ciasto drożdżowe z truskawkami dla rekonwalescentki:)

 

Wujek Jacek przepisał nam leczenie. Narazie starych trafia, mlode się trzymają.

 

Żeluś, cenię dr Ł za jej wiedzę i kompetencje, uwielbiam za wiarę i ogrom energii, które nam daje podczas każdej wizyty. Potrafi Ci bardzo precyzyjnie powiedzieć, co z dzieckiem jest nie tak, ale przy tym w taki sposób, że dziękujesz Bogu ze jest TAK DOBRZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiczku - całe szczęście, że tylko straty materialne, choć szkoda, że w ogóle straty.

Ale cieszę się, że syn cały i zdrowy!

 

a ja?

wiesz jak ja się cieszę??????

Czterech studentów wracających po egzaminie w tamtym samochodzie - i mój w tym drugim.

Mogło naprawdę stać się ogromne nieszczęście.......

Bogu dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko..Bobiczku.. Dopiero doczytałam

Dzieki Bogu ze na strachu sie skończyło..

Jak my w piatek usłyszeliśmy "auto do kasacji, erka w drodze", to trzy zawały w ciagu minuty przezylismy.

Ewa wypisała się na własne żądanie. Jutro wracają do Szczecina - Ewa w kolnierzu, obolała, ale cała. Dzieki Bogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to skoro można zostawiwszy w dziurze na drodze koło, szarpać się z zarządcą drogi o odszkodowanie, to i za to lodowisko można autostradę szarpnąć. Ja bym spróbowała, a Andrzej mówi, że warto. No bo w końcu zima jest i powinni sypać. Nie ma tak, że się nie da - chemię mają i mogą drogę tak posypywać, żeby się lód nie robił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Łada przyjmuje tylko male dzieci, jak sa juz starsze to przechodza do innego neurologopedy

Ja nawet nie wiem jak z tym jest. Ja byłam u nas w przychodzi Orthos, tam gdzie właścicielem jest Stefka Dr. od rehabilitacji. nie wiem czy wcześniej nie porozmawiała z Panią Dr. Łada, żeby nas przyjęła czy nie, ale jak się zapisywałam, to nie robili nam żadnego problemu.

Aguś niech siostra teraz się mocno pilnuje i tak jak Ewka pisała szuka jednak rehabilitacji.

Arniko, a jak Ty się czujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa wypisała sie na własne żądanie, Jacek zabrał ja do Szczecina. Wyjechali jakąś godz temu.

A my zdychamy.

Dzień zaczęlismy od wizyt u lekarza.

R ma już zap oskrzeli i antybola, ja próbuje bez anty, objawowo, u Fr zalegania sie zaczynają paskudne, N jeszcze sie trzyma.

Matko jedyna, zeby tylko dzieckai nie poległy.

Ewa , jest na to jakakolwiek szansa, skoro my starzy zainfekowani?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo....tak po "ewowemu":)

 

Ale opieprzyłam Radka przed chwilą! Matko jedyna! Chłop na antybolu, kaszle jak gruxlik. Nagle w domu cisza.

Kaszlu nie słyszę.

Umarł był czy co???

Pytam Natkę: gdzie tata.

- Nie wiem

Po chwili kaszel w wiatrołapie.

- Gdzie byłeś??????

- Odśnieżałam.

- !@#$%^&*()!@#$%^&*(!@#$%^&*!@#$%^&

Zabic to mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I co ja mam zrobuć??? Kandajkami do kalafiora przykuć????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...